yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (87)
  • oylar (37)
  • medya (1)

  87. sabahın köründe uyanıp işe gitmek için hazırlanırken maşa veya düzeşletirici kullanmadan saçlarımın şekilli olmasını çok istediğim için ürün araştırırken bunu buldum. aslında saçlarım çok aşırı dalgalı değil o yüzden çok bi beklentim yoktu alırken.

  dediğim gibide oldu nemli saçlarıma yedirerek uyguladım ilk anda gerçekten oldu galiba demiştim ama kuruduktan sonra bi garip durdu hafif yapışkan bir hale geldi. saçlarım zaten yağlanmaya müsait olduğu için gün içinde sürekli ağırlaşan saçlarımla uğraşmam gerekti kokusunun güzelliği dışında beni mutlu eden bir şeyi olmadı. eğer yanlış kullanıyorsam yada başka önerileriniz varsa bir kenarda tekrar denenmeyi bekliyor

  21 ağustos 10:09

  4

  86. ne yaptılar buna yapısı mı değiştirdiler sürüyorum sürüyorum etki etmiyor gibi geliyor eskiden bi sürerdim hemen tutardı saçlarımı:( (kokusu halâ mükemmel ♡)

  21 ağustos 00:22

  3

  85. Öncelikle kokusu gerçekten muhteşem ama yapısı çok ağır, gün sonunda hafif yapış yapış bir his bırakıyor saç tellerinde ve sanki bütün dışarıdaki tozun, dumanın yapıştığını hissediyorum.

  Eğer saçınızı her gün yıkayanlardan değilseniz, doğal olarak kıvırcık dalgalı saçlar kurudur her gün yıkamaya müsait olmuyor. Bu yüzden ertesi güne bu saç çıkmıyor ağır yapısından dolayı, yıkamak zorunda kalıyorsunuz. Kışın bu ürünü kullandığınızda o saçları her gün yıkamak bana pek sağlıklı gelmiyor. Bu açından da kullanışlı bir ürün olmuyor bana göre.

  Etkisine gelirsem dalgalı-kıvırcık saçlarımı sert sert yapmadı bu konuda haksızlık etmeyeceğim ama yapısı :( Pantenenin bukle belirginleştiricisini daha çok sevdim ben.

  20 ağustos 16:28

  84. yıllardır saçlarını düzleştiren biriyim, arkadaşımın tavsiyesi ile aldım ilk kulanımımda memnun kalmadım.

  daha sonra yanlış kullandığımı farkettim.

  saçlarınıza hafif nemliyken ve çokça kullanırsanız kuruduğunda yağlı bir his bırakmıyor ve dolgun büklelere sahip bir saça sahip oluyorsunuz. önceden elime bir kaç tane sıkıp saçıma yedirmeye çalışıyordum, bu saçlarınızın büklelerini belli etmesi için yeterli olmuyor. biraz daha fazla kullanmak gerekiyor.

  kuruduğunda kesinlikle yağlı bir his bırakmıyor, saçlarda 2 gün boyunca güzel bir koku bırakıyor.

  *gratış indirimlerini takip ederseniz 6 TL.'ye sahip olabileceğiniz bir ürün.

  17 temmuz 16:49 17 temmuz 16:50

  83. her seferinde bu sefer farklı olacak diye bir hevesle alıyorum fakat sonuç benim açımdan hep hüsran. saçımı aşırı yağlandırma dışında bir etkisini bugüne kadar göremedim maalesef

  16 temmuz 19:09

  4

  82. buradaki övgüleri görünce gidip almıştım. yaklaşık 3-4 aydır kullanıyorum. kokusuna bayılıyorum fakat bunu tek başına kullanınca yeterli verimi alamıyorum, bukleleri yeteri kadar belirginleştirmiyor benim saçlarımda. ben de bunu ve pantene belirgin bukleleri avucumda karıştırıp öyle kullanıyorum. çok memnun olmayanların bir de bu şekilde denemesini tavsiye ediyorum.

  16 temmuz 18:52

  81. Bundan kaç şişe bitirdiğimi hatırlamıyorum o derece demirbaş bi ürün oldu artık benim için. Çok sürünce katı ve jölelenmiş gibi yapabiliyor saçı,az sürünce de o kabarmayı tam almıyor. Zamanla ölçüsünü tutturmaya başladım ben de,bi 4 senedir kullanıyorum zaten bi zahmet (gizlinot: Swh) ayrıca kokusunu da çok seviyorum,parfüm zannedip soruyorlar bazen. Umarım üretimden kalkmaz çünkü köpüklerle falan istediğim görüntüyü yakalayamıyorum tam olarak. Geçen kendi oturduğum yerde hiçbir mağazada bulamayınca gidip başka semtten almıştım,bağımlısıyız (gizlinot: Lol)

  16 temmuz 01:09

  80. saçlarım dalgalı ama bazı yerleri daha şekilsiz duruyor. bu ürünü duştan sonra saçımda havluyu biraz beklettikten sonra kullanıyorum. dalgaları çok güzel belirginleştiriyor, saçlarım daha bakımlı gözüküyor. ayrıca kokusuna bayılıyorum ve oldukça kalıcı. almaya devam edeceğim bir ürün.

  16 temmuz 00:38 16 temmuz 00:38

  79. bu ürünün şehir efsanesi olduğunu düşünüyordum ki sonunda gratisin sitesinde rastladım. üstelik gratis kart ile 6 liraya düşmüş. almak isteyen olursa bakabilir.

  15 temmuz 15:43

  78. Kesinlikle kıvırcık saça sahip olan her insan bu ürünü kullanmalı.Vadettiği gibi buklelerimi belirginleştiriyor.Saçı da herhangi bir şekilde ağırlaştırıp sertleştirmiyor.Eğer biraz fazla kaçırırsanız ürünü o zaman saçta bir ağırlık yapabiliyor.Bukleler daha zor bozulsun amacıyla bu ürüne ek olarak bir de köpük kullanıyorum ve istediğim sonucu elde ediyorum.Kokusuna öyle aman aman bayılmıyorum ya da sevmiyorum ama çok fazla da rahatsız etmiyor beni.fiyatı da piyasadaki ürünlere kıyasla çok uygun.saçım için asla vazgeçmeyeceğim ürünlerden biri.seviyorum <3

  21 haziran 23:53