sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (157)
  • medya (5)

  157. Paylaşmış olduğum şahsi fotoğrafımı eksileyemedikleri için "reklam" diye şikayet edip kaldırtmışlar. Ne yapayım tipimi mi değiştireyim?? Çok güldüm o ayrı.

  22 haziran 11:17

  156. Ayyy baska bir ornek daha kryolanın bir ürününü beğenmedim diye eksileyen insanlar yani marka pahalı diye beğenmek zorundamıyım ürün benle iyi anlaşmadı.Çoğunluk seviyor diye benle iyi anlaşacak diye bir durum yok...

  22 haziran 00:44 22 haziran 00:44

  155. Öylesine eğlence olsun diye yapılmamışsa çok da üstüne kafa yorulmaması gereken hadise, eksilenmenin kötü hissetirmesi platformda sadece 2 işaretin bulunmasından kaynaklanıyor yani bir girdimiz eksi aldığında beğenilmedi mi, imla hatası mı var, benle aynı fikirde değil mi, acaba gereksiz mi konuştum yoksa sadece tipimi mi beğenmedi gibi ayrıntıları öğrenemiyoruz. Bildiğimiz tek şey oo çaat diye gelen eksi

  Edit: demin çaat diye yedim mesela hem de çaat diye

  21 haziran 23:37 21 haziran 23:39

  154. Benim özellikle dikkatimi çeken insanlar mutlu özel hayatlarını anlattıklarında, zayıf olduklarını söylediklerinde ne bileyim ince belliyim dediğinde, sağlıklı saçlarım var dediğinde yada kuaföre gitmiyorum evde kendi işimi kendim hallediyorum işte ne bileyim boyamı kesimimi kendim yapıyorum dediğinde (herhalde bakımsız olarak düşünülüyor) işte beyaz tenliyim dediğinde yada mavi gözlüyüm dediğinde mavi gözlü olmak nasıl bir eksi sebebi olabilir yada başka bir kendi belirleyemeyeceği fiziksel özelliği mesela doğuştan bel oyumu olması bu girdiye de eksi yağacak ama bence çok yanlış.

  25 mayıs 13:57

  153. bu sözlükte eksilenmek çok farklı anlamlar taşıyor

  yazdığın şeye katılmıyorum

  yazdığın şeyi yanlış buluyorum

  yanlış bir şey yazmışsın ve seni şimdi adaletin yüce butonuyla cezalandıracağım

  fikrine katılmıyorum ama mesaj atıp bunun hakkında konuşmak istemiyorum

  o ürünü ben de kullandım, beğenmedim, o yüzden al sana eksi

  o parfüm çok kötü, o yüzden eksi. seninle kişisel bi sorunum yok

  eskiden "ne desem bilemedim" butonu vardı. geri gelse artı eksi'den daha fazla kullanılır zira kafalar karışık. yukarıdakiler benim şahsi eksileme sebebim değil bu arada, tecrübe ettiklerim xd

  bu sözlük ülkenin en başı boş sözlüğü de olabilir ayrıca, sözlük sahibi reklam gelirini arttıracak şeyleri siteye taşımak dışında siteyi geliştiricek hiçbir şey yapmıyor.

  24 mayıs 17:58

  152. burada neden bu kadar önemsendiğini gerçekten anlamadığım olay.

  girdilere dönüt olarak bırakılabilecek iki çeşit oylama seçeneği verilmiş aşağıda. biri artı, biri eksi. yazarlar varolan opsiyonu kullanarak oy verebiliyor. başkalarının ne düşündüğünü bilemeyiz, ve bu kadar önemsenecek bir detay değil gerçekten. instagramda kendisi ile ilgili olumsuz yorum yapan kişilere cevap veren ünlülerin bu absürd davranışı, çoğu zaman burada da konu oluyor. bunun da ondan pek bir farkı yok. insanların ne düşündüğünü bu denli ciddiye almamak lazım. ve eleştiri kavramı ile biraz daha barışık olabilmek.

  10 mayıs 11:12

  151. AliExpress başlığında geçen ay sipariş ettiğim ürünleri ücret ödemeden aldığımı, verginin neye göre kesildiğini bilen var mı diye sorduğumda eksilenmişim. Ve buradaki sebepleri de görünce kendime sorduğum şu, bizim mi eksileme seviyemiz yüksek yoksa önüne gelene eksi atan bir kitle mi var?

  8 mayıs 14:19

  150. Yanlış ya da kırıcı bir şey mi yazdım acaba diye bir küçük ampul yanıyor kafamda eğer çok eksilenen bir girdim olmuşsa. Ancak tekrar dönüp okuyup bir hata bulamıyorsam kimse de mesaj atmamışsa öylece bırakıyorum. Belki o esnada yanlışımı farkedecek durumda değilimdir. Eksilemek ya da eksilenmek saldırgan bir şey değil bana göre beğenmemiştir eksilemiştir gayet normal. Büyütülüp 'neden eksilendim??!' editleri yapılması asıl agresif geliyor.

  26 nisan 16:59

  149. ben bazılarının yeşillik olsun diye eksilediğini düşünüyorum o yüzden umrumda olmuyor emin olun

  26 nisan 11:52

  148. önceden görünce üzülüyordum. acaba yanlış bir şey mi yazdım, girdiğim bilgi doğru değil mi yoksa yada kırıcı bir şey mi yazdım diye. şimdi umrumda değil. burada dünyanın en doğru en yararlı bilgisini de verseniz bazılarını memnun edemiyorsunuz.

  25 nisan 19:27