4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (61)
  • oylar ()
  • medya (1)

61. Saçı çok çabuk yağlandırdığını söyleyebilirim. Çok da bir kalite beklemeyin.

11 ekim 02:00

60. Saçımı yıkadıktan sonra bir şeylere dalmışım, öylece kendi halinde büyük oranda kurudu. Kıvırcık saçlılar bilir, kendi haline bırakırsanız saçma sapan bir hal alır. Bu kremi uzun zamandır kullanmıyordum, bir bunu süreyim bari belki bir şeye benzer dedim. İyi ki demişim, ne kadar sevdiğimi tekrar hatırladım. Şu an aynaya bakıp bakıp saçım ne güzel oldu diyorum(gizlinot: Swh)

Tanım: kıvırcık saçlıların hayat kurtarıcısı krem (gizlinot: ♡)

10 ekim 23:19 11 ekim 00:00

59. mersin sıcağına bile dayanan kremdir. kokusu da güzel rahatsız etmiyor. kullanılsın.

19 eylül 22:24


58. Yıllardır kullanırım hiç pişman etmedi. Çoğu elidor ürünü gibi çok güzel bir kokusu var. Kıvırcık saçlarımı hizaya getiren krem oldu. Nemli saça sürüp vigoyla kurutunca en yüksek performansı alıyorum. Bu güne kadar en uygun fiyatına - 12,90 ₺ - şok marketlerde rastladım, oradan alıyorum. 

18 eylül 22:22

57. bu kremi almadan önce rossmanda satılan bir kremi kullanıyordum. yedirmesi daha zahmetli, saçımı sertleştiren bir üründü. bu kremse aksine yumuşacık, mis kokulu saçlar bırakıyor ardına. adını çok duymuştum ama şans vermek için bu kadar zaman beklediğime üzülüyorum.

31 ağustos 09:45

56. bukleleri süper belirginleştiren bir ürün kesinlikle. bu konseptte denediklerim içinde açık ara en iyi olanı. kokusu da harika ve buram buram etrafa yayılıyor. her kullanışımda saçımın kokusuna iltifat alıyorum. daha ne diyebilirim alın aldırın.

22 ağustos 18:32

55. Harika bir sey. Ne kullandiysam buna geri dönüyorum daha doğrusu kenarda hep oluyor. Sürmezsem kıvırcık saçlarım oyle bir birbirine dolaniyor ki ayirmak icin 1 saat ugrasiyorum dusta. Tek sıkıntısı benim icin hacimli olmuyor saclarim sanki yapistiriyor biraz. Onun icinde drape tozu vs kullanacagim sanirim. Birde ben kokusuna bayiliyoruum.

12 ağustos 22:51


54. Kendisi benim için saç yapısına göre değişken olduğunu düşündüğüm bir üründür.Saçtan saça çok fark ettiğini düşünmekteyim ve kanıtlarım var.Kendisiyle aşk-nefret ilişkisi yaşamasak dahi bir dönem bende severek kullanmıştım ama yağlı his bıraktığını ve bazı dalgaların kalıp gibi durduğunu farkediyordum. Annem yıllardır müdavimi saçımız benzer yapılarda lakin onun ki daha küçük dalgalı ve onda çok sağlıklı hoş,uğraşılmamış bir görüntü veriyor ben onun aldığının çeyreğini dahi alsam ve saçıma sürsem üstte belirttiğim yağlı hisle karşılaşıyorum. Bilemiyorum Altan.

8 ağustos 04:45

53. Aternatifini aradığım üründür. Şekil vermek, şekli tutmak yönünden başarılı olsa da kesinlikle yağlı his bırakıyor ve en önemlisi ağırlaştırıyor.

7 ağustos 17:11

5

52. Süslülerin yorumları üzerine almıştım. Adana sıcağında bile iyi dayandı şaşırdım. Ama fazla sürünce sanki yağlı his bırakıyor. Kokusu güzel rahatsız etmiyor. Bitince alınacaklar arasında

7 ağustos 11:30