girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (130)
  • medya (4)

130. Gerçekten önemi yok, illa da düşüncem beğenilecek demiyorum ama, takas başlığına yazdığım ürün listesi eksilenmiş. Gerçekten anlam veremedim nesine eksi verdiler acaba? Acaba ürünleri mi beğenmediler anlayamadım yani. 

8 ekim 04:02

129. süslü sözlüğün ilk kuralı: eksilenmek hakkında konuşmamaktır. süslü sözlüğün ikinci kuralı: kimseyle eksilenmek hakkında KONUŞMAMAKTıR.

7 ekim 21:52 7 ekim 21:52

128. Aynı şeyleri düşünmüyoruzdur, bana gıcıktır, eksileyen çoğunlukta der eksiler. Pek umrumda olmayan bir durum. 

7 ekim 21:31


127. Burada konuk yazarken kendi kendime diyordum ki niye bu kadar büyütülüyor bu eksilenme işi, kimse kimseyle aynı fikirde olmak zorunda değil ya da kimsenin eksisi kimsenin bu kadar umrunda olmamalı.

Ama birkaç saat en önce ne kadar zor zamanlar geçirdiğimle ilgili bir girdi yazdım itiraf başlığına ve neredeyse artılandığı kadar da eksilenmiş. Koymaz diyodum ama koydu gerçekten.

Sözde burası kadınların birbirine destek olduğu, dayanıştığı bir platform. Peh. İki yüzlüler.

7 ekim 20:51

126. çok da mühim bir hadise değil ama bazen de '' ya bunun neyini eksiledin arkadaş'' diyorum.

9 eylül 12:57

125. Ben genelde eksi butonunu süslü bölümünde kullanıyorum, konu dışında da vardır tabi ama ürün başlıklarının altına yazılan ve hiçbir bilgi içermeyen entryleri eksiliyorum bazen. Örnek vermek gerekirse x ruju başlığına bana en çok yakışan rujdur yazmış bi süslü. Ee? Yani ben demiyorum ki 54 satır ürün tanıtalım ama bu da ne formata uygun ne de yararlı bir içerik. Onun dışında cinsiyetçi ve ayrıştırıcı söylemler görürsem ona da eksi verebiliyorum.

Edit: ayrıca bana saçma gelen başlıkları da o başlıklara yazan kişileri eksilemek yerine başlığı engelliyorum, örneğin süslülerin rüyaları vb gibi. 

8 eylül 23:32 8 eylül 23:51

124. Arkadaşlar eksilendiğiniz için "neden sözlükte bu kadar başka düşünceye tahammülü olmayan insanlar var(gizlinot: ki eksilenmeye isyan ediyorsanız başka bi düşünceyi kaldıramayan siz oluyorsunuz), altı üstü kendi düşüncemi yazıyorum sen öyle düşünmüyor olabilirsin neden eksiliyorsun" diyorsunuz da. Peki bu eksilemenin amacı ne o zaman? Ben o düşünceye katılmıyorsam eksilerim, katılıyorsam beğenirim. Bu kadar basit. Eksilemem için illa girdide üst düzey bi yazım yanlışı, nefret, hakaret falan olması gerekmiyor. Ne kadar kafaya takıyosunuz şu eksiyi ya.

8 eylül 14:44


123. girdiyi bir yazıyorum bir bakıyorum owww yine müthiş eksilenmişim.Hatta geçenlerde fark ettim biri benim girdilerim üzerine beni gömen girdiler yazmış hep.Canım hayatta kimse beni bu kadar ciddiye almadı.Sen neden bu kadar ciddiye aldın ki derdin neydi.Kendimce yazarım.Bu entry da okuyorsan sana tüm sevgilerimi gönderiyorum.Bu arada içimden gelenleri ve doğru bildiklerimi yazmaya devam edeceğim.

6 eylül 19:30

122. Bir insanın memleketi neden eksilenir ey süslü sözlük süslüleri? Ben de bayılmıyorum memleketim olan şehire ama neden yani? (bkz: Bilemiyorum altan)

6 eylül 15:19

121. Yazdığınız girdiyi okumak için en az 3 dakika gerekse bile yayınladığınızın ilk dakikasında eksilenebilir. Bari bir okusaydın da sonra eksileseydin?

6 eylül 00:14