girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (123)
  • medya (3)

123. allah affetsin ama itici bir insan. duygunun yeni gigi to my bellası.

1 saat önce

122. itici insan. bu kıza denk gelene fotoğraflarda cool durmaya çalışan değil de gülümseyen insanları daha çok beğendiğimi zannederdim. gülümsemenin her insanı güzelleştirdiğine inanırdım. yanlış anlaşılma olmasın bahsettiğim güzelleşme tabi ki fiziksel değil. ama yok, bu kızın yapmacıklığı o kadar belli oluyor ki hayatımda ilk kez birinin sahte gülümsemesinden uzaklaşmak için engeli bastım. gerçek olmanın her şeyden daha güzel olduğunu anladım.

bugün 19:30

121. ismi ve soyismindeki vin vin.

win win.

kazan kazan.

beleş belşjhşli

(gizlinot: :d)

bugün 17:23 bugün 17:25


120. hanımefendi bir videosunda hiç ilaç kullanmadığından ama çok grip olduğundan mecbur kaldığından bahsetmişti. o an o videoyu izleyen gerçekten hasta olan ve ilaç içmek zorunda olan insanları düşündüm. eminim ki çoğu insan mecbur olmasa içmez. gerçekten enteresan bir kişilik kendisi. biraz empati... sürekli ne kadar doğal, organik ve sporla içiçe olduğunun imaları hep.. işler yoğun, hayat pozitif, spor ve acai olmadan yaşanmıyor falan da eğer neden izlenmediğini düşünüyorsa ufak bir tavsiye; gerçek hayat kusurludur, zordur ve kendisi hiç gerçek durmuyor.

küçük bir dipnot: uçuşlar arası aktarmalardaki bekleyiş ve seyahat etmenin zorlukları da var lafları çok snob değil mi süslüler? :)

bugün 16:44

119. İLİŞKİSİ, KOCASI BEYİ, YAPMACIK, sıkıcı VE BIKTIRICI ROMANTİZM ANLAYIŞLARI HİÇ 30-40 YAŞINDA İNSANLARIN İLİŞKİSİNE BENZEMİYOR VALLA. BEN BÖYLE İLİŞKİ YAŞAYAN İNSAN EN SON ORTA SONDA GÖRMÜŞTÜM. HADİ ELVİNİN HATRINA LİSE 1 DİYİM ENNN FAZLA. KOCASI BEYLE UZUN UZUN BİRBİRLERİNİN GÖZLERİNİN İÇİNE BAKARKEN(gizlinot: FSDFDFDFSD) KENDİNİ STORYYE ÇEKMEK NEDİR ABİ YA. YEMİN EDİYORUM REZALET. FOTOĞRAFLARI DA HEP AYNI RENK ZATEN. GINA GELDİ MELODİYLE BUNUN İNSTAGRAM FEEDİNDEN BANA. POPÜLER OLANIN PEŞİNE TAKILAN YOK OLUR GÜZELLERİM BENİM YAPMAYIN BÖYLE. TAKİPÇİ SAYISINA BAKTIKÇA ÜZÜLÜYORUM TABİ. BÖYLE NE İŞ YAPTIĞI, NEDEN ÜNLÜ OLDUĞU BELLİ OLMAYAN, İTİCİ VE "SAHTECİ" TİPLERİN ALIP YÜRÜMESİ BİRAZ YÜREK BUKTURUCU :(

bugün 10:27 bugün 10:28

118. şimdiye kadar gördüğüm en yapmacık insan. böyle tiplere prim verip reklam anlaşması yapan firmalar ne görüyor benim göremediğim gerçekten anlamıyorum. reklam için çektiği videolar paylaştığı postlar hepsi o kadar itici ve yapmacık ki neyi tanıtıyorsa tanıtsın inadına almayasım geliyor. sanırım engelleyeceğim instagramda, keşfetimde bile çıkmasına tahammül edemiyorum. 

bugün 09:44

117. Bana sadece başlıkta bulunan 2. Girdiyi ve alemin kralı dizisinde oynadığı rolü anımsatıyor.

4 temmuz 21:54


116. son videosu olan kanalım kapanacak mı? videosu hayatımda izlediğim en korkunç kurgulu en kötü video ve bence kesinlikle kanalını kapatıp gitmesi lazım.

30 haziran 18:42

115. Elvin sen ayar verme allasen yine cahil hep cahil.. yurtdışında yaşayanların oy verebilmeleri için 'oturum izinleri' olması gerek 'ikametgah' değil. Bunlar iki ayrı kurumun ilgilendiği iki ayrı evrak. Oturum izni ile büyükelçilik ya da konsolosluklardan 'kayıt' yaptırmanız gerekir yaklaşık 1,5 ay önceden. Pusula almak diye bir uygulama yok.

24 haziran 17:44 24 haziran 17:46

114. şurup kardeşlerin oy kullanmadıkları için linç yemeleri ve duygunun paylaşımlarıyla takdir kazanması sonucu hemen durumdan nemalanmaya çalışan youtuber. kız elvin yine bir şeylerin merkezinde değilsin ama bir şekilde ekmeğini yiyorsun, hadi yine iyisin. 

23 haziran 22:34 23 haziran 22:37