girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • medya (2)

22. Kışlık ayakkabıda vazgeçilmezim. Topuklu botlarda çok seçiciyim kolay beğenmiyorum. Çok modern modeller var. Kylie model çorap çizmesini aldım. Topuğu ve çizmenin boyunun çok uzun olmaması sebebiyle çok seviyorum. Aldığım tüm ayakkabılar süetti. Bu yıl da deri bir çizme almayı planlıyorum.

16 ekim 23:57

21. beğeniyorum ayakkabı modellerini.gayet frapan modeller var ama öyle deli gibi göze batmıyor.oldukça zevkli.

16 ekim 09:32

20. Tasarımlarını gerçekten beğeniyorum ve en önemlisi benim gibi taraklı ayağı olan biri bile rahat edebiliyor içinde. Elle,inci,hotiç hepsi bebeklerim ama elle başı çeker sanırım tasarım olarak

16 ekim 03:05


19. eskiden (2008 civarı) ek olarak süveter vs hediye eden dergi, hala duruyor. güzel günlerdi.

17 eylül 21:08

18. ocağıma incir ağacı dikmeye yemin etmiş bir türk ayakkabı markasıdır.

tasarımları genellikle dünya markalarının (gizlinot: özellikle italyan markalarının) yakın taklitleri şeklindedir ancak tamamen markaya ait, özgün tasarımlar da bulmak mümkündür. ayak yapınız çok taraklı ve çok şişman değilse genellikle ayakkabıları ayağınızı rahat ettirir, stilettoları bile topuk dengesi yerinde üretilmiştir. deri olan ayakkabılarının beş sezon giyilmelerine rağmen sapasağlam kalmışlığı vardır. özellikle klasik stiletto, klasik bootie gibi her şeyle kullanılabilecek ve uzun ömürlü ayakkabılar arayan süslülerin bakmalarını tavsiye edebilirim.

yalnız şöyle bir yorum da yapayım da tavsiyeme güvenen süslülerin vebalini almayayım; ayakkabıları ne kadar iyi malzemeden yapılıyorsa ve sağlamsa çantaları bir o kadar dayanıksız ve dandiktir. bildiğim kadarıyla deri çanta da üretmiyorlar zaten.

17 eylül 14:17

17. Elleshoes'un uzun zamandır yaptığı %70'lik bir indirim var, gayet uygun fiyata düşüyorlar. İndirimleri duyurma başlığında yazılmıştı, bu yüzden buraya yazmak istedim.

Ayakkabılarının çoğu modelini gayet beğeniyorum ben, ayrıca kaliteliler. Buradan iki bot bir tane de çizme almıştım, çizmeyi alalı 2,3 sene oldu sanırım. Kirlendiği ve suet olduğu için giymiyorum şu an ama hâlâ sapasağlam olduklarını söyleyebilirim. Aldığım iki bottan da gayet memnunum. Çantaları hakkında herhangi bir fikrim yok.

Sitesine bir bakın derim güzel ayakkabılar var

(link: https://www.elleshoes.com/bayan-ayakkabi/bayan-bot-modelleri )

8 mart 16:36 2 eylül 11:22

16. eskiden ne kadar güzel modelleri olurdu. yeni sezona bakıyorum böğğ.. sanki elle değil, başka markanın dandik ürünleri. hiç yakıştıramadım.

8 mart 16:14


15. elle shoes ayakkabıları gerçekten çok kaliteli. neredeyse 5 sene önce ben de topuklu bir botunu almıştım açık kahverengi, çok sık giydiğim bir bot olmadı ama içi yumuşacık en sevdiğim ayakkabılarımdan olmuştu. hem çok estetik hem de çok dayanıklı çıktı. çok sık giymemiş olsam da her giyişimde yağmura çamura maruz kaldı yine de yepyeni duruyor. fiyatı yüksek ama indirimlerde alarak kalitesine göre karlı olmuş sayılırız. şu anda da trendyol'da indirimde, günlük modellerinden aldım şimdi. düşünenlere tavsiye ederim.

16 ekim 2017 19:48

14. Bence fiyatını hakeden tasarımlara ve kaliteye sahip marka. Ben ayakkabılarını aşık olarak kullanıyorum. İki yıldır ne topukta ne tabanda ne de deride hiçbir deformasyon gözlemlemedim.

26 mart 2017 14:53

13. Ayakkabıları cidden çok kaliteli olan marka. Bi çizmem var 5 yıllık, sağlam para vermiştim zamanında ama parasını fazlasıyla çıkardı. Yine bir botum var o da 3. Yılını bitirdi, hala taş gibi.

26 mart 2017 06:49