3.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (110)
  • oylar (10)
  • medya (3)

110. İlk makyaj süngerim kendisi. İlki kötü olduğu için attım ve yenisini aldım. Çok uygun fiyatlı(gizlinot: 6 tl), ıslatıldığında güzel bir şekilde şişen, çok fazla ürün emmeyen bir makyaj süngeri. Benim bu süngerde sevmediğim şey arındıramamam. İlk kullanımlarda yıkadığımda temizleniyor ancak kullanmaya devam ettikçe sanki sünger fondöteni içine çekiyor ve ben ne kadar sabunla köpürtüp mıncıklasam da içindeki o fondöten kalıntısını temizleyemiyorum. Bu yüzden artık fondöten uygulamasında fırça kullanıyorum. Yeni aldığımı sadece göz altıma kapatıcı uygulamak için kullanıyorum. Çok daha az bir miktar ile çok daha küçük bir alana uuygulama yaptığım ve süngerin sivri ucunu kullandığım için temizlemesi daha rahat oluyor. Fondöten dağıtmada sadece fırça izi kaldıysa düzeltmek için kullanıyorum. Fiyat performans olarak baktığımızda başarılı bir sünger.

8 haziran 19:19

5

109. İndirimden 5,95 TL ye satın aldığım pembe renkli,ıslandığında devasa şekilde şişen sevimli mi sevimli makyaj süngerim.

Islakken kullanıldığında ürün fazla emmiyor.

Sivri tarafı ile göz altlarıma kapatıcıyı uyguluyorum,alt kısmı ile ten makyajımı yapıyorum.

Envai çeşit makyaj fırçam olmasına rağmen elim hep kendisine gidiyor.

Ürünü acayip güzel dağıtıyor,fırça izi ile uğraşma derdine son.

İndirimdeki fiyatı çokkk uygun olduğu için 3 tane almıştım.Ama hala ilk kullandığımı eskitemedim.

Temziliğini beyaz sabunla yapıyorum.Hem mis gibi kokuyor hemde ilk günkü görüntüsüne bürünüyor.

Fiyat performans olarak ennnn sevdiğim süngerdir kendisi.

6 haziran 14:08 6 haziran 14:10

108. Bende de görseldeki pembe olan var ve mor olanını sanırım hiç görmedim. 1 taneyi parçalanıncaya kadar kullandım, 2.'yi aldım ve kısa süre sonra rt sünger aldım. Rt süngeri kullanırken bunun papucunu dama atmıştım. Dün burdaki girdileri görünce hatırladım ve aylar sonra tekrar kullandım. İyi ki kullanmışım, birazcık ürün emiyo ve bu ürün duruşunu doğallaştırıyor. Kesinlikle papucu dama atma sırası rt'de (gizlinot: Swh)

18 nisan 15:02


107. Fiyat olarak bir çok kişiye hitap etsede performans için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Fazla sert bir yapıya sahip ve fondöteni çok emiyor. Bütçe olarak uygun olduğu için tercih edilme sebebi olabilir ama aynı fiyata hatta indirimlerde daha uygun fiyata alınan bir hm süngeriyle yarışamaz diye düşünüyorum.

16 nisan 15:58

106. İlk makyaj süngerimdir kendileri. Uzun süre kullandım. çok zor yıkanıyor, bir türlü üstündeki fondoten lekeleri geçmiyor ya da ben çıkaramadım bilmiyorum. Galiba yıkarken çok zorladım yırtıldı öyle vedalaştık kendisiyle. Ha bir de çok fazla ürün emiyor ama çok doğal bir şekilde dağıtıyor (ben nemli bir şekile kullanıyorum en iyi sonucu almak için). Fiyat performans açısından alınabilecek en iyi sünger bence

16 nisan 12:16

105. çok fondoten yakıyor :D çok cakey olmaya müsait bi fondoten kullanacaksanız kullanılabilir belki, o zaman fondoteni yediği için surata sürecek bişey kalmıyor ve haliyle doğal uyguluyor. ucuz, tamam güzel de, ürün israfını ekleyince o kadar da ucuza gelmiyor sanki. normalde 1,5 pompa uyguladığım fondoteni bununla sürmeye kalkınca minimum 3 pompa gidiyor. nars, mufe gibi high-end'imtrak fondotenleri falan bununla uygulamayın mesela eliniz yanlıslıka gidip de, yazık.

16 nisan 09:30

104. fiyat performans oranı iyi bir makyaj süngeri. 10 tl’ye aldım. kullandığım ilk sünger olduğu için karşılaştırma yapamıyorum ancak ben memnun kaldım. özellikle bir süngere 50 60 tl vermek istemeyenler için yapılmış gibi :d

15 nisan 17:07


3

103. Sanırım böyle fırçayla, süngerle fondöten, kapatıcı sürmek falan bana göre değil. Pek ısınamadım. Daha zahmetli geliyor, bu süngeri denemek için aldım, çok ince bir ayarı var ne sulu ne kuru olmalı böyle hafifle nemli arasında bir nem oranındayken güzelce sürebiliyorsunuz, aksi halde çok ürün emiyor süreyim diye yüzüme tampon tampon uygularken de iyice emiyor ürünü.

3 nisan 22:08

102. En sevdiğim pofidik sünger. Ben makyaj yapmadan önce süngeri hafif ıslatıp kullanıyorum. 7 ay kullandım sanırım süngeri. Ben beğendim kısaca. 

21 mart 21:41

101. Süngere de aman aman para veremem diyen süslüler için biçilmiş kaftan. İndirim zamanı 5 liraya düşüyor. Kim ölmüş 5 liradan, yoğun yapılı fondötenleri hem daha homojen dağıtıyor hem de fazlasını silip süpürüyor. Çok güzel şişiyor ve yumuşacık da! Uygun fiyatlı süngerler arasında hm'inkini kullandım, şu aralar popüler olan bim'in süngerini kullandım ama hm'ninki erken hakkın rahmetine kavuştu, bim'inki de şişse de plastik topmuş gibi bir dokuya sahip, sevemedim dağıtmasını. Kısaca uygun fiyatlı sünger favorim kesinlikle eklipsin bu pembiş süngeridir.

Not: ince yapılı ürünlerle kullandığınızda pek iyi sonuçlar elde edemezsiniz, ürünün çoğunu emer. Ki bence bu tür ince yapılı ürünler ya elle ya da oval fırça ile uygulanmalı.

20 mart 23:20