sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (9)

  37. Daha önce biri eklips'e biri de beaulis'e olmak üzere iki serzenişte bulunmuştum. Eklips'e her ay yeni fırça serisi çıkartıyor olmasına rağmen seriler aralarındaki farkı anlamıyoruz, bir bloggerla işbirliği yapın da biz de öğrenelim demiştim.

  Beaulis'e de cansu akın gibi isimlerle çalışıyorsunuz ancak markayı tanımak için niyans ın motion, büşra yılmaz gibi insanlar gerçekten emek verdiler, Bunu görmüyor musunuz demiştim. Artık sesimi mi duydular ne oldu bilmiyorum ama Fırçalarının arasındaki farkı anlayabilmemiz için gratis kanalında niyans in motion ile işbirliği videosu geliyormuş. Tebrikler popisi yüksek ancak uygun fiyatlı ürünlere burun kıvıran, kullanıyorum demiş olmasına rağmen tanıtımını yaptığı ürünü asla elinde görmediğimiz, kullandığı ürünleri hazmetmeden deneyip sevdim sevmedim ötesine geçemeyen yorumlar yapan insanlar yerine, niyans minvalinde gerçekten ürün peşinde koşan, deneyen ve kıyaslama yapan bir drugstore emekçisiyle çalışmanız da bir gelişme. Çünkü aksi işler artık inandırıcı olmuyor ve yapay duruyor.

  18 nisan 22:09

  36. Tahta saplı fırçalarını başarılı bulamadığım marka. Ancak mart ayı boyunca açılı allık fırçası 14.95 tl ve real techniques blush brush kadar yumuşak ve uygulama açısından oldukça iyi kıllara da sahip. Diğer pembe seri nasıldır bilmiyorum ama ben bunu aşırı beğendim. Uygun fiyatlı fırça arayanlara öneririm.

  5 mart 08:51 5 mart 08:53

  35. Aldığım hiçbir fırçasını asıl amacı doğrultusunda kullanmadığım marka. Dudak fırçasını eyeliner fırçası olarak, pudrayı aydınlatıcı olarak, far karıştırmayı da far oturtma olarak kullanıyorum ama sebepsizce memnunum. Uygun fiyatlı ve yinede iş gördüğünden sanırım.

  5 mart 02:52

  34. İndirimden en cici renklerini aldım.Yumuşacık kılları var.çok basit bir makyajda bile 4/5 tane fırça kullanınca indirimde almak iyi oluyor :)

  ilgili medya:
  2
  2 mart 19:35

  33. severek kullandığım fırçaların markasıdır.

  uygun fiyatlı olduğu için ilk aldığım (gbkz: eklips far fırçası) olmuştu. kılları dökülmedi, şekli bozulmadı yıllardır kullanıyor olmama rağmen. hala performansından çok memnunum.

  sonra bir de (gbkz: eklips stippling brush) aldım. onu da nascita alana kadar düzenli olarak kullandım. defalarca kez yıkadım, gene aynı şekilde ne kıl döktü ne de formu bozuldu. bence çoğu fırçası uygun fiyatlarıyla tam bir f/p ürünü. makyaja yeni başladıysanız ya da fırçalara ayıracak yüksek bütçeniz yoksa işinizi hayli hayli görür.

  27 şubat 03:51 27 şubat 03:52

  32. Özellikle bambu saplı allık fırçası harika olan markadır. Hem sık kıllı hem de yumuşak, ürünü güzel dağıtıyor. Her kullanımdan sonra yıkamama rağmen tek bir kıl bile dökmedi. Yedeklediğim tek fırça bu oldu.

  Ayrıca ilk aldığım fırça olan yassı far karıştırma fırçasını gözüme far sürmek için kullanıyorum. Yıllardır benimle. aynı şekilde bu da kıl dökmedi sadece sürekli yıkamadan dolayı fırça kıllarında yıpranma var ama işlevinde yine sıkıntı yok.

  Ama yeni çıkan diğer fırçalarını bilmiyorum. Sırf sapı farklı diye o kadar para vermek gelmiyor içimden.

  26 şubat 14:45

  31. bende sadece tahta saplı serisinin fırçaları var, memnunum da. ama göz fırçaları benim kullanım rutinime pek uygun değil. 

  far fırçası farın rengini pek veremiyor, ancak dağıtmak için kullanabiliyorum. 

  dudak fırçasını ben eyeliner uygulamak için kullandım ve ilk zamanlar çok memnun kalmıştım. ama zamanla, kullandıkça fırçanın yapısı bozuldu. her kullanımdan sonra peçeteyle eyeliner kalıntısını temizliyordum, yumuşaklığı ve şekli bozuldu. aynı şey kesik uçlu göz fırçasında da geçerli.

  allık fırçası ise yumuşaklığı gayet iyi bir fırça; ürünü az alıyor ve bu iyi uygulamaya olanak sağlıyor.

  26 şubat 13:06

  30. Son zamanlarda sürekli yeni fırça serisi çıkartıyor olmalarına rağmen asla seriler arasında ne fark var anlayamıyorum. Bunu gratis çalışanları da bilmiyor. Hiçbir yerde de yazmıyor. Neredeyse her ay yeni bir seri çıkartıyorlar ama saplarından başka ne değişiyor anlayamıyorum. Güvenilir bir bloggerla filan işbirliği yapsalar da birileri bu serileri mukayese etse.

  25 şubat 21:42 18 nisan 21:54

  29. Fırçalarını çok beğeniyorum.

  Bambu saplı kapatıcı fırçası çok pratik bir kullanıma sahip, sayesinde 1 dakika içerisinde iki göz çevreme de yedirebiliyorum kapatıcıyı.

  Metalik bir mor saplı kedi dili fırçası var. Maske sürmek için kullanıyorum, fondötende denemedim. Maske sürmede gayet memnunum, biraz biraz kıl döküyor zamanla sadece.

  Kabuki fırçası kocaman ve çok işlevli. Yanlardan sıkıştırıp bronzer uygulayabiliyorum veya tüm yüzüme pudra sürebiliyorum neredeyse tek seferde. Birkaç yıl oldu alalı, hâlâ tek kıl dökmedi.

  Son olarak bambu saplı allık fırçasını aldım. Çok yumuşak ve sanırım en beğendiğim fırçası bu oldu. Çok eşit şekilde dağıtıyor ve en zor sürdüğüm allığı bile çok daha kolay sürdüm sayesinde. Kardeşlerinin gösterdiği sağlamlık performansını bekliyorum kendisinden de.

  Makyaj süngerini sevemedim ama. Belki de ben kullanmayı başaramadım o zamanlarda ancak çok sert geldi bana ve düzgün kullanamadım.

  15 ekim 2018 21:55

  28. Eski bambu seriden açılı allık fırçasını aydınlatıcı için kullanıyorum memnunum

  21 temmuz 2017 21:09 21 temmuz 2017 21:10