yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (18)
  • medya (3)
  5

  18. (gbkz: L'oreal paris elseve dream long onarıcı saç bakım kremi) ile birlikte set halinde 35 tl'ye aldım.

  Serumu bir haftadır kullanıyorum ve kokusuna bayıldım. Ne vanilya, ne turunç ama muhteşem baymayan bir koku. Yaklaşık 12 saat oldu uygulayalı fakat hala kokuyu alabiliyorum saç uçlarımdan.

  Daha önce saç bakım ürünlerinde yağ formülünde bir ürün kullanmamıştım. Olacak mı olmayacak mı, saçımı ağırlaştırır mı derken almış bulundum. Benim saçlarım normalinde düzdür, tel kalınlığı normal, boyalıdır. Boyadan dolayı da serttir. Banyodan sonra elim asla saçımın içinden geçmez, kaskatı kesilir. Bir ürün sürmeden taramanın mümkünatı da yoktur. Bu kadar kuru saça ya bol nem veren bir şey süreceğim ki sonucunda saçım ağırlaşıp çabucak yağlanıyor ya da hafif ürünler sürüp tarayacağım ama mat ve kabarık duracak. Ürün üzerinde bir iki pompa ürün kullanılması önerilmiş ama ben 3-4 pompada ancak istediğim etkiyi yakaladım. Saçta yapışkanlık yapmıyor ama elde kalıyor ve elimi sabunla yıkama ihtiyacı hissettim. Bu yağ ise ağırlaştırmıyor, saçın hacmini yemiyor, yağlanmaya bir katkısı yok, saçı parlak ve yumuşacık gösteriyor. Düz saçlı olmama rağmen arada bir düzleştirme ihtiyacı duyarım ama serumu kullandığım şu kısacık sürede hiç düzleştirici kullanmama gerek kalmadı.

  7 nisan 19:00

  5

  17. 1 aydır kullandığım serum.saçımı düzleştiriyor mu?kabarıklığını alıp elektriklenmeyi önlüyor ama öyle fark katan bir düzlük vermiyor.saçım hafif dalgalı düz saç.dalgalarımı yatıştırıyor.mutlaka özellikle uçlarını düzleştirmem lazım düz saç istiyorsam.ama ben memnun kaldım serumdan çünkü kabarmayı önlüyor,yumuşatıyor ve asla ağırlık yapmıyor.diğer yağlı serumlar ertesi güne yağlandırırken bunun kıvamı jel gibi saçıma sürdüğüm an emilip yok oluyor.bir de bunu nemi iyi alınmış saça uygulamak lazım.ıslak saçta etkisini pek göstermiyor.

  21 mart 22:05

  4

  16. ürünü hiçbir beklentim olmadan satın aldım, ama çok memnun kaldım. serinin hem şampuanını hem kremini hem de buhar maskesini kullandım, ayrıca yorumları gelecek.

  kokusu çok hoş, saçı vaadettiği gibi düzleştirip elektriklenmesini önlüyor.

  yumuşacık yapıyor, ağırlaştırma ve yağlandırma yapmıyor.

  indirimli fiyatıyla şans vermenizi öneririm, loreal'in başarılı bir saç ürün skalası dream long. her ürününden memnun kaldığım tek seri.

  19 mart 17:19


  1

  15. buradaki ilk girdilerde belirtilen düzleştirme etkisini görmek için satın aldım. saçlarım dalgalı/kıvırcık ve düzleştirici tarak kullandığım için daha düz ve daha az elektriklenmiş, kabarmış saçlara ulaşma ümidiyle kullanmaya başladım. ancak tam tersi bir etkisi oldu. saçlarım daha çok kabardı, sonraki güne düz kalan saçlarım bırakın dalgalanmayı, bukle bukle oldu. (gizlinot: acaba yanlış serumu mu aldım diye uzun uzun inceledim ürünü) kullanmam hiçbir işe yaramayacağı için buklelerini belirginleştirmek isteyen arkadaşıma verdim.

  19 mart 12:54 19 mart 12:55

  14. Öncelikle saçlarımın dipleri yağlı, uçları kuru, düz, ince telli.

  2 haftadır kullanıyorum ve vaadettiğini bende karşılayan bi ürün oldu. Benimki gibi saç tipimiz varsa ve Beklentiniz diğer lanet serumlar gibi kazık gibi yapmasın, yumuşacık olsun, ısıya karşı korusun, dım dım parlasın, yağlandırmasın ise kesinlikle deneyin. Öyle güzel bi kokusu ve yapısı var ki ben bayıldım. 

  Ha bir de dipnot: yetmez diye 2 pompa sıkıyordum ama tek bile pompası yeterli.

  10 mart 01:11

  1

  13. Güzide ülkeme yeni yeni gelen bir serum , 6 ay önce çıktığında kimse düzgün yüzüne bakmıyordu yurtdışında, ama gelin görün ki buralarda göz bebeği!

   lorealin saç ürünlerinin olayı bu zaten iki üç farklı içerik ekleyip yeni güzel bir ambalajla olağan ürünü dikkat çekici farklı pazarlama teknikleriyle piyasaya sürmek. İçeriğinin alayına silikon basılmış parfüm türevleriyle süslenmiş nice serumdan farkı yok. Eskiden her yeni çıkan ürüne atlayıp saçlarımı deneme tahtasına çeviren biri olarak konuşuyorum para israfından başka bir şey değil.

  4 mart 12:53 4 mart 12:55

  1

  12. burdaki öven çoğu girdiye bakarak koşarak watsons'a gidip sonuncu şişeyi alınca bir zafer edasına bürünmedim değil ama en son yazan süslüye katılıyorum. benim de saçımda yapış yapış oldu.

  bilgi vermek amacıyla; saçım dalgalı, ince telli ve orta boyda. ne ıslak saçımda ne kuru saçımda hiçbir verim alamadım üründen.

  aynı serinin saç kremi ise vaadini yerine getiren daha oturaklı bir ürün. (yumuşatma, besleme, güzel koku)

  edit:imla+ekleme

  4 mart 12:13 4 mart 14:15


  2

  11. Sözlükteki saçın düzlüğünü koruyor şeklindeki yorumlara binaen aldım. Zira benim saçım akşamdan sabaha asla dayanmıyor. Ama ben hiç beğenmedim bu ürünü. Saçımı yapış yapış yapıyor. Nasıl desem uçları birbirine yapışıyor. Tarakla tarayınca çat çat sesler geliyor. Saça şekerli bir şeyin bulaşması gibi bir hissiyat bırakıyor bende. 

  2 mart 21:42

  4

  10. Daha once bu serinin sampuani, sac kremi, sac maskesini kullanmis birisi olarak soyleyebilirim ki harika bir kokusu var... ve kullandigim sure zarfinda saclarimda ekstra bi uzunluk farkettim. Sac yaginim ciktigini duyar duymaz gidip aldim. Kuru kabarik saclarimla cok iyi anlasacagiz gibi gorunuyor.

  27 şubat 00:55

  4

  9. Ağırlaştırmıyor, formu suya daha yakın, yağlı su karışımı halinde. Orta düzeyde yumuşaklık ve parlaklık sağlıyor. Vadettiği düzleştirme etkisi de gözle görülür, belirgin ölçüde.

  26 şubat 16:18