girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (92)
  • medya (2)

92. bu kızı gördükçe aklıma (link: https://www.google.com.tr/search?q=overly+attached+girlfriend&rlz=1C1GGRV_enTR751TR751&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjl04a_3PDZAhXByqQKHcZyDCkQ_AUICigB&biw=1152&bih=768 overly attached girlfriend) geliyor, gülmeye başlıyorum. başka bir tanım yapamayacağım, o derece.

16 mart 14:30

91. daimi olarak "çok mutluyum bakın, aşırı mutluyum görün" temalı 32 diş pozları veriyor. kesinlikle "mutlu insan nefreti" yapmıyorum eminim çok mutlu çok pozitifitir ama verdiği pozlar ve çizdiği profil mutluluğunu değil mutlu olduğunu gösterme çabasını yansıtıyor.

16 mart 14:25

90. bu kızın bu işlere el attığını görünce şaşırmıştım çünkü kendisi en son alemin kralı dizisinde oynuyordu(gizlinot: swh) nerden nereye be elvin :d

yalnız kendisinde duygu ya da cansu'daki gibi bir hmm nasıl desem o karizma, ışık, havalılık yok gibi geliyor. sadece güzel bir yüzü var damla gibi, ne kadar popi de olsa sanki bir silikliği var. belki de vizyonunun eksikliğinden öyle geliyordur bana çünkü hiç girip fotoğraflarına bakasım gelmiyor, dünyayı gezen başka insanların fotoğraflarına bakıp ilham alıyorum ama elvin aklıma gelmiyor bu kulvarda.

16 mart 09:42 16 mart 16:43


89. konuşma tarzı, mimikleri ve videolarda kamera arkasındaki kocasına laf atması bana çok yapmacık geliyor. en son bir yıl önce gönderdiği fıstık ezmeli, muzlu ekmek tarifi olan videosunu izlemişim. gizli uno reklamı canımı sıkmıştı, tarif de sağlıklı beslenmekle biraz ilgilenen ve vejetaryen/vegan olanların aşağı yukarı bildiği bir şey. bir de singapur videosundaki kocasıyla 2dk boyunca bebek gibi konuşmasını çekmesi bende vloglarını izleme isteğini köreletti. şöyle bir baktım, kanalında sağlıklı beslenme, spor vs. ile ilgili videolar olsa da içeriği içini boşaltarak sunmasından dolayı ilgimi çekmiyor.

15 mart 18:49 15 mart 18:50

88. bu şey değil mi ya iphone 8 alınca deliren yogacı sahtekar kız sfskfj. tedx konuşmasına tahammül edip tamamını izleyemedim. yine saçmalık ötesi bir şeyler yapmış işte takılmayın. ted oluşumuna ben de bir parça kırgınım. karizmayı çizdirdiler bu kızı konuşturarak.

tanım: hayır için yapılan bir organizasyonda, koşu parkurunu arabayla bitirip birinci olan sahtekar hanımefendi.

15 mart 16:01

87. ted değil, tedx konuşması yapmıştır. kendisi için iyi başlık "maratonda nasıl hile yaptım ve yüzüm kızarmadı" olabilirdi, uzman olduğu bir konu.

15 mart 14:59 15 mart 15:01

86. ted talks'da konuşma yapmış oyuncu(?) ve sosyal medya ünlüsü. konuşmanın adı da #nofilter mutluluklar imiş. ilk olarak ted'e çıkmayı hak ettiğini düşünmüyorum, her dünyayı gezip yoga yapan ted'e mi çıkacak? seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım ted. ikinci olarak da her gittiği yeri çeken, telefonu elinden düşmeyen bir kadının "hayat sosyal medyadan ibaret değil" temalı bir konuşma yapması nasıl bir tezatlık? hiç mi utanmadı acaba çıkıp konuşurken. insanın kendisiyle çelişmemesi gerek tabi...

15 mart 13:39


85. Asla samimi bulmayı beceremediğim kadın.

5 mart 18:46

84. İsmini görmek bile sinirlerimi bozuyor. 

5 mart 17:13

83. Aşırı sahte gülmüyor mu ya ? Konuşma tarzıda çok sinir bozucu. Bilmiyorum hiç samimi gelmiyor bana . İnsanı yoruyor, sürekli 32 diş. Yaşadığı hayat standartı çok iyi sürekli geziyor , sürekli laylaylom durumları tabikide 32 dişi dışarda olur ama ay yok hiç içten bi sırıtış değil onda ki . En azından bana öyle bir izlenim veriyor bilemiyorum.

5 mart 16:37