girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (112)
  • medya (3)

112. şurup kardeşlerin oy kullanmadıkları için linç yemeleri ve duygunun paylaşımlarıyla takdir kazanması sonucu hemen durumdan nemalanmaya çalışan youtuber. kız elvin yine bir şeylerin merkezinde değilsin ama bir şekilde ekmeğini yiyorsun, hadi yine iyisin. 

dün 22:34 dün 22:37

111. aşırı pahalı çanta kullanıyorumu göstermenin yeni modası ikinci el satışlar.Önce duygu özaslan şimdi bu minnoş.Sanki o satışlara çok ihtiyaçları var..insan 1-2 kere kullanacağı çanta için neden o kadar para verir ki? sponsor ürün demek istemiyorum artık kendi vicdanları..Ayrıca o bütçede bir çanta alacak olsam neden storiden 2. el alayım? Gider sıfır alırım şanım yürür.

31 mayıs 21:12 31 mayıs 21:27

110. sanırım dolar kuru onu da etkiledi. hem bu hafta yurtdışına çıkmamış hem de storyden 7000 tl'ye çanta satıyor :D

31 mayıs 19:23


109. Kendisi yürüyen reklam panosu gibi. Storyleri dahil paylaştığı her post reklam kokulu. 

Not: Sıfır samimiyet.

26 mayıs 16:35

108. ajanda nasıl tutulur diye video çekmiş. çok merak ediyorum kendisi oraya hangi mühim işlerini yazıyor.

18 mayıs 15:45

107. Aslında Hakkında girdi yazıp prim bile vermek istemediğim milli iticilik kumkuması.

Ne kadar  dürüst(!) bir sporcu olduğunu, huskylere olan sevgisini(!) herkes biliyor ama ”vegan ,sağlıklı,süper beslenme” diye bir video çekmiş. İzlemedim. Kendisi vegan mı ya da ne zaman oldu onu bile bilmiyorum ama hayvanlara bu kadar düşman olduğu halde ancak elvin gibi biri veganlık üzerinden izlenme kasabilirdi.

Markalar bu kişiyle “reklamın iyisi kötüsü olmaz” mantığını güderek işbirliği yapıyorsa onlara da burdan söyleyelim; oluyor reklamın iyisi kötüsü. Bir ürünün Böylesi makeup shaming kraliçesi, hayvan düşmanı biri tarafından reklamının yapılıyor olması benim için hatta az çok bilinçli olan herkes için boykot sebebidir. 

10 mayıs 14:22

106. Bu kız en son oyuncuydu. Şafak sezerin atvde bir dizisi vardı onda oynuyordu aslanlı bir şeydi adı hatırlayamadım. Hatta aras bulut'la sevgililerdi. Sonra ne ara kimle evlendi, ne ara neden youtuber oldu anlamadım. Birkaç girdi yazılmış neden markaların bu kadar ilgisini çekiyor diye de ondan yazma ihtiyacı hissettim, bu kız ünlü biriydi zaten yıllar öncesinden.

Edit: oynadığı dizinin adı alemin kıralı imiş.

9 mayıs 00:14 9 mayıs 00:18


105. Ünvanı influencer ama beni ve daha bir çok kişiyi etkileyemiyor çünkü artık ayaklı reklam tabelası gibi yaptığı,paylaştığı her şey ama her şey marka işbirliği.Bir de bu yaşam tarzını gerçek sanıp,kendisine özenenler var.Bedava gelen sponsporluk ürünlerini kendi parasıyla alıp hayatından bir parçaymış gibi paylaşması gerçekten bir sahtekarlık bir de bunun artık bir meslek olup üstüne para almaları da cabası.Markalar da potansiyel müşteri kitlelerini artık daha nasıl aptak yerine koyabilirz diye bu kız gibi (herhangi bir mesleği olmayan) +500k üstü hesaplarla ucuz yoldan reklam yapıyor ve bir çok insan da bunu yiyor.Akıllı olun bu ve bunun gibi ticari ilüzyonlara kanmayın.Gördüğünüz o ışıltılı instagram hesapları gerçek yaşamları yansıtmıyor her biri birer reklam bilbordu.

8 mayıs 23:58 9 mayıs 10:36

104. kendisini sertab erenere benzetiyorum , sadece sima olarak tabii ki. instagramda engellediğim ilk kişi olmayı başarmışlığı da var. iticilik zaferi senin elvin.

8 mayıs 22:56

103. Bu kız ne ara instagrammer oldu, markaların dikkatini çekti ve şuan 2 günde bir marka sponsorluğuyla ülke ülke geziyor anlamadım. Ben mi kaçırdım? 

8 mayıs 22:47