yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

  11. hayatımdan uzun bir süre çalan film.

  ilk başta gelin kızımızı gayet sade ve normal bir insan olarak görüyoruz, aşşırı gıcık bir eltiye sahip. filmin ilerleyen dakikalarında ise bu masum kızımız çivi çiviyi söker mantığıyla eltisinin bir üst versiyonuna bürünmeye başlıyor. evlenmek hayatlarındaki en büyük başarıymış tarzı davranışlar, hayatlarının her anını dosyal medyaya yüklemeler, birbirleriyle rekabet etmek için hamile bile kaldılar. film süresince baştaki kız bir kez olsun dönüp demedi ki 'ulan ben bu değildim, ne ara böyle değiştim' tüm film boyunca kadının silkelenmesini kendine gelmesini bekledim. yanlış düşünmüşüm, o şekilde hayatına devam etti ve bu kişiliğe bürünmesi sonucunda ne eşi onun ne kadar değiştiğini fark etti ne de kendisi bu değişimden rahatsız oldu. gerçekten rahatsız edici bir filmdi.

  5 temmuz 13:22

  10. dün sabaha karşı burada başlığını gördükten sonra uykum gelene kadar vakit geçsin diye açtığım filmimsi bir şey. yarısına dahi gelmeden kapatıp, youtube'a döndüm tabii. türkiye'yi hiç bilmeyen birisi, türk insanını bir ay kadar gözlemledikten sonra bu senaryoyu maksimum yarım saat içerisinde yazabilir. gupse özay, maalesef çoğu kadın gibi komik değilsin ve hiçbir zaman olamayacaksın. ortalama altı zekaya sahip türk insanının kahkahalar eşliğinde izleyerek sana kazandırdığı paraları güle güle harca. ama lütfen kendini başarılı bir kadın senarist, oyuncu bilmem ne olarak görme be, nolur. deliha 93 filminin çekimlerindesindir muhtemelen şu an, magazincilere biz çekerken çok eğlendik demeçleri vermeyi ihmal etme ablam.

  5 temmuz 02:27

  9. Öncelikle tanım: bir Komedi filmi.

  Gupse özay'da tıpkı şahan gibi genel türk izleyicisini iyi çözmüş ve nereden para kıracağını biliyor. Şahan maganda tipli bir karakterle milyonlar kaldırırken aynı şeyi gupse'de aşırı abartılı gelinli görümceli eltili filmlerle yapıyor. Kötü bile bir sıfattır ve benim bu filme yakıştıracak sıfatım yok ne yazıkki. 

  5 temmuz 02:06


  8. Aşk olsun kızlar sizin gazınıza geldim akşam bütün aileyi oturttum tv başına. Çok güzelmiş yorumlar çok iyi filan dedim. Gerçi babam gupse'nin mi bu diye burun kıvırsada açtım. Yarısına kadar bile dayanamadık. İnanın gülmeye baya şartlamıştım kendimi ama hiç sarmadı.

  4 temmuz 10:47 4 temmuz 15:23

  7. ben gupse özay'ın filmlerini beğeniyorum. bunu da çok beğendim. eleştirilen konu, öne çıkan olaylar falan derken gerçekten harikaydı. bir ara sultan'ı saç baş dövmek istemedim değil ama. çok beğendim. (gizlinot: swh) izlemenizi tavsiye ediyorum.

  4 temmuz 06:28

  6. Sinemada kahkahalara boğulmuştum. Netflixte görünce çok sevinip hemen izledim. Haftanın yorgunluğunu aldı götürdü resmen. Zaman geçirip eğlenmek için çok güzel bir film. Normalde gupse özayın filmlerini beğenmeyen birisiyimdir. Ama bu cidden olmuş.

  4 temmuz 01:01

  5. Taze taze izledim geldim çok eğlendim çok güldüm. Günün stresini alıp götürdü benden. 9/10

  4 temmuz 00:56


  4. Malesef beğenemediğim film. Halbuki herkesin aksine o kadar methini duymustum ki gupse ozayın filmlerini sevmememe rağmen beklentiyle izledim. Ama hiç gülmedim, komik sahneleri ne zaman gelecek derken film bitti.

  Vasat bir tv dizisinin özeti olmuş gibi geldi bana. Evet, yeni gelinleri düştüğü komik durumları iyi özetlemiş ama zekice bir espri filan göremedim ben. Konuyla ilgili ilk akla gelen espriler bir araya toplanmış sanki.

  3 temmuz 22:21

  3. bu tür filmleri sevmiyordum, bu nedenle önyargılı olarak izlemiştim. zaten türk komedi filmlerini geçtim, yabancı komedi filmlerinde de kolay gülebilen bir tip değilim. fakat gupse özay'ın hakkını yiyemem, gerçekten başarılı bir çalışma olmuş.

  babyshower, gösterişli düğün, kimin kocası bu benzeri yeni gelin konseptleri, akrabaların birbirlerini çekemeyişi, yeni geline yapılan binbir türlü zorbalıklar - bunların hepsi gerçek hayatta olan ve eleştirilmesi gereken konulardı. filmin türü komedi olsa da, ders veren yanı da oldukça baskın. merve dizdar ve uraz kaygılaroğlu da çok iyi iş çıkarmış.

  3 temmuz 16:40

  2. Netflix e gelmiş. eğlendim baya hoşuma gitti olmuş dedim. deliha serilerinden sonra baya güldüğüm yerler oldu.. kiminn kocaaassıııı buuuğğğğğğ

  3 temmuz 13:07