4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (105)
  • oylar (5)
  • medya (0)

105. dudakta kullanınca botoks etkisi yapıyor ve kısa süreli dolgunlaştırıyor. dudak üstündeki komedonları temizliyor ve ölü deriyi de kaldırıyor. yüz içinse pek faydasını göremedim, sadece canımı acıtmaya yarıyor sanki. bunun yerine ipek kese kullanmayı tavsiye ederim.

16 nisan 13:09

104. Önce beyaz olanini iki üç günde bir kullandim,gayet memnun kaldım hiç bir yıpranma,yırtılma kopma olmadi bende, yüzüme de bir zararı olmadi.

Daha sonra üç ay ömrü oldugunu düsündüğüm için attim ve yeşil olanini denemek için aldım. Yalniz yeşil olani cok fazla begendiğimi söyleyemeceğim. Beyaz olana göre yüzey alanı daha dar gibi geldi bana ve sünger biraz daha şişman oldugu için kullanımımı zorlaştırdı. Beyaz olan kadar begenmedim. Ben de yoluma beyaz olanla devam edeceğim.

16 nisan 03:33

103. bir süredir beyaz olanını kullanıyorum. ilk aldığımda her gün kullandım ama zamanla cildim tahriş oldu o yüzden haftada bir kez kullanıyorum artık. ıslatıp yüz temizleme jelinden koyuyorum var dairesel hareketlerle yüzümü temizliyorum. duruladıktan sonra yüzüm yumuşacık ve pürüzsüz oluyor. yüzümü ellemeden yapamıyorum(gizlinot: swh). siyah noktaları çok güzel temizliyor ama kalıcı olmuyor tabii ki. herhangi bir peelingle karşılaştırırsam çok çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. cildimin gerçekten temizlendiğini hissediyorum. ne zaman aldığımı hatırlamıyorum ama haftada bir kez kullandığım için yıpranma, dağılma vs olmadı. kesinlikle tekrar kullanacağım bir ürün ama hassas ciltliler her gün kullanmasa daha iyi olur bence. yeşilini de merak ediyorum ama o daha sertmiş galiba o yüzden cesaret edemeyip beyazla devam edeceğim sanırım(gizlinot: swh)

15 nisan 19:20


102. Yorumlarını daha önce okumuştum, dün Gratis’te 9.90’a görünce yeşilini aldım. İlk etapta süngerin kendisinde olan köpükten arındırmak için bayağı bir uğraştım. Belki o şekilde kullanılıyordur bilmiyorum ama beni sinir etti biraz o köpük, yüzüme sürmek istemeyip çıkardım tamamen. Bir de parmaklarımın arasında dağılacakmış gibi hissettim sünger, yapısı biraz hassas gibi. Akşam temizleme jelimle, sabah sadece suyla kullandım. Temiz hissettirdi ve yumuşattı yüzümü. Kullanmaya devam edeceğim, faydasını görürsem uzun vadede editlerim. 

15 nisan 17:31

101. o an en yakında hangi makyaj temizleyici varsa onu sıkıp süngerle dairesel hareketlerle çıkarıyorum makyajımı. maske, peeling vs yaptığımda da bununla çıkarıyorum. ben alalı 1 ay oldu daha hiçbir kopma, bozulma vs. yaşamadım. 

17 kasım 2017 22:58

100. yeşilini deneyip sadece birkaç kez kullanmama rağmen memnun kaldığım, tatil dönüşü eve getirmeyi unuttuğum için geçtiğimiz bayram indiriminde 8.90 tl'ye yenilediğim yüz temizleme süngeri. günde bir kez kullanıyorum ama hafif bir aydınlanma ve yumuşaklık veriyor gibime geldi. ayrıca banyo esnasında peelingin elimden, yüzümden kayıp gitmesini önleyip hakimiyet sağlamama yardımcı oldu. şimdilik mevsim yaz, odamda kalorifer peteğinin kenarına asınca güzelce kuruyup büzüşmeye başlıyor ama kış gelip pencereler kapandıkça havadar ortam bulup kurutmak zorlayacak gibi.

5 eylül 2017 23:41 5 eylül 2017 23:44

99. Kaç defa aldım bilmiyorum. Yaklaşık iki yıldır banyodan hiç eksilmedi. Daha önce adını bilmediğim (gbkz: dermoeczanem)den aldığım birde misshanın konjac süngerini kullandım. İçlerinde en yumuşağı eklips. Yazın peeling yapmak istemediğimde, kil maskemi temizlerken, fondötenli bir makyaj sonrası makyaj temizleme yağı kullandıysam (gizlinot: neredeyse her yıkamada) mutlaka kullanıyorum. Cildi tahriş etmeden temizleyen ve bende ciddi anlamda temizlik hissi oluşturan bir ürün. Temizleme jeli olmadan da kullandım bir süre ama o şekliyle sivilce yaptı.

Edit: belirtmeden edemeyeceğim; siyah nokta ve beyaz nokta oluşumunu uzun vadede kesinlikle engelliyor. Var olanları geçirecek kadar kuvvetli değil maalesef.

28 ağustos 2017 20:02 28 ağustos 2017 20:04


98. Yeşil ve beyaz olanlarından bir senedir kullandığım sünger.Bi ara lrp effaclar serisiyle birlikte o kadar özenli ve düzenli kullandım ki cildim ciddi anlamda düzelmişti.Hem cildi yormayan hem de teminlendiğini hissettiren bi ürün oldu. Bir kere de rossman dan almıştım ama kesinlikle epliks inki yapı olarak doku olarak çok daha güzel ve işe yarıyor.

7 haziran 2017 22:25

97. yeşil olanını bugün ilk defa kullandım çok hoş bir dokusu var, sadece ıslatıp sürdüm yüzüme bir de temizleme jeliyle deneyeceğim fakat koparıp parçalamadan ve küf tutmasını engelleyecek bir kurutma yöntemi bulmak lazım biraz fazla hassas bir zımbırtı. ilk izlenimi iyi bir sürü şey uyguladığım için siyah noktaya o mu iyi geldi direk bilmiyorum ilerleyen günlerde göreceğim.

6 haziran 2017 22:16

96. benimki 1.5 ayda parçalandı. pek de bir etkisini görmedim işin açığı.

18 mayıs 2017 22:08