4.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (118)
  • oylar ()
  • medya (0)

118. Bu süngerin hem beyazını hem yeşili kullandım. Hassas ciltler için beyazı daha uygun ama temizleme açısından yeşili daha etkili buldum. Benim aldığım beyazlar hemen parçalanırken yeşil olanlar daha dayanıklı çıktı. Çok sıkıntılı sivilceleriniz yoksa bence kullanılabilir. Hele komedonları temizleme işini (gizlinot: Uzun vadede) çok iyi yapıyor. Sabah akşam yüz temizleme jelimle birlikte kullandığımda cildimi yormadan hafif peeling yapmış oldum. Özellikle gözenek problemi yaşayıp, sürekli gözeneklerine yağ ve kir dolanlara tavsiyemdir.

Not: süngeri aldığınızda ucundaki ipi keserseniz yırtılmasını geciktirmiş olursunuz.

Edit: gizlinot yerine yanlışlıkla gbkz vermişim.

4 eylül 14:46 4 eylül 19:58

117. 1 aydır falan kullanıyorum sanırım yorum yapabilecek bilgiye sahibim. 

Aldığımdan beri (bkz: neutrogena sivilce karşıtı yüz temizleme jeli) ile her sabah ve akşam kullanıyorum. Gratiste 14 tlydi en son ve kesinlikle almanızı öneririm. O jeli normalde de uzun bir süredir kullanıyodum ama yüzümün gerçekten temizlendiğini ilk defa bu süngerle hissettim.

Tanım: 2 ayda bir yenilenmesi gereken yüz temizleme süngeri

4 eylül 02:56

116. Cilde çok güzel masaj yapan, temizleme jellerinin çok az miktarını bile köpürtebilen ve cilde yedirerek temizlemeyi sağlayan bir sünger. Ayrıca jellerin durulanabilirliğini arttırıyor. Yüzünüzü yıkama köpüğü ile temizliyormuşsunuz gibi düşünün.

Kendi üşengeçliğimden dolayı her gün kullanmasam da kullandığımda cildim bayağı rahatlıyor. İlk aldığım andaki hevesimle uzun süre kullandığım olmuştu bence cilde temizlikten gelen bir parlaklık veriyor.

Kullandıktan sonra açıkta kaldığında küçülüyor, kuruyor ve sertleşiyor. Zaten asmak için minik bir ipi var yeriniz varsa asarak kurutabilirsiniz. Suyla temas edince kısa sürede şişiyor ve yumuşacık oluyor.

Ben çok memnunum. Uzun süredir bende olmasına rağmen deforme olmadı ama olursa mutlaka tekrar alırım.

4 eylül 00:07


5

115. Disk pamuğumu kullanmayı unutturan yüz temizleme süngeri.

Dokusu yumuşacık, iyice ıslatıp yüz temizleme jeliyle köpürtünce pof pof bir şey oluyor. Normalde pamuk kullanmayı zaten sevmiyorum, yüzüme sürterken birkaç kirpik ille telef oluyor. İsana young göz makyajı temizleme jeliyle birlikte bunu kullanıyorum, hiç kalıntı kalmıyor. Böylece hem misel sudan, hem pamuktan kurtuldum.

Yaklaşık iki haftadır hem duş sonrasında, hem sabahları yüzümü yıkarken hem de akşamları makyajımı çıkarırlen kullanıyorum. Bende bir peeling etkisi yaratmadı. Bu etki için fazla yumuşak bence. Ama makyajı ve güneş kremini öyle güzel çıkarıyor ki başına bir iş gelirse mutlaka tekrar alırım.

Bendeki yeşil olanı, paketinde su içinde satılıyor yani böyle görürseniz, paket rutubet yapmış diye düşünmeyin. Gratis indiriminde 10tlye almıştım.(gizlinot: Sanırım, 7de olabilir.)

3 eylül 23:40

114. günlük yüz temizleme işlemimi gerçekleştirirken kullanıyorum ve çok memnunum. yüz temizleme jeli ya da sabunla birlikte çok güzel bir temizlik hissi bırakıyor ayrıca peeling yapmaya gerek duymuyorum.

18 haziran 11:18

113. Üzerine temizleme jelimi dökerek akşamları makyaj çıkartma aşamasında yeşil renkli olanını kullandığım sünger. Jeli elle uygulamaktansa süngerle kullanmak daha etkili oluyor diyebilirim. çoğu süslünün de dediği gibi cildin derinlemesine temizlendiğini hissediyorsunuz. Fakat ne var ki her kullanımdan sonra güzelce temizleyip arındırmama ve mutlaka asarak kurutmama rağmen yaklaşık iki haftada küflenmesine engel olamadım. Makyaj süngerime dahi bu kadar dikkat etmemiş olmama rağmen daha uzun ömürlü olmuştu, bir daha alır mıyım indirimde denk gelirsem belki 

16 haziran 17:03

112. Ben de yeşilini kullananlar arasındayım. Öyle aman aman farklar gördüm mü hayır ama elle yıkamaktan daha iyi hissettiriyor bu tarz araçlar o yüzen kullanmaya devam :)

16 haziran 00:10


111. Yaklaşık bir aydır akşamları kullanıyorum, her akşam kullanınca yüzümü çizdiğini hissettiğim için ben üç günde bir kullanıyorum. Yüzü temizlenmiş hissettiriyor gerçekten ve yumuşacık yapıyor. Yeşilini kullanıyorum ama parçalanırsa beyazını alacağım onu da denemek istiyorum.

15 haziran 19:07

110. Islanınca yumuşacık olan, yüz temizliğine yardımcı olan sünger. 4 gündür beyaz olanını kullanıyorum müthiş etkilerini gözlemleyemedim henüz. Ne zamandır yüzümü temizlemek için bir aparat almak istiyordum çok övüldüğünü görünce merak edip aldım. Temizleme jeli ile yüzümü köpürtüp süngerle masaj yapıyorum yüzüme. Yaptıkça yapasım geliyor biraz abartıyor olabilirim zira yüzüm yıkadıktan sonra kıpkırmızı geziyorum 5 dakika. Verdiği yumuşaklık etkisine bayılıyorum makyajım bariz daha güzel oturuyor cildime. Eğer yanağımdaki pürüzlerin azalmasına faydasını görürsem devamlı alacağım bir ürün olacak. 

Bir de nereye asacağını bilemeyen süslüler ben kapımın koluna asıyorum(gizlinot: Swh)

Edit: mütiş etkilerini göremedim, kedimin süngeri yakalaması dolayısıyla çöpe attım. Şimdi yeşil renkli olanını aldım. Biraz kullandıktan sonra yorumlayacağım onu da.

15 haziran 14:57 20 temmuz 19:32

109. Öyle bir ürün düşünün ki bir anda cilt bakım merkezinin tam ortasına oturuyor. Her şeyde maskeyi peelingi temizlemek için veya temizleme ürününüzden daha iyi verin alabilmek için kullanabilirsiniz. Püf noktası kullandıktan sonra süngeri iyi temizlemekte ve de suyunu iyice sıkmaktan geçiyor.

15 haziran 03:46