yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (149)
  • medya (16)

  149. yine malum partinin iğrenç saldırılarına maruz kalan istanbul büyükşehir belediye başkanı. asparagas haber çekip yayınlayarak kumpas kurmalarına şaşırmadım. malum kişi ile partisinin hayatı yalandan, iftiradan, kumpas kurmaktan, belden aşağı saldırmaktan ibaret. şu an en büyük dileğim; koronavirüs furyasından sonra türkiye'de iğrenç siyasi ortamın sona ermesi.

  (link: https://www.google.com/amp/s/t24.com.tr/amp/haber/imamoglu-nu-hedef-alan-kurgu-haberin-oyunculari-nin-kim-oldugu-ortaya-cikti,874906 )

  26 nisan 13:35 26 nisan 15:59

  148. Toplu taşımaya zam yapmıycam deyip daha göreve geleli 1 yıl olmadan ayı gibi zamları önümüze yığan kişi.

  16 şubat 15:29

  147. Seni destekliyordum ama o ulasim zammi poncik kalbimi kirdi baskanim.

  10 şubat 22:06


  146. bir aylık akbil fiyatının asgari ücretin %10'undan fazla olması ekrem imamoğlu'nun suçu değil, aramızda bilmeyenler varsa belirtmek isterim ki asgari ücretin ne kadar olacağını istanbul büyükşehir belediye başkanı belirlemiyor... aylık öğrenci abonman akbil ne kadardı 2019 yılında? 85 lira... ekrem imamoğlu 40 lira yaptı! Kırk. Şu anda gelen zamla 50 lira oldu. Hala eskisinden 85-50=35 lira daha ucuz yani arkadaşlar... ülkede ekonomik kriz var, enflasyon tüik tarafından komik rakamlarla gösterile dursun, pazarda biber olmuş 20 lira, millet bir soğan kavuramıyor vay efendim niye zam gelmiş toplu taşımaya. bana şuna zam gelmedi, 2 senedir aynı fiyatta diyebileceğiniz bir (1) şey var mı? 

  10 şubat 20:14

  145. En başından beri desteklediğim siyasetçidir. Kendisine bir hayli umut bağladık malum fakat kusursuzluk da beklemiyoruz. Kayak tatilinin zamanlamasını yanlış buldum ama malum parti üyelerinin her halükarda yaptıkları lüks şatafatlı davetlere düğünlere bakınca Ekrem beyi çok görmemek lazım. En ufak bir yanlışta asıp kesmeye gerek yok bu ülkede neler yapıldı da kimse konuşmadı, üstü kapatıldı bunu mu konuşacağız günlerce.

  1 şubat 20:50

  144. başkasına susulan kendisine gelince ağız açılan siyasetçi

  bence hiç bir siyasetçi yaşadığı hayatı sosyal medyada sergilememeli. ailesi de öyle.

  ama halkı yoksulluk,mülteci,işsizlik,adaletsizlik,haksızlıkla boğuşurken ejder meyveli smoothileriyle altın varaklar içinde keyif yapanlardan sonra tek takıldığınız kayak tatili yapan bir siyasetçi mi ?

  1 şubat 18:28 1 şubat 18:28

  143. erzurum'a kayak tatiline gittiği için eleştirilmiştir. bu konuda yaptığı açıklamada "ben 8 yaşındaki kızımın çocukluğunu ıskalayamam" diyerek bende tatlı bir tebessüm oluşturdu ama maalesef ülkemizde bu cümleyi anlayabilecek insan sayısı çok az. sadece doğurmakla, beslemekle falan iyi ebeveyn olunduğu sanılıyor burda. bu yüzden siyasi açıdan ne kadar doğru bir açıklamadır tartışılır.

  31 ocak 18:06


  142. çok şeffaf, dürüst ve aklı başında bir ibb başkanı.

  bu insanın, bu ülkeyi yönetmesi gerekiyor gerçekten. hasret kaldık hak, hukuk, adalet, şeffaflık, güzellik, birlik, diyen bir lidere.

  15 temmuz 2019 16:01

  141. her şeyi çok güzel yapma konusunda iddialı, istanbul büyükşehir belediye başkanı. artık yere çöp atmayacağız, atanları uyaracağız, yayalara yol vereceğiz dediği an hem sevindim hem de ülkem adına üzüldüm. istanbul gibi dünyanın sayılı şehirlerinden birinin belediye başkanı olarak, adam ilk okulda öğretilen şeyleri söylüyor. tabii mesele onun söylemesi değil, bilakis söyleyerek iyi de yapıyor. yalnız temel sorunumuz şu ki; hala bunları birilerinin söylemesine neden olan medeniyetten fersah fersah uzak olan insan davranışlarının varlığı. sen böyle dedin ya, umarım bu seferki başlangıçla her şey çok güzel olmaya buradan başlar ekrem başkan. yalnız yine de düşünmeden edemiyorum. umarım birileri sırf çöpünü yere atan birini uyardığı için dayak yemez, şiddete maruz kalmaz. malum ülke şartları bir anda silip atamıyorsun kafandan. daha bugün yayaya yol verdim diye arkamdaki adam el kol hareketi yapıp, uzun uzun kornaya bastı. unutmadan ekrem başkan artık klaksona da öyle uzun uzun basmayacağız dedi. onu da ekleyeyim hazır yeri gelmişken. neyse bütün bunların istanbul'dan başlayıp, tüm ülkeye yayılması dileğiyle. yaşanabilir şehir, yaşanabilir bir ülke olma konusunda da her şey çok güzel olsun artık.

  27 haziran 2019 22:06

  140. Mazbatasını bugün alan Büyükşehir Belediyesi başkanı. 

  Şu ab İbb binasının arka tarafında perteviyal'den unkapanı'a kadar yolu kapatmış halde toplumun tüm kesimlerinden gelen insanlar. 

  Trafikte kaldım ama olsun, Taksim de arkadaş bekleye dursun. 

  Yalnız hiç parti bayrağı Yok, sadece Türk bayrağı, not düşün. 

  27 haziran 2019 19:44