girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (220)
  • medya (5)

220. Son girdimdeki link çalışmıyor diye eksilediniz sanırım, linki düzelttim. Rte’nin hdp’yi çekiştirdiği videonun 9 dakikalık hali, bulabildiğim en uzun haliydi. 

Bir süslümüz söyledi de fark ettim, eksilemek yerine bunu bana bildirseydiniz daha efektif olacaktı, bunu söylemek için geldim, teşekkürler..

15 haziran 00:04

219. Normalde eksilenmeyi çok takmıyorum herkesin kendine göre farklı sebebi var, anlayışla karşılıyorum.

Ama 16 yaşımdaki halime verdiğim öğütlerde eksilenecek ne gördünüz çok merak ediyorum. İmla hatası yok, düşük cümle yok. Hayatımı mı beğenmediniz kendime verdiğim öğütleri mi? 

Gerçekten aklım hayalim almıyor.

Bu sözlük beni gerçekten hayal kırıklığına uğratmaya başladı. 

3 haziran 16:41

218. Biraz da buralarımı eksile. 

27 nisan 17:41 28 nisan 00:46


217. Çok tatlısın. Ulaş bana lütfen <3

27 nisan 16:02

216. Haters gonna hate hate hate

I'm just gonna shake shake shake :d

15 nisan 21:02

215. en böyle saf, masum bir girdime (gizlinot: ürün yorumu değil) sevincimi falan paylaşmışım ya da anılarımı neyse işte bi bakıyorum eksi yağıyor? neden olduğunu cidden merak ediyorum, çünkü o girdiler de senin hoşuna gitmeyecek art niyetli bir şey yazmamışım, birine laf etmemişim e ne yani bu şimdi? neden olduğunu açıklayacak olan varsa mesaj kutuma bekliyorum. farklı fikirler duymak isterim.. (gizlinot: kolay gelsin daha ne diyeyim)

1 mart 23:07

214. Herkes istediğini beğenip istediğini beğenmemekte elbette özgür. Ancak bazı eksileri anlayamıyorum. Dikkat ettim,süslülerin benzetildikleri ünlüler başlığında yazılanları hep eksileyen bir tayfa var. Ben bile bergüzar korel yazdım diye 4kişi eksilemişti, şimdi baktım 2 olmuş :D yani sanki dedik adriana lima ki ona da benzeyebilir insan. Velhasılkelam değişik bişey eksilemek

28 şubat 22:15


213. Yani bana özellikle takık olduğunu sanmıyorum. Tanındık biri değilim daha yeniyim. Ama son attığım girdiyle Gülşen babanın da dediği gibi Gül gibi uyuyan yılanı uyandırmaktan korkmuyor değilim. 

Hayır eksicim yapmaz 

28 şubat 18:41

212. sebebi neydi ki demek istediğimdir.hayır bazen öyle birşeye eksi geliyor ki yuh diyorum.huy edinilmiş bir durum bence .

28 şubat 16:23

211. daha bir kaç günlük yazar olduğum için biraz heycanlıyım bu konularda.bir girdi yazıyorum bildirim gelince hemen bakıyorum.işte bir gün yine bildirim geldi dedim biri beğendiiiii sonra yanında bir baktım eksi, kendi kendime sebebi neydi ki?! diye düşündüm ama sonra alıştım insan zamanla neye alışmıyor ki (gizlinot: uzaklara bakıyorum burda:))

20 şubat 21:52