yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (84)
  • oylar (33)
  • medya (1)

  84. yıllardır saçlarını düzleştiren biriyim, arkadaşımın tavsiyesi ile aldım ilk kulanımımda memnun kalmadım.

  daha sonra yanlış kullandığımı farkettim.

  saçlarınıza hafif nemliyken ve çokça kullanırsanız kuruduğunda yağlı bir his bırakmıyor ve dolgun büklelere sahip bir saça sahip oluyorsunuz. önceden elime bir kaç tane sıkıp saçıma yedirmeye çalışıyordum, bu saçlarınızın büklelerini belli etmesi için yeterli olmuyor. biraz daha fazla kullanmak gerekiyor.

  kuruduğunda kesinlikle yağlı bir his bırakmıyor, saçlarda 2 gün boyunca güzel bir koku bırakıyor.

  *gratış indirimlerini takip ederseniz 6 TL.'ye sahip olabileceğiniz bir ürün.

  17 temmuz 16:49 17 temmuz 16:50

  83. her seferinde bu sefer farklı olacak diye bir hevesle alıyorum fakat sonuç benim açımdan hep hüsran. saçımı aşırı yağlandırma dışında bir etkisini bugüne kadar göremedim maalesef

  16 temmuz 19:09

  4

  82. buradaki övgüleri görünce gidip almıştım. yaklaşık 3-4 aydır kullanıyorum. kokusuna bayılıyorum fakat bunu tek başına kullanınca yeterli verimi alamıyorum, bukleleri yeteri kadar belirginleştirmiyor benim saçlarımda. ben de bunu ve pantene belirgin bukleleri avucumda karıştırıp öyle kullanıyorum. çok memnun olmayanların bir de bu şekilde denemesini tavsiye ediyorum.

  16 temmuz 18:52

  81. Bundan kaç şişe bitirdiğimi hatırlamıyorum o derece demirbaş bi ürün oldu artık benim için. Çok sürünce katı ve jölelenmiş gibi yapabiliyor saçı,az sürünce de o kabarmayı tam almıyor. Zamanla ölçüsünü tutturmaya başladım ben de,bi 4 senedir kullanıyorum zaten bi zahmet (gizlinot: Swh) ayrıca kokusunu da çok seviyorum,parfüm zannedip soruyorlar bazen. Umarım üretimden kalkmaz çünkü köpüklerle falan istediğim görüntüyü yakalayamıyorum tam olarak. Geçen kendi oturduğum yerde hiçbir mağazada bulamayınca gidip başka semtten almıştım,bağımlısıyız (gizlinot: Lol)

  16 temmuz 01:09

  80. saçlarım dalgalı ama bazı yerleri daha şekilsiz duruyor. bu ürünü duştan sonra saçımda havluyu biraz beklettikten sonra kullanıyorum. dalgaları çok güzel belirginleştiriyor, saçlarım daha bakımlı gözüküyor. ayrıca kokusuna bayılıyorum ve oldukça kalıcı. almaya devam edeceğim bir ürün.

  16 temmuz 00:38 16 temmuz 00:38

  79. bu ürünün şehir efsanesi olduğunu düşünüyordum ki sonunda gratisin sitesinde rastladım. üstelik gratis kart ile 6 liraya düşmüş. almak isteyen olursa bakabilir.

  15 temmuz 15:43

  78. Kesinlikle kıvırcık saça sahip olan her insan bu ürünü kullanmalı.Vadettiği gibi buklelerimi belirginleştiriyor.Saçı da herhangi bir şekilde ağırlaştırıp sertleştirmiyor.Eğer biraz fazla kaçırırsanız ürünü o zaman saçta bir ağırlık yapabiliyor.Bukleler daha zor bozulsun amacıyla bu ürüne ek olarak bir de köpük kullanıyorum ve istediğim sonucu elde ediyorum.Kokusuna öyle aman aman bayılmıyorum ya da sevmiyorum ama çok fazla da rahatsız etmiyor beni.fiyatı da piyasadaki ürünlere kıyasla çok uygun.saçım için asla vazgeçmeyeceğim ürünlerden biri.seviyorum <3

  21 haziran 23:53

  77. duştan çıktıktan sonra saçımın nemini pamuklu bir tişörtle alıyorum elektriklenmesini önlemek için sonrasında nemli saçlarıma diplerine gelmeyecek şekilde iyice yediriyorum. Biraz bekledikten sonra saçımı kıvırcık saçlılar için olan aparatla yükselte yükselte kurutuyorum. Şekilsiz dalgalı saçlarım yerine bakımlı duran, dalgaları düzgün saçlar elde ediyorum. 

  ben hangi indirimden aldım hatırlamıyorum ama 8-9 tl civarı almıştım. fiyat/performans olarak iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum. 

  20 mayıs 20:05

  4

  76. gerçekten bukleleri en iyi belirginleştiren uygun fiyatlı ürün üstelik çok güzel kokuyor... tek eksisi saça hafif yağlı bir görünüm vermesi ama kendi saçım için bunu şöyle hallediyorum ; ıslakken aşağıdan yukarıya elimle hacim vererek sürüyorum 10 dakika sonra vigo aparatı ile kurutup en son kurutma makinesinin soğuk ayarında bir dakika soğuk hava veriyorum miiiiissler gibi saç hem de iki gün hiç bozulmayan, ağırlaşmayan, hacmini kaybetmeyen saçlar

  22 mart 21:09

  75. sanırım her kıvırcık saçlı kadının en az bir kere kullandığı krem. eskiden saçlarım iri bukleler halindeyken bu ürünü kullanıyordum ve aşırı memnundum. elektriklenmeyi önlüyor ve buklelerimi bir arada tutuyordu. yaptırdığım işlemlerden dolayı saçlarım artık kıvırcık değil dalgalı denebilecek durumda. hala çok başarılı buluyorum. dalgaları ön plana çıkarıyor resmen. benim için piyasadaki en iyi durulanmayan krem. keşke serinin diğer ürünleri de üretimden kalkmasaydı

  22 mart 19:30