yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (144)
  • oylar (106)
  • medya (3)

  144. Sadece 1 kere kullandım saçıma. Bu bile ne kadar harika bir ürün olduğunu anlamama yetti.

  16 eylül 16:03 16 eylül 16:19

  143. bence kokusu için bile alınabilecek bir ürün

  11 eylül 14:58

  5

  142. 2a dalgalı saçlarım var, boyadan dolayı oldukça yıpranmış haldeler.

  bu ürünü 3 gün önce banabi'den aldım, asıl amaç sevdiceğe kepek şampuanı almaktı, durulanmayan kremimin bittiğini görünce bunu da alayım bari dedim. aldıktan sonraki gün duşa girdim, çıkınca bu kremi sürdüm ama az sürmüşüm galiba, çok bir etkisi olmadı kokusu dışında. kokusu güzel bu arada, sigara kullanmama rağmen saçlarım mis gibi koktu hep.

  bugün duş almadan önce saçlarımı katlı kestim, uçlar iyice yıpranmıştı. sonra duşa girdim, duş çıkışı saçım su damlatmayacak kadar ıslakken bu kremi sürdüm. bu sefer bir ceviz büyüklüğünden biraz fazla sürdüm bu arada, sütyen hizamın biraz altında biten saçlarım var. sonra kendi kendine kurumaya bıraktım. kuruyunca krem sertleşti saçımda jöle gibi, zaten böyle olması gerekiyormuş arkadaşımın da dediğine göre, bir önceki uygulamamda böyle bir şey olmamıştı. saçlarım iyice kuruyunca sertleşen kremi saçımı hafifçe mıncıklamak suretiyle dağıttım, çok nizami dalgalarım olmasa da saçımdaki o yoluk yoluk görüntü gitti. bu kısımda saçlarımı kesmemin de etkisi vardır tabii mutlaka. saçlarımda güzel dalgalı bir şekil var şu an, ne kadar gidecek bu şekil merak ediyorum.

  daha sonra bu girdiye edit gelecek süslüler.

  edit: eveeet, duştan çıkıp kremi süreli 12 saati geçti çoktan, bi düzenleme yapayım dedim. gece ev halkı tarafından saçlarım çok beğenildi. "senin saçların güzelmiş aslında ya, yaramış sana ne kullandıysan" dediler. eşim işten gelince "sen duştan sonra maşa mı yaptın senin saçın böyle değildi" dedi, krem sürdüğümü söyledim, kendisinin de kalın telli ve dalgalı saçları var, o da saçını tekrar uzatma kararı aldı sayemde :d kremime ortakçı çıkacakmış djkskwkmfmf

  bu arada yatarken saçlarımı salık bıraktım hiç özen göstermedim, deli gibi uyumuşum. sabah kalktığımda dalgalarım biraz sönmüştü ve dipten boylara doğru olan kısımda elektriklenmeler vardı (e bir zahmet diyorum buna da) . arkadaşım "saçlarını suyla çok hafif nemlendirip kremi kullanabilirsin yine" dedi ama ben sadece ellerimi biraz ıslatıp başımı öne eğerek dalgalarımı sıkıştırmamla beraber dalgalarım şeklini topladı hemen. tabii dün kremi ilk sürdüğümdeki sabitlenme hissi yok saçımda. ama şekli hala güzel. elektriklenen kısımlara da gliss'in sun protect serisindeki sıvı saç kremini sıkıp ellerimle hafif mıncıkladım, oralar da şu an pürüzsüz duruyor. köpük veya jöle almayı şimdilik düşünmüyorum, gliss bitince belki alabilirim.

  yani sonuç olarak bu kreme verdiğim para helal olsun son kuruşuna kadar, benim şekilsiz şemalsiz allaha emanet hayata tutunan saçlarım ömrümde ilk defa bu kadar şekilli ve güzel. geçen yaz cgm yapmama ve o zamanlar saçım bu kadar yıpranmış olmamasına rağmen böyle belirgin dalgalar elde edememiştim asla. lülük lülük geziyorum evde aşırı moralim düzeldi, sürekli ayna karşısında saçlarımı izlemekteyim. indirimde stok yapmayı düşünüyorum.

  10 eylül 17:41 11 eylül 17:02


  3

  141. Buklelerime gerçekten çoğu ürüne göre iyi geliyor. Güzel şekillendiriyor. Kokusu biraz yoğun geliyor özellikle gece kremi sürüp yatacağım zaman beni mahvediyor ama sırf şekil tutuşu iyi olduğu için katlanıyorum.

  Ve onun dışında güncel fiyatı o kadar çok artmış ki gratiste kasa arkası 13tl ye aldığımız ürün şimdi 50-80tl arasında değişiyor. Bu parayı hak ettiğini düşünmüyorum ama muadil bulamadığım için devam etmek zorunda kalıyorum.

  9 mayıs 08:44

  140. kokusu inanılmaz güzel olsa da buklelere verdiği biçimin etkisi kısa süren, curly girl metoduna da uymayan saç kremi. uzun yıllar kullandım ama söz konusu metodu öğrendiğimden beri rutinimi değiştirmeye çalıştığımdan bıraktım. temiz içerikli saç kremi arayışım devam ediyor.

  10 nisan 21:38

  139. Ben de bu başlıktan etkilenerek aldım bu ürünü.

  Çoğu kişi memnun olduğunu yazmıştı fakat herkesin saç tipinin farklı olması nedeniyle ben de etki gostermedi maalesef. İlk başta vigo olmadığı için olmuyor dedim sonra Vigo alıp denedim yine işe yaramadı.

  Kokusuna gelince,

  Kokusu çok ağır ve ben de baş agrilarina neden oldu. Ürün almadan önce bu kriteri göz önünde bulundurun.

  23 mart 20:52

  138. yıllar içinde formülünün değişiminden mi, yoksa tüketim çılgınlığıyla çoğalan ürün piyasasında sönük kalmasından dolayı mı memnuniyetimin azaldığına karar veremediğim ürün. saçtaki bölüm bölüm sertleşmeler beni çok rahatsız ediyor. buklelerde özel bir tutuculuk sağladığını düşünmüyorum. eskiden cep dostu diye tercih ederdik, artık buna da zor yetiyoruz. param yok benim ben maşadan devam

  16 mart 06:36 16 mart 06:39


  137. bunu sürdüğümde buklelerime hiç bir faydası olmasa da hareket ettikçe saçlarımdan mis gibi koku geldiği için almaya devam ediyorum.

  14 ocak 15:39

  136. sevemediğim ürünler arasında yer alıyor. kıvırcık saça sahibim ve ne zaman bu ürünü kullansam o yapış yapış histen bir türlü arınamıyorum bunun dışında bu kremi saçıma ne zaman sürsem yarım günde saçımın yağlandığını ve kaşındığını hissetmeye başlıyorum, ilk seferlerde bunun bir kuruntu olduğunu düşünmüştüm ama değilmiş. saçlarım çok nadir yağlanır ve bu krem aynı gün yağlandırmayı nasıl başardı bilmiyorum. zamanında çok önerildiği için almıştım, tavsiye etmiyorum.

  18 ekim 2021 10:30

  4

  135. Türkiye'de bulunabilecek dalgalı saçlar için en iyi fiyat-performans ürünü.5 yılı aşkın süredir kullanıyorum ve arada farklı ürünler denememe rağmen daha iyisine rastlamadım. Özellikle kremin kokusu beni benden alıyor :D. Kremi, saçın boyutundan fazla kullanınca biraz ağırlık yapabiliyor ama onun dışında hiç bir sorunu yok bence.

  18 ağustos 2021 03:34