girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (114)
  • medya (4)

114. Eksilenen linç yedim linç yedim diye dolanıyor. Arkadaşlar linç yemek bu değil. 100 tane de eksi alsanız bu linç demek değil. Hani cevap niteliğinde sizi hedef alan girdiler yazılır, mesajlar atılır, hedef gösterilirsiniz dışlanırsınız vs vs bu linç oluyor. Eksilenmek "sana katılmıyorum/fikirlerine katılmıyorum" demektir.

13 temmuz 23:25

113. Şuana kadar 2-3 girdi dışında yapmadığım şey sanırım. Onlar da hdp sevicileriydi onun dışında kafama uymayan bişey okursam bile eeeh der geçerim ama sevdiğim yemeği eksileyecek kafada olan insanın da aklından şüphe ederim

8 temmuz 20:34

112. Alıştım artık ama Nick deşifresi olsa da biraz eğlensek yahu (gizlinot: olur olmaz eksilenme oranı %1000 düşer gerçi. )

7 temmuz 22:51


111. takılmamak gereken konu. mesela buna takılsam hesabımı kapatıp gitmem lazım ama öyle yağma yok tabi. kimse kimsenin vasat her yerde duyulan bilinen söylemlerine görüşlerine boyun eğmek zorunda değil. yazılmamış olanı yazmaya görülmemiş olanı göstermeye devam.

7 temmuz 12:21

110. hiçbir imla hatası olmadığına emin olduğum pek çok girdinin eksilendiğini bilirim. o yüzden "yok imla hatasıydı, yok mantık hatasıydı" gibi sebepler uydurmanıza hiç gerek yok. eksilemek için eksiliyoruz diye itiraf edin bitsin. siz de rahatlayın biz de rahatlayalım, sayın seri eksici sözlük timi.

6 temmuz 01:33

109. Kaostan beslendiğim için benim için sıkıntı yaratmayan eylemdir.

3 temmuz 14:06

108. kimse kusura bakmasın ama buraya gelip “neden bu girdimi eksilediniz!!1!” “ne var yani bunda!!” “ben seninle aynı şeyi düşünmek zorunda mıyım!1!!” falan yazıyorsunuz. sonra eksilenen girdinize bakıyorum yazım yanlışları mantık hataları dolu. mesaj atıyorum ben de “süslüm burada yazım hataları var ondan eksilemişler ama keşke eksilemeyip sana mesaj atsalarmış ya da şikayet etselermiş. gerek yokmuş eksiye” diyorum. ne bir teşekkür ne de başka bir geri dönüş alıyorum. üstelik mesaj attığım kullanıcı gayet aktif. girdiler yazıp duruyor.

rica ederim nezaket kurallarını öğrenin önce. ayrıca evet herkes seninle de aynı fikirde olmayabilir. bunun için de eksilenebilirsin. edit yazıp nedenini sorma çünkü zaten nedenini söyleyene cevap dahi vermiyorsun.

25 haziran 14:24


107. hiç umrumda olmayan durum. burada canım istedi diye okumadan akışı sırayla eksileyen insanlar var kendileri söylüyor zaten açık açık bir de söylemeyen kısım var o yüzden çokta tin diyorum 

20 haziran 12:40

106. o kadar sıradanlaştı ki artık fark etmiyorum bile. ürünle ilgili sıradan (nemlendirmesi şöyle, rengi böyle gibi) bir görüşünüzü yazmak bile 10-20 eksi alabiliyor. geçenlerde yaz makyajımda rimel kullanmıyorum sadece hasta gibi görünmemek için biraz kapatıcı vs. uyguluyorum yazdım, 10 kere eksilenmiş. bakıyorum neresi eksilendi bunun diye, anlamaya çalışıyorum ama ı-ıh çıkaramıyorum.

bence insanlar burada eksi olayını yanlış anlamışlar. eksi butonu "aa ben rimel kullanıyorum o kullanmıyormuş dur eksiyi basayım" deme aracı olarak kullanılmıyor. yani kullandığınız bir ürünü kullanmayan insanı eksilemiyorsunuz. ya da örneğin sizin ten renginize yakışan bir ürünü, başka ten rengindeki biri yakışmadığını söylediğinde o kişiyi linç etmek zorunda değilsiniz. sevdiğiniz bir ürünü markalar peşinizden kovalıyormuşçasına savunmak zorunda da değilsiniz.

bence kadınlar olarak toplumdaki ayrımcılıkların üstüne gidebilmek için birbirimize en çok sahip çıkmamız gerekirken, birbirini bu kadar olumsuz değerlendiren, eksileyen tutumumuzu görmek can acıtıyor.

20 haziran 00:45

105. Beni öldürmeyen eksi güçlendiriyor süslüler o yüzden istediğiniz kadar eksileyebilirsiniz ben ne olursa olsun fikirlerimi söylemeye devam edicem 

19 haziran 19:08