yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (116)
  • oylar (78)
  • medya (1)
  5

  116. elidorun çıkartığı tek vazgeçilmez ürünüm. çevremde kıvırcık kim varsa bu ürünü kullanıyor. biri dalgalarımı soracağı zaman direkt "elidorun yeşil ürününü mü kullanıyorsun?" diyor. öyle bir mit haline geldi. 

  ilk başlarda kullanmayı bilmediğim için elime resmen boca ediyor ıslak saçıma yediriyordum. saçlarım kuruyunca semsert oluyor jölelenmiş gibi duruyordu.

  şimdi ise omuz hizasındaki saçlarım için fındık büyüklüğünden biraz büyük ürün alıp başımı öne eğip yukarı aşağı hareketlerle yedirmek bende en iyi sonucu verdi. 

  11 nisan 10:08

  115. 300 ml olan bu ürünü rahatlıkla bir yıl hatta daha fazla bile kullanabilirsiniz.

  Açılıp kapanan bir pompası var. Bazen ürün kuruyup bu pompayı kapatabiliyor ve kullanımını zorlaştırıyor.

  Bukleli saçlara sahipseniz daha belirgin hale getiriyor. Duştan sonra azıcık bir ürünü saçın uç kısımlarına uygulayınca nefis oluyor. Ürünü biraz fazla kaçırırsanız yapışık bukleler oluyor ve sönük duruyor. Avucunuzun içine 10 kuruş büyüklüğünde ürün almanız kâfi bana kalırsa.

  Yıllardır kullandığım bir ürün.

  28 mart 03:49 2 nisan 02:48

  2

  114. 3-4 sene önce kullandığımda bu ürünü çok sevmiştim. O dönem baya popülerdi. Geçenlerde tekrar aldım sonuç felaket hiç sevmedim. Sanırım yapısını değiştirmişler. Saçımı yapış yapış yaptı. Tekrar almayacağım.

  12 mart 19:36 12 mart 20:39


  113. Saçlarım dalgalı ince telli ve boya işlemi görmediği için sağlıklıdır.

  Ürünü saçlarımı tarayıp kuruttuktan sonra 1 avuç alarak saçlarıma uyguluyorum. Dalgalı saçlar için baya iyi sonuçlar çıkarıyor. Gün boyu güzel kokuyor ağırlaştırmadan etkisini gösteriyor. Saçlarımı kestirdikten sonra sadece bu işlemi uyguluyorum. Diplere getirmediğim için bende dökülme kepek yağlanma gibi sorunlar olmadı. Çok alındığında üründen biraz kuru kuru duruyor.

  Dalgalı saçlı süslüler için bir önerim olacak. Eğer şekillendirmekte zorlanıyorsanız ıslak saçı tarayıp, biraz ellerle şekil verdikten sonra vigo ile kurutup iki taraftan topuz yapınca güzel bir dalga kazanıyor mis gibi kokuyor hacimli oluyor. Ben böyle kullanarak epey memnun kaldım.

  9 mart 11:08

  1

  112. ürünün bu kadar çok seveni olduğunu görünce büyük beklentilerle satın aldığım fakat saçlarımın bir türlü anlaşamadığı saç bakım ürünü. krem buklelerimi şekillendirmediği gibi var olan bukleleri de ağırlaştırarak düşürdü. evet bir hacim veriyor fakat verdiği hacmin çok kısa süreli olduğunu düşünüyorum. çünkü ürün saatler sonra saçı yağlandırıyor. yağlanan saç ağırlaşıyor ve bukleler yok oluyor. aynı zamanda birkaç süslünün de yazdığı gibi ürünü kullandığım süre boyunca ben de saçlarımda dökülme gözlemledim. tek artısı ürün gerçekten harika kokuyor. yiğidi öldür hakkını yeme şimdi.

  21 şubat 23:32

  4

  111. Çok sık kullandığım bir ürün değil.Kullandıktan sonra kurutmayınca daha iyi sonuç veriyor bence.O yüzden yazın kullanıyorum.Saçlarım ince telli ve düzgün olmayan biçimsiz buklelerim var.saçlarımı yıkadıktan sonra tarayıp bununla avuçlayarak saçlarımın buklelerini biçimlendirip kurumaya bırakıyorum.Etkisi güzel, doğal dalgaları belirginleştirme işini iyi yapıyor benim için en önemli artısı saçı katılaştıran ürünlerden olmaması.saçı yumuşatıyor,yağlanmaya meyilli saçlarımda yağlanmaya ekstra bir katkı sağlamaması da avantajlarından.eğer çok elektriklenen ve kabaran saçlarınız varsa sevmeyebilirsiniz çünkü yatıştırma etkisi yok.

  21 şubat 16:42

  3

  110. Bunu ben dustan sonra ıslaklığını aldığım saçıma findik kadar sürüyorum. Daha sonra kendi kendine kurursa saçım dalgaları çok daha düzgün oluyor. Eğer ki saç kurutma makinasını devreye sokarsam güzel olmuyor, kabarmasını engellemiyor. Bu arada saçlarım ince telli, sık ve biçimsiz bir şekilde dalgalı.

  21 şubat 14:34 21 şubat 14:35


  5

  109. Aşırı kuru, dolayısıyla kabarık ve şekil almakta zorlanan kıvırcık saçlarımın derdine derman olmuş üründür.

  Bu bünye ne yağlar, ne duş sonrası kremler denedi. Fakat hiçbiri bu ürün kadar saçlarımı zaptedemedi. Saçı birazcık ağırlaştırıyor ama adının hakkını vererek buklelerimi çok güzel belirginleştiriyor. Saçta kurudukça kokusu inanılmaz güzelleşiyor ve çok kalıcı. Dalgalı saçları olan arkadaşım bu kremi kullanmaya başladığından beri düzleştirici kullanmadığını söylemişti.

  İçeriği temiz değil farkındayım. Lâkin ben daha iyisini bulana kadar kullanmaya devam edeceğim.

  11 şubat 01:11

  4

  108. gratisin 2018deki büyük indiriminden almıştım, bari kullanayım dedim. elseve mucizevi yağdan sonra kullandığım için olduğundan kötü algılıyor olabilirim ama dalgalı saçlarımda hiçbir etki gösterememiş bir ürün. eğer saçlarınız ıslağa yakın değilse taramayı bile sadece sürüldüğü yerde kolaylaştırıyor. elimle ıslak saçıma yayıyorum ama pek yardımı olmuyor uzama, saçlıklı görünme ve buklelerimi belirginleşirme konusunda. bence en fazla birazcık nem tutuyordur saçta, o kadar.

  24 ocak 00:16 28 nisan 00:35

  3

  107. ilk kullandığımda bayılmıştım, saçlarımı yumuşacık yaptı, elektriklenmesi gitti, tek istediğim olan buklelerimi belirginleştirdi bir de üstüne mis gibi kokuyırdu daha ne olsundu. fakat kuaförüm sürekli saç döktüğünü asla kullanmamamı söyleyip duruyordu, yok ya dökmüyor deyip devam ettim. bir şişeyi bitir görürsün dedi yemin ediyorum ikinci şişeye geçtiğim ikinci günü topak topak elime saç gelmeye başladı. ki benim saçımı görseniz buna dökülse bile bişey olmaz dersiniz. o korkuyla hemen bir kenara attım, severek ayrıldık anlayacağınız.

  21 ocak 11:21