0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar ()
  • medya (5)

5. akışta görünce türkiye'ye mi gelecek acaba diye sevindiğim,watsons'ın getireceğini okuyunca oldukça üzüldüğüm çok sevdiğim cruelty free marka

30 eylül 08:21

4. Hayvanlar üzerinde deney yapmayan ve vegan içetikli bir markanın daha Türkiye’de satılmaya başlaması çok güzel bir haber. Umarım fiyatları drugstore skalasında tutmayı başarabilirler. 

29 eylül 19:09

3. Yurt dışında 1 dolara bile harika ürünleri var, ama ne kadar heyecanlıyım bilemiyorum. Artık Türkiye'ye gelen hiçbir kozmetik markas için heyecanlanmıyorum. Piyasalar, doların artışı, kozmetiğe gelen zam derken elimdeki paranın bir kısmının dahi makyaj koleksiyonumda biten ve ihtiyacım olmayan hiçbir şey almak istemiyorum. Ama yine de yeni ürünler, markalar gelince canım mıncıklamak istiyor ürünleri, ne yapsam bilemedim..

edit: imla

29 eylül 19:02 29 eylül 19:06


2. Kanada'daki bir drugstore markette sanırım 20 Kanada doları civarına (gizlinot: geçtiğimiz haziran ayının kuruyla yaklaşık 85-90 TL ediyordu, hey gidi günler hey!) 5'li bir göz fırça setini bulmuştum, fırçalar hayatımda gördüğüm en yumuşak kıllara sahipti, uygun fiyatlılar arasında real techniques fırçaları ya da ecotools bile sert kalırdı hatta, çok güzeldi gerçekten. Sonra evde çok fazla fırçam var diyerek almaktan Vazgeçmiştim. Şimdi kendime neden diye soruyorum.

Vergi konulmasa bile bahsettiğim fırça setinin Türkiye'deki fiyatı en az 120 TL olacak; vergiyle, watsons'un üzerine koyduğu kar payıyla kaç TL'ye satılacak görmüş olacağız hepimiz.  Eğer Türkiye'ye bu fırça seti gelirse sırf bilgilendirebilmek adına watsons'a girip fiyat bilgisi alarak bu girdiyi editleyeceğim ancak davranışım hala satın almamak yönünde olacak; çünkü hem ihtiyaç fazlası tüketmemeye çalışıyorum hem de boykota devam ediyorum şahsen.

Edit: anlatım.

18 eylül 13:36 18 eylül 13:40

1. Watsons tarafından Türkiye'ye gelecek yeni marka. Dolar ve Euro bu halde iken ne kadar uygun fiyatlı olur bilemedim..

ilgili medya:
4
18 eylül 12:01 18 eylül 12:42