yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (10)

  43. eklips markasından fiyatı şu an 38 Tl olan ama indirimde 19 Tl ye düşen mor bir ayna aldım. büyüklüğü ve hafifliği sebebiyle oldukça beğendim. el çantamda taşıyorum, oldukça ince olduğu için de çok yer kaplamıyor. 

  Fırçalarına gelince, bende en eski seri, sarı saplı fırçalarından kesik uçlu olanlardan, pro diamond serisinden karıştırma ve fan fırçası ve nihai olarak da pro shine serisinden bir dönem çok övülen fondöten fırçası ve yine karıştırma fırçası var.

  benim gözümde bir fırça markasını kaliteli yapan ve yine bana göre en önemli fırça far karıştırma fırçası olduğu için, bir markanın bir ürününü alacaksam önce karıştırma ve dağıtma fırçalarına bakıyorum.  renkli seriler göreceli olarak yeni çıktığı ve ben de eklips'e yukarıda saydıklarımdan dolayı mesafeli olduğumdan açıkçası renkli serilerine bakmamıştım. gratiste yeni fırça, taze kan arayışındayken nascita soft colors serisine baktım ve hiç de memnun kalmadım. Bu seri eklips colors ile aynı dönemde çıkmıştı. ben de eklips ile ilgili nihai kararımı zamanında olumsuz verdiğimden, iki markanın da renkli serileri birbirinin aynısı gibi geliyordu. zihnimde markalar farklılaşmıyordu.

  velhasıl, nascita colors bende sınıfta kaldı. bugün eklipsi de indirimde görünce hadi dedim deneyeyim.  eklips color serisinden far karıştırma fırçasını f/p olarak oldukça beğendim. koyu renk farda bile tutuşunu çok fazla kaybetmedi ve tutukluk yapmadı. nascitanın mor renkli karıştırma fırçası ise uygulama aşamasında çok savruluyor. eklips turuncu concealer fırçasını ise çok beğenmedim. böyle bir fırçası olmayan alabilir. (nascitanın siyah saplı concealer fırçaları daha işlevsel.) far oturtma fırçası simli farları pek tutmuyor. bu seride bir de gölgelendirme fırçası var. ona bi bakacağım. 

  4 şubat 03:50 4 şubat 03:52

  42. bijuteri ürünlerini önermiyorum. biri çok zincirli, biri misina ipli iki bileklik aldım ikisi de ilk kullanımda koptu verdiğim paraya üzüldüm.

  27 haziran 2022 18:16

  41. Bütün ürünleriyle f/p açısından aşk yaşadığım marka. Ama özellikle yeni çıkardığı pastel renkli fırça setine aşığım. fondöten kullansaydım kesinlikle alırdım, ama setteki en güzel renk-pembe- fondöten fırçasına verilmiş. Haliyle bu 4 elemanlık seriyi alsam sadece 3 tanesini kullanabileceğim, üstelik diğer setlerden arta kalan fondöten fırçalarından muhtemelen sıra gelmeyecek ve ebediyen çekmecede kalacak. Tekli satılırsa alırım ama kalanları. Şu an yüzde otuz indirimle 51.75, normal fiyatı 74₺. Görselini koyuyorum. Belki başkasına yar olur.

  ilgili medya:
  1
  17 temmuz 2021 23:49


  40. düzenli olarak hazırladığım keten tohumu jelini muhafaza etmek üzere 100 mlden fazla hacimli dörtlü seyahat şişesi setini satın aldığım marka. şişelerden üçü -pompasız- elle sıkma mekanizmalı, birinin losyon pompası var. keten tohumu jeli pompanın içinde kalırsa küflenir diye sıkmalı şişelerden kullanmaya karar vermiştim, ne yazık ki sıkarken şişenin kapağının kenarlarından jel akıyor ve o kenarlarında hep ürün birikiyor temizlemesi imkansız. tavsiye etmiyorum kesinlikle.

  ilgili medya:
  1
  8 haziran 2021 21:56

  39. ne makyaj süngeri ne de allık fırçası beş para etmez fırça markası, daha da birşeyini almam zaten. kesin türk markasıdır bu arkadaş. (gizlinot: türksün di mi?) hiçbir ürünü almıyor, fazla fazla daldırıp aldığımdaysa yine de yüze istediğim gibi "random" uygulamıyor, top bir parça şeklinde kalıyor sürdüğünüz şey.

  bunlara verdiğim parayla kedilere mama alıp da dağıtsaydım diye hayıflandım, bundan sonra paramı biriktiririm, indirimini beklerim, real tecniques'ten şaşmam.

  13 aralık 2020 14:38 13 aralık 2020 14:44

  38. Fırçaları kesinlikle parasını hak etmiyor. Pro diamond serisinden açılı kontür fırçasını alıp yüzüme sürdüğüm ten ürününü uygulamasının iyi olduğunu düşünerek sabahları fırça yıkamak yerine kullanmak üzere iki tane daha aldım. İlk aldığımın 5-6 yıkama sonrası kılları dökülmeye 7-8 yıkama sonrası ise iyice dağıldı. Diğerleri de şimdi kıl döküyor. Yine eklips pro shine serisinden karıştırma fırçası almıştım o da 2-3 ay sonra kıl dökmeye başladı. Pro diamond far karıştırma fırçası fırça ile sapın birleştiği yerden ayrıldı.

  Uygun fiyatlı ve uygulamaları güzel diye aldığım ürünler kısa-orta vadede daha pahalıya patladı. Nascita ve real techniques indirimlerini takip edeceğim. Aynı sıklıkta ve aynı yıkama periyodunda kullandığım nascita ve rt fırçalarım 3-4 yıldır gayet iyiler.

  26 eylül 2020 14:56

  37. çok acil cımbız almam gerekiyordu, gratise girdim, solingen alacakken (link: https://www.gratis.com/eklips-cimbiz-2li-set/urun/10111320?sku=10111320 eklips cımbız ikili set) bunu gördüm. solingenle aynı fiyattı 16 lira. dedim aa bunun içinde ne güzel ince uçlu olan da var, işime daha çok yarar. lanet olsun aldığıma bir cımbız, pardon ikiliydi, iki cımbız bu kadar mı kötü olabilir. param çöpe gitmiş oldu. denk gelirseniz benim gibi düşünüp almayın.

  9 ağustos 2019 22:28


  36. saç fırçaları da çok iyi olan, tam bir fiyat/performans markası. siyah renkli oval fırçasını ve krepe tarağını kullanıyorum, kesinlikle öneririm.

  4 ağustos 2019 22:21

  35. Daha önce biri eklips'e biri de beaulis'e olmak üzere iki serzenişte bulunmuştum. Eklips'e her ay yeni fırça serisi çıkartıyor olmasına rağmen seriler aralarındaki farkı anlamıyoruz, bir bloggerla işbirliği yapın da biz de öğrenelim demiştim.

  Beaulis'e de cansu akın gibi isimlerle çalışıyorsunuz ancak markayı tanımak için niyans ın motion, büşra yılmaz gibi insanlar gerçekten emek verdiler, Bunu görmüyor musunuz demiştim. Artık sesimi mi duydular ne oldu bilmiyorum ama Fırçalarının arasındaki farkı anlayabilmemiz için gratis kanalında niyans in motion ile işbirliği videosu geliyormuş. Tebrikler popisi yüksek ancak uygun fiyatlı ürünlere burun kıvıran, kullanıyorum demiş olmasına rağmen tanıtımını yaptığı ürünü asla elinde görmediğimiz, kullandığı ürünleri hazmetmeden deneyip sevdim sevmedim ötesine geçemeyen yorumlar yapan insanlar yerine, niyans minvalinde gerçekten ürün peşinde koşan, deneyen ve kıyaslama yapan bir drugstore emekçisiyle çalışmanız da bir gelişme. Çünkü aksi işler artık inandırıcı olmuyor ve yapay duruyor.

  18 nisan 2019 22:09

  34. Aldığım hiçbir fırçasını asıl amacı doğrultusunda kullanmadığım marka. Dudak fırçasını eyeliner fırçası olarak, pudrayı aydınlatıcı olarak, far karıştırmayı da far oturtma olarak kullanıyorum ama sebepsizce memnunum. Uygun fiyatlı ve yinede iş gördüğünden sanırım.

  5 mart 2019 02:52