girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (120)
  • medya (5)

120. Evimiz yok mu videosunu izledim ve dedim ki ne güzel dertler ne güzel dertler jdjsdj. İşimiz bu olduğu için, sürekli gezmek zorunda olduğumuz için dedikçe bana fenalıklar bastı. Demek ki gezmek, görmek bile "iş" halini alınca bir süre sonra dayanılmaz oluyormuş, insanı yoruyormuş. Yine de benim (ve eminim birçok insanın da) bu hayatta yapmayı en çok istediğim şeyi, yani dünyayı gezmeyi, sponsorlarla, en güzel otellerde kalarak (ki ben sokakta yatmaya bile razıyım), bi de üstüne para kazanarak yapması müthiş bir şey. Bu hayatta en kıskandığım şey gezme fırsatı bulan insanlardır. O yüzden gerçekten allah başka dert vermesin yani ne diyim yok bavul hazırlayamıyorum da yok havaalanlarında yatıyorum da. Kimi bulamaz kimi bilemezmiş gerçekten :D

Tanım: vlogger

29 ağustos 09:34

119. çok itici fakat gözleri cidden çok güzel.

27 ağustos 13:29

118. tıpkı gizem hatipoğlu gibi hiçbir nedeni olmadan sevmediğim, beğenemediğim kadın. ne yaptı bu güzel kadıncağız böyle bir hater için: o hareketler, tavırlar ben 12 yaşındayım diyor ya gıcık oluyorum. içindeki çocuğu öldümemek böyle birşey değil arkadaşım; bana göre bu yapmacıklık. e instagram görgüsüzlüğü de var tabi. ne güzel kadınsın normal davran. gösteriş olsun diye pozdan poza girme. "beğneğ cegkhemiyoglağr yassajkhfad" demek yerine evet ya şuna dikkat etmeliyim demeli insan.

27 ağustos 00:50 27 ağustos 01:11


117. avusturya'ya kamp yapmaya gitmis kocasi beyle ve bu hafta onlari paylasiyor. fotograflardan gördügüm kadariyla kafasina esen yere atiyorlar cadiri iyi güzel de avusturyada wild camping yasak. yani kafana esen yere atamazsin cadiri, izinli olmasi gerekiyor o alanin kamp yapmak icin. cezasi da öyle uyari falan degildir, cidden yüksek15000 euro'ya kadar cikan rakamlardir.

26 ağustos 14:44

116. Bu kadını seven, beğenen, samimi bulan tek bir kişi bile yok çevremde. Acaba neyi bize itici geliyor diye uzun uzun düşündüm, bir cevap bulamadım. Ama o kadar ki instagram keşfetimde her gün bulunduğu için engellemişliğim var.

26 temmuz 12:21

115. bir bitemedi.. kendisi de kocası da.

hayır; bunların bu işe devam etmesi için markalarla işbirliği yapması lazım. markalarla işbirliği yapmak için sıkı takipçi beğenisi lazım. demek ki bunların hepsi var! arkadaş ben mi anlamıyorum, bu yapmacıklıkla bunlar nasıl oluyor?

25 temmuz 12:20

114. o kadar boş bir insanım ki aras bulutla bir zamanlar sevgili olduğunu hatırlıyorum...

25 temmuz 10:27


113. Niyeyse çok itici geliyor bi türlü ısınamadım kendisine 

24 temmuz 18:39

112. şu ''influencer'' dünyasında en sahte bulduğum ve sevmediğim kişi. ayrıca geçen hafta bi pr ajansında çalışan arkadaşımdan duyduğum kadarıyla oldukça bilinen bi mücevher markasının reklam post'u için 14.000+kdv istemiş ahahshgsjhdgjhs gözün doysun reis ya bi de +kdv demiş :d ajans kişi başı ayırdığımız bütçe 10.000 karşılığını verince de geri vites yapıp kdv'siz 10.000'i kabul etmiş:ddddd (gizlinot: süslü sözlük haber ajansı'ndan sadcat bildirdi)

24 temmuz 16:15

111. ben bu kişiyle gerçek hayatta iletişim kurmak mecburiyetinde kaldım, bu kadar saygısız ve nezaketsiz başka kimseyle muhatap olmamıştım uzun zamandır

24 temmuz 12:35