girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (127)
  • medya (4)

127. çok da mühim bir hadise değil ama bazen de '' ya bunun neyini eksiledin arkadaş'' diyorum.

9 eylül 12:57

126. Ben genelde eksi butonunu süslü bölümünde kullanıyorum, konu dışında da vardır tabi ama ürün başlıklarının altına yazılan ve hiçbir bilgi içermeyen entryleri eksiliyorum bazen. Örnek vermek gerekirse x ruju başlığına bana en çok yakışan rujdur yazmış bi süslü. Ee? Yani ben demiyorum ki 54 satır ürün tanıtalım ama bu da ne formata uygun ne de yararlı bir içerik. Onun dışında cinsiyetçi ve ayrıştırıcı söylemler görürsem ona da eksi verebiliyorum.

Edit: ayrıca bana saçma gelen başlıkları da o başlıklara yazan kişileri eksilemek yerine başlığı engelliyorum, örneğin süslülerin rüyaları vb gibi. 

8 eylül 23:32 8 eylül 23:51

125. Arkadaşlar eksilendiğiniz için "neden sözlükte bu kadar başka düşünceye tahammülü olmayan insanlar var(gizlinot: ki eksilenmeye isyan ediyorsanız başka bi düşünceyi kaldıramayan siz oluyorsunuz), altı üstü kendi düşüncemi yazıyorum sen öyle düşünmüyor olabilirsin neden eksiliyorsun" diyorsunuz da. Peki bu eksilemenin amacı ne o zaman? Ben o düşünceye katılmıyorsam eksilerim, katılıyorsam beğenirim. Bu kadar basit. Eksilemem için illa girdide üst düzey bi yazım yanlışı, nefret, hakaret falan olması gerekmiyor. Ne kadar kafaya takıyosunuz şu eksiyi ya.

8 eylül 14:44


124. girdiyi bir yazıyorum bir bakıyorum owww yine müthiş eksilenmişim.Hatta geçenlerde fark ettim biri benim girdilerim üzerine beni gömen girdiler yazmış hep.Canım hayatta kimse beni bu kadar ciddiye almadı.Sen neden bu kadar ciddiye aldın ki derdin neydi.Kendimce yazarım.Bu entry da okuyorsan sana tüm sevgilerimi gönderiyorum.Bu arada içimden gelenleri ve doğru bildiklerimi yazmaya devam edeceğim.

6 eylül 19:30

123. Bir insanın memleketi neden eksilenir ey süslü sözlük süslüleri? Ben de bayılmıyorum memleketim olan şehire ama neden yani? (bkz: Bilemiyorum altan)

6 eylül 15:19

122. Yazdığınız girdiyi okumak için en az 3 dakika gerekse bile yayınladığınızın ilk dakikasında eksilenebilir. Bari bir okusaydın da sonra eksileseydin?

6 eylül 00:14

121. Az önce takas başlığında gördüğümde baya şaşırdım.

Neyi eksiliyorsunuz ya milletin varını yoğunu mu çekemiyorsunuz :d

5 eylül 23:16


120. Süslü sözlükte yazar olmadan önce aktif okuyucusuydum. Ve özellikle fiziki özelliklerin anlatıldığı girdilerde -birçok süslümüzün belirttiği gibi- seri eksileme gördüğümde şaşırıyordum. Neyse geçenlerde “süslülerin kiloları” başlığına kilomu yazdım. Aman Allah’ım nasıl eksilenmek nasıl. Ve zayıf olduğu belli olan girdilerin çoğunda bu durum söz konusu. Arkadaşlar bu çok saçma değil mi ya? Kendimizle mi övünmüşüz? Zayıflık iyi mi demişiz? Ki ben kilo almak için yıllardır her şeyi denemiş biriyim. neyin hıncı çıkarılıyor böyle anlayamadım. “Kadın” dayanışmasının en çok olması gereken platformlardan birisi burası. Biz kilomuzla, kaşımızla, gözümüzle, tenimizle, benliğimizle kadınız. Dünyaya canlı meydana getirebilen mucizeleriz. Unutmayalım bunu ve destek olalım birbirimize. Biz güzelleştirirsek güzelleşecek dünya. Önce biz. 

5 eylül 23:13

119. Kendi başıma gelen bir eksilenmeden değil haksız bulduğum bir eksilenmeden bahsedeceğim. Bir yazarımız “süslülerin satın aldığı son kozmetik ürünü “ başlığında bugün gratisten yaptığı alışverişi yazmış. Merak ettiği ve daha önce kullanıp yeniden satın aldığı bir sürü ürün var . Buraya kadar bir sorun yok ama söz konusu girdi 10 kez eksilenmiş. Ya siz bu ekonomik şartlarda alışveriş yapmak istemiyor olabilirsiniz, ürünler size pahalı geliyor olabilir ya da bu saatten sonra bütçeniz yetmeyeceği için almayacak olabilirsiniz ama neden birinin yapmış olduğu alışverişi eksiliyorsunuz. Almak istemiş almış neden böyle eksileniyor? Anlayamıyorum gerçekten size yanlış gelen , hoşunuza gitmeyen her şeyi neden eksiliyorsunuz?( böyle sorunca da biraz tuhaf oldu ama ) 

5 eylül 22:04

118. Akışta gezerken ekranı kaydırdığımda yanlışlıkla eksilemiş olabiliyorum bazı girdileri. Bence bunu farkında olmadan yapan çok süslü vardır. Ben fark edince panikleyip geri alıyorum asdf

5 eylül 19:52 5 eylül 20:36