4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (116)
  • oylar (10)
  • medya (0)

116. günlük yüz temizleme işlemimi gerçekleştirirken kullanıyorum ve çok memnunum. yüz temizleme jeli ya da sabunla birlikte çok güzel bir temizlik hissi bırakıyor ayrıca peeling yapmaya gerek duymuyorum.

18 haziran 11:18

115. Üzerine temizleme jelimi dökerek akşamları makyaj çıkartma aşamasında yeşil renkli olanını kullandığım sünger. Jeli elle uygulamaktansa süngerle kullanmak daha etkili oluyor diyebilirim. çoğu süslünün de dediği gibi cildin derinlemesine temizlendiğini hissediyorsunuz. Fakat ne var ki her kullanımdan sonra güzelce temizleyip arındırmama ve mutlaka asarak kurutmama rağmen yaklaşık iki haftada küflenmesine engel olamadım. Makyaj süngerime dahi bu kadar dikkat etmemiş olmama rağmen daha uzun ömürlü olmuştu, bir daha alır mıyım indirimde denk gelirsem belki 

16 haziran 17:03

114. Ben de yeşilini kullananlar arasındayım. Öyle aman aman farklar gördüm mü hayır ama elle yıkamaktan daha iyi hissettiriyor bu tarz araçlar o yüzen kullanmaya devam :)

16 haziran 00:10


113. Yaklaşık bir aydır akşamları kullanıyorum, her akşam kullanınca yüzümü çizdiğini hissettiğim için ben üç günde bir kullanıyorum. Yüzü temizlenmiş hissettiriyor gerçekten ve yumuşacık yapıyor. Yeşilini kullanıyorum ama parçalanırsa beyazını alacağım onu da denemek istiyorum.

15 haziran 19:07

112. Islanınca yumuşacık olan, yüz temizliğine yardımcı olan sünger. 4 gündür beyaz olanını kullanıyorum müthiş etkilerini gözlemleyemedim henüz. Ne zamandır yüzümü temizlemek için bir aparat almak istiyordum çok övüldüğünü görünce merak edip aldım. Temizleme jeli ile yüzümü köpürtüp süngerle masaj yapıyorum yüzüme. Yaptıkça yapasım geliyor biraz abartıyor olabilirim zira yüzüm yıkadıktan sonra kıpkırmızı geziyorum 5 dakika. Verdiği yumuşaklık etkisine bayılıyorum makyajım bariz daha güzel oturuyor cildime. Eğer yanağımdaki pürüzlerin azalmasına faydasını görürsem devamlı alacağım bir ürün olacak. 

Bir de nereye asacağını bilemeyen süslüler ben kapımın koluna asıyorum(gizlinot: Swh)

15 haziran 14:57

111. Öyle bir ürün düşünün ki bir anda cilt bakım merkezinin tam ortasına oturuyor. Her şeyde maskeyi peelingi temizlemek için veya temizleme ürününüzden daha iyi verin alabilmek için kullanabilirsiniz. Püf noktası kullandıktan sonra süngeri iyi temizlemekte ve de suyunu iyice sıkmaktan geçiyor.

15 haziran 03:46

110. Bende beyaz olanını almıştım başta çok hevesliydim düzenli kullanmaya çalıştım bide hep yorum olarak siyah nokta gideriyor bilmem ne diye yine bence bunu da abarttılar bilmiyorum ama bana bi etkisi olmadı. Benim alma sebebim yüzüme devamlı buhar yaparak ölü deriden arındırmaktan sıkılmıştım bunda da ölü deriden arındırıyo yorumlarını okuyarak aldım ama yok arkadaşım ben yine buharın arındırmasına ihtiyaç duydum yani Benim için olsa da olur olmasa da özür dilerim herkest.

15 haziran 02:42


109. günlük cilt temizliğinde işimi kolaylaştıran sünger. temizleyici jelimi bununla uyguluyorum, hem temizlemeyi hem de günlük peelingi bir seferde halletmiş oluyorum.

ilk aldığım sünger 3 hafta dayanmıştı, ikincisini ise 2 aydır kullanıyorum daha da gider. ilk süngeri sabah akşam kullandığım için sürekli nemliydi ve bu yüzden ömrü kısa oldu sanırım. bir de küf mü nedir üstünde nokta nokta leker oluşmuştu, dikkat etmek lazım.

15 haziran 02:35

5

108. birkaç gün önce gratisten yeşil olanını 8.5tl gibi bir fiyata aldım. lavanta sabunuyla yüzümü sabunlayıp üstüne hafif hafif masaj yaparak kullanıyorum, sonra da temizleyip asıyorum. 

o kadar tatlı oldu ki. bebek poposu gibi oldu yüzüm. özellikle kullandıktan hemen sonra çok güzel bir his bırakıyor. ben kullanırken hiçbir şey hissetmiyorum, peeling gibi mi hissettirmesi gerekiyor emin değilim ama bana çok yumuşak geliyor ve buna rağmen kullandıktan sonra yüzüm hafif kızarık kalıyor bir iki dakika.

uzun süreli etkilerini editlerim ama kısa vadede çok çok hoşuma giden bir ürün oldu.

14 haziran 21:53

107. beyaz olanın ultimate fanı haline geldim, gratis indiriminde 15 liradan 9 liraya düşünce 3 tane stokladım ama daha fazlasında da gözüm kaldı. 2 farklı başka marka çay ağaçlı ve makyaj süngeri gibi yumurta olanı denedim ama hiç pratik değiller. eklipsin beyaz olanının yassı olması yüz temizlemek için çok ideal, temizleme jelini üzerine rahatça sıkıp uygulayabiliyorsunuz. Top şeklinde olanlar hiç kullanıcı dostu değiller.

11 haziran 13:28