yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (110)
  • oylar (76)
  • medya (1)
  1

  110. ürünün bu kadar çok seveni olduğunu görünce büyük beklentilerle satın aldığım fakat saçlarımın bir türlü anlaşamadığı saç bakım ürünü. krem buklelerimi şekillendirmediği gibi var olan bukleleri de ağırlaştırarak düşürdü. evet bir hacim veriyor fakat verdiği hacmin çok kısa süreli olduğunu düşünüyorum. çünkü ürün saatler sonra saçı yağlandırıyor. yağlanan saç ağırlaşıyor ve bukleler yok oluyor. aynı zamanda birkaç süslünün de yazdığı gibi ürünü kullandığım süre boyunca ben de saçlarımda dökülme gözlemledim. tek artısı ürün gerçekten harika kokuyor. yiğidi öldür hakkını yeme şimdi.

  21 şubat 23:32

  4

  109. Çok sık kullandığım bir ürün değil.Kullandıktan sonra kurutmayınca daha iyi sonuç veriyor bence.O yüzden yazın kullanıyorum.Saçlarım ince telli ve düzgün olmayan biçimsiz buklelerim var.saçlarımı yıkadıktan sonra tarayıp bununla avuçlayarak saçlarımın buklelerini biçimlendirip kurumaya bırakıyorum.Etkisi güzel, doğal dalgaları belirginleştirme işini iyi yapıyor benim için en önemli artısı saçı katılaştıran ürünlerden olmaması.saçı yumuşatıyor,yağlanmaya meyilli saçlarımda yağlanmaya ekstra bir katkı sağlamaması da avantajlarından.eğer çok elektriklenen ve kabaran saçlarınız varsa sevmeyebilirsiniz çünkü yatıştırma etkisi yok.

  21 şubat 16:42

  3

  108. Bunu ben dustan sonra ıslaklığını aldığım saçıma findik kadar sürüyorum. Daha sonra kendi kendine kurursa saçım dalgaları çok daha düzgün oluyor. Eğer ki saç kurutma makinasını devreye sokarsam güzel olmuyor, kabarmasını engellemiyor. Bu arada saçlarım ince telli, sık ve biçimsiz bir şekilde dalgalı.

  21 şubat 14:34 21 şubat 14:35


  5

  107. Aşırı kuru, dolayısıyla kabarık ve şekil almakta zorlanan kıvırcık saçlarımın derdine derman olmuş üründür.

  Bu bünye ne yağlar, ne duş sonrası kremler denedi. Fakat hiçbiri bu ürün kadar saçlarımı zaptedemedi. Saçı birazcık ağırlaştırıyor ama adının hakkını vererek buklelerimi çok güzel belirginleştiriyor. Saçta kurudukça kokusu inanılmaz güzelleşiyor ve çok kalıcı. Dalgalı saçları olan arkadaşım bu kremi kullanmaya başladığından beri düzleştirici kullanmadığını söylemişti.

  İçeriği temiz değil farkındayım. Lâkin ben daha iyisini bulana kadar kullanmaya devam edeceğim.

  11 şubat 01:11

  3

  106. ilk kullandığımda bayılmıştım, saçlarımı yumuşacık yaptı, elektriklenmesi gitti, tek istediğim olan buklelerimi belirginleştirdi bir de üstüne mis gibi kokuyırdu daha ne olsundu. fakat kuaförüm sürekli saç döktüğünü asla kullanmamamı söyleyip duruyordu, yok ya dökmüyor deyip devam ettim. bir şişeyi bitir görürsün dedi yemin ediyorum ikinci şişeye geçtiğim ikinci günü topak topak elime saç gelmeye başladı. ki benim saçımı görseniz buna dökülse bile bişey olmaz dersiniz. o korkuyla hemen bir kenara attım, severek ayrıldık anlayacağınız.

  21 ocak 11:21

  2

  105. en büyük hayal kırıklığımdır kendisi. ne heveslerle almıştım. herkes ne kadar memnundu falan. saçlarımı ağırlaştırmasından ve harika kokusundan başka hiçbir şey görmediğim üründür kendisi. masanın üstünde birine verilmeyi bekliyor.

  20 ocak 20:04

  2

  104. Saçlarım düz ve ince telli. Aralarda bir kaç bukle var. Saçlarım bukle belirginleştirmeye dair hiç bir etkisi olmadı. Kullandığım zaman saçlarım kuruduğunda biraz sertleştiğini hissediyorum ama daha sonra o etki geçiyor. Saçlarımı taradığım zaman hoş koku verdiği için kullanıyorum. Bitince tekrar almam.

  18 ocak 23:27


  103. eğer saçlarınızın dipleri çabuk yağlanıyor fakat uçları kuruysa üstelik genel olarak da tüleren yani elektrikli bir saç tipine sahipseniz tam sizlik bir ürün. duştan çıktığımızda saçımızın fazla suyunu alıyoruz ardından diplere tabiki değdirmeyerek boyuna tümden uyguluyoruz ve iyice yediriyoruz . olabildiğince az kullanıyoruz ağırlık yapmaması için. duş sonrası tek ürünle saç olayını kapatıyoruz. fiyat performans açısından da oldukça ideal bir ürün.

  11 aralık 2019 18:31

  5

  102. bu zamana kadar nerelerdeydin sen diye sarılmak istediğim saç kremim. saçlarımın duştan sonraki halini sevsem de bir kaç saat sonra aşırı aşırı kabardığı için düzleştiricisiz asla gezmedğim yıllara veda ettim sayesinde. 1 aydır düzleştirici görmüyorum. şekle girmeyen saçlarınızı şekillendirmek için alın aldırın.

  24 kasım 2019 21:35

  101. Günlük saç bakımımda rutin olarak yıllardır kullandığım ve memnun kaldığım bir krem. Kıvırcık ve elektriklenmeye meyilli saçlarımda kullanıyorum fakat tek başına yeterli olmuyor. Ek olarak syossun saç köpüğünü kullanıyorum. Sonuç gayet iyi oluyor. Fiyatı da diğer kremlere göre oldukça uygun.

  11 kasım 2019 23:55