girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (140)
  • medya (5)

140. Az evvel bir instagram hikayesine denk geldim, kirpiklerime bir şey yaptırmadım sadece maskaram çok iyi demiş ve Loreal’in yeni bir maskarasını tanıtmış ama elf gözlerim beni yanıltmıyorsa gözlerinde bariz bir şekilde ipek kirpik var. Bu kadar sahtekarlığı artık cidden midem kaldırmıyor.

7 kasım 12:56

139. yine mi bu gereksiz (link: http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/elvin-levinler-ve-ismail-ege-sasmaz-bu-yaptiginiz-olmadi-40008676 sahtekar) insanın başlığı. uyduruktan iki video çekip sonra da "çok uğraşıyorum içerikler içiiiin, di mi büleeeğğnt? çok emek veriyoruz kocam beyle. gerçekten!". neresi özgün videolarının allahaşkına?

annesi babası bir silkelemiyor mu bunu yahu. o kadar okut, gitsin tüketim manyağı bir sahtekar olsun. "ben koç üniversitesi burslu uluslararası ilişkilerde burslu okudum" demeyi biliyor ama ne aman aman bir yabancı dili var, hadi yabancı dili geçtim daha türkçede hangi "de" ayrı hangisi bitişik habersiz. nasıl burs bu anlamadım.

29 ekim 23:51

138. o sürekli hala liseli ergenmiş gibi bıcır bıcır konusmaya calışması, kendini sürekli sevimli hallere sokmaya çalışması ve spor sevdasıyla övünüp, maratonda yarış çizgisine arabayla maratona devam etmiş olmasıyla akıllara kazınmış youtuber

29 ekim 01:14


137. Kız aşırı itici ama hakkını verelim kendine iyi baktıgından,  yasından en az 4-5 yas kucuk gosteriyo. Kocası da tam tersi sac sakal birbirine girmis haliyle yasından fazla gosteriyor.  Aralarında cok yas farkı oldugunu sanmıyorum ama adam yaşlanıp, kız da boyle kalırsa iyice baba kız gibi gozukecekler. 

28 ekim 16:57

136. oyunculuk yaparken çok tatlı olduğunu düşündüğüm lakin bloggerlık ve plates hocalığı tarzı bir şeyler yapmaya çalıştığı için artık samimi gelmeyen ünlüdür. hayatı bu kadar entel dantel ve samimiyetsiz bir şekilde yaşamaya gerek var mı gerçekten merak ediyorum. (kendisi çok güzel bir kadın,kocası beyle mutluluklar) (gizlinot: bizimla diyılsın elvinimin)

27 ekim 21:21

135. Asla vloglarini izleyemiyorum.Gözlerini açıp değişik ruh hallerindeymişcesine 32 diş güldüğünde iliklerime kadar korkuyorum.

27 ekim 04:55

134. Az önce kendisi de instagram storyden güya soru cevap yapıp güzelce simple reklamı yapmıştır. Kimdi yaaa bi tane daha böyle yapan vardı sanki ne kadar yaratıcılar :d

26 ekim 20:16


133. Bugün lavache quirit peynir reklamı yapmış blogger. Artık reklamın da suyunu çıkardı. Ahahah ay beni bir gülme tuttu. Ne bileyim insan biraz da seçici olmalarını bekliyor ya. 

3 ekim 12:59

132. Ses tonu, konuşması ve paylaşımlarını samimi bulmadığım kişi. Yani yine bir yaşayan reklam panosu vakası (link: https://www.suslusozluk.com/cansu-akın?i=889100 cansu akın)

27 eylül 10:41

131. mimikleri, hareketleri ile 13 yaşındaki bir kızdan farksız davranan instagram ünlüsü. biri 30 yaşında olduğunu söylesin bence.

27 eylül 10:12