yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (8)
  • medya (1)

  1. F/p oranını hayli beğendiğim far karıştırma fırçası.

  Alırken boyutu gözüme biraz küçük geldi, far gölgelendirme fırçasıyla arasında gelip gittim ama o da büyük geldiği için tercihimi far karıştırma fırçasından yana kullandım. Kılları sentetik, aşırı kolay temizleniyor ve çok çabuk kuruyor. Üç dört kere yıkadım, henüz hiç kıl dökmedi. Sapı da oldukça hoş. Kılları seyrek ve boyu küçük gibi görünüyor, haliyle çok bir beklentim yoktu ama epey iş çıkardı. Farı tutması, göz kapağına yerleştirmesi, karıştırma performansı gerçekten iyi. Bu arada küçük deyip duruyorum ama benim göz kapaklarım geniş biraz, boyutu size muhtemelen ideal gelir. Hatta bu boy benim de ölçülü uygulama yapmamı sağladı. Yanlışlıkla kaşıma kadar çıkmıyorum mesela, kaş altlarımı boş bırakabiliyorum. Veyahut gölge yapmaya çalışırken istediğim alandan taşmıyorum. İdeali budur belki de. Hele ki aynı markanın bambu karıştırma fırçasıyla kıyaslayınca çok çok daha başarılı. O fırça bana bir karıştırma fırçası için fazla sık kıllı geliyor, karıştırma performansı çok iyi değil bence. Yatay tutsam dağıtmıyor, dikey tutsam farım kaş altıma kadar taşıyor. O yüzden bu fırçaya da bir ön yargım vardı ama koşun koşun alın diyorum. İndirimde 10 liraya kadar düşen bir fırça için epey iyi performansı.

  ilgili medya:
  1
  17 kasım 2018 17:55

  2. Gratis indiriminde 9.90 tl görünce ve hali hazırda biraz geniş küt uçlu karıştırma fırçası arayışıma denk gelince aldığım çok güzel f/p oranlı bir fırça. Eklips'in bazı fırçalarını çok beğeniyorum hem kullanışlı oluyorlar hem de indirimde uygun fiyatlarıyla kalbimi kazanıyorlar. Fırçanın tasarımı ve rengi de çok güzel bence şık duruyor.

  30 aralık 2018 03:08 30 aralık 2018 03:09

  5

  3. İndirimden 9.90 ₺’na aldığım hem far karıştırmada hem de highlighter uygulamada kullanılabilecek uygun fiyatlı fırça. Fırça kıllarının tok olmaması sayesinde hem karıştırırken hem farı uygularken doğal bir görüntü veriyor. Fırça sapının tasarımını çok sevdim. Yarın indirim bitmeden bir tane daha edinmek istiyorum. Çünkü highlighter uygulamasında eklipsin bebek mavisi saplı karıştırma Fırçasına göre daha iyi sonuç aldım. 

  30 aralık 2018 18:22


  5

  4. Göz kapaklarına sivri sivri batmayan yumuşak tüyleri olan, farları tek dokunuşta bile mükemmel tutan, far karıştırırken istemsizce sağa sola oynayıp makyajı mahvetmeyen, yıkanınca tüy dökmeyen, kuruması uzun zaman almayan,(gizlinot: peçeteyle kurulayınca hemen kuruyabilen) fiyatını hak eden (gizlinot: şu devirde hiçbir şey ucuz değil artık, o yüzden kalitesine göre ucuz demeyeceğim) şık bir fırça.(gizlinot: ileride zam gelmeden yedeklenebilir)

  30 aralık 2018 19:42

  5. indirimli fiyatı ile gayet başarılı bir performansı var. Dar ve makul sıklıktaki yapısı ile düşük göz kapağımda far karıştırmada gayet başarılı oldu çünkü karıştırdıkça geniş bir alana dağıtmıyor ve sınırları makul şekilde karıştırıyor. Bende aydınlatıcı uygulamayı denedim elmacık kemiklerime ama dar ve belirgin bir çizgi yarattı. Aydınlatıcı konusunda bu serini gölgelendirme fırçası ya da mavi bambu şekli verilmiş olan serinin karıştırma fırçası daha uygun olur. Hatta mavi olan kapatıcı uygulamaya uygun olacak kadar sık kıllı bence.

  Pazara gidip fırça alma şansınız yoksa 9.90 TL uygun bir fiyat. Şık, kullanışlı ve iş görür

  30 aralık 2018 23:34

  5

  6. Gratis indiriminde almıştım. Fiyat performans oranı gerçekten çok iyi. 8 TL ye alınabilecek en güzel karıştırma fırçası olabilir. Neredeyse bir senedir kullanıyorum. Sık sık yıkamama rağmen kıllarını dökmedi. Yumuşacık yapısı ve kılların formu bozulmadı. Karıştırma işlevini oldukça güzel yerine getiriyor. İndirimlerde mutlaka şans verebilirsiniz.

  6 mart 12:35

  4

  7. Uygun fiyatlı olması ve çok övülmesi sebebiyle bu fırçadan edindim. Ancak kılları çok uzun ve sık geldi bana. Belki de göz kapağım dar olduğundan öyle gelmiş olabilir. Onun dışında ürünğn bir kısmı fırçada kalmış gibi geliyor. Ne kadar ürün alsam da fırçaya göz kapağıma uyguladığımda çok az farkediliyor farın rengi. Biraz kafamı karıştırdı. Acaba ben mi yanlış kullanıyorum.

  18 ekim 15:38


  1

  8. eklips pro shine far karıştırma fırçasını ne kadar sevdiysem o kadar nefret ettiğim far karıştırma fırçası. üstteki girdide yazan süslü gibi son derece sert ve sık kıllı buluyorum. ürünü asla dağıtmıyor, eşit uygulamıyor. pro shine bu kadar yumuşacık ve güzelken pro diamond nasıl bu kadar kötü olur aklım almıyor.

  18 ekim 17:56 27 ekim 22:02