girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (145)
  • medya (5)

145. Kendisini yapay buluyorum. En doğal hali bile yapay geliyor bana. 

Davranışlarından bahsediyorum güzelliğine lafim yok

15 kasım 01:14

144. izlenilen sosyal medya ile ilgili tedx konuşmasının ardından her instagrama girdiğimde gözat kısmında karşıma çıkan yapay insan.

tedx için kim davet etti merak ediyorum.

15 kasım 00:59

143. kendisini bizim hikaye dizisindeki derin'le çok benzetiyorum.güzel kız hoş kız da sürekli 32 diş gülmesi,kocasının yanındaki aşırı şımarık tavırları beni benden aldı yani. ayrıca kendisi bir yarışa katılıp,yarışın bir kısmını arabayla geçerek hile yapmıştı.sonrada zafer pozları.hayattaki şansının kocası olduğunu düşünüyorum.

15 kasım 00:11


142. Kendisi 30 yaşında kocası ise 40 yaşındaymış. Elvin 30 dan küçük eşi 40 tan büyük gösterdiği için aralarında çok daha fazla yaş farkı var sanıyordum

14 kasım 19:31

141. keşke gerçek anlamda oyuncu olarak kalsaydı dediğim şahıs. Gerçi mesleğini farklı kulvarda devam ettiriyor kendisi. Her saniye mutlu, hep güzel şeyler oluyor hayatında. Birde "kocam bey, aşık olduğum bey" demesi yok mu ? Bugün hep olumsuz girdiler yazdım sanırım :/ ama tahammül edemiyorum, bu tüketim çılgınlığına katkı sağlayan herkesten uzaklaşıyorum. Hatta ig hesabımı kapatmayı bile düşünmüyor değilim. süslüler onların bu reklam kokan mutluluklarına kanmayın lütfen, o gördüklerimiz bizi kendi hayatımızda yetinme yoksunu bırakıyor. Süslüler sahip olduklarınızla mutlu olun, seviliyorsunuz.

14 kasım 10:25

140. Kişisel yaşantı olarak kendisini çok fazla takip etmem, fakat yoga konusunda hevesli olup da evde bir şeyler yapmaya çalışan çoğu insana öncü olması güzel bi şey. Evet özentilikleri, çocuklukları, ukalalıkları, egosu var gibi duruyor ama iyi şeyler yapma potansiyeli de var sanki ya.

 

Edit: Yok haklısınız eksilemekte ya, bi göz ucuyla storylerine bakayım dedim de hiç çekilmezmiş, yok. 

14 kasım 10:22 15 kasım 08:39

139. ne guzel fizigi var dur bir acip izleyeyim demistim. izlemez olaydim. o nasilbir konusma tarzi, nasil bir ses tonu, 3 sn zor katlandim. sebepsizce gicik oldugum tipler kervanina katildi kendisi.

13 kasım 23:14


138. Az evvel bir instagram hikayesine denk geldim, kirpiklerime bir şey yaptırmadım sadece maskaram çok iyi demiş ve Loreal’in yeni bir maskarasını tanıtmış ama elf gözlerim beni yanıltmıyorsa gözlerinde bariz bir şekilde ipek kirpik var. Bu kadar sahtekarlığı artık cidden midem kaldırmıyor.

7 kasım 12:56

137. yine mi bu gereksiz (link: http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/elvin-levinler-ve-ismail-ege-sasmaz-bu-yaptiginiz-olmadi-40008676 sahtekar) insanın başlığı. uyduruktan iki video çekip sonra da "çok uğraşıyorum içerikler içiiiin, di mi büleeeğğnt? çok emek veriyoruz kocam beyle. gerçekten!". neresi özgün videolarının allahaşkına?

annesi babası bir silkelemiyor mu bunu yahu. o kadar okut, gitsin tüketim manyağı bir sahtekar olsun. "ben koç üniversitesi burslu uluslararası ilişkilerde burslu okudum" demeyi biliyor ama ne aman aman bir yabancı dili var, hadi yabancı dili geçtim daha türkçede hangi "de" ayrı hangisi bitişik habersiz. nasıl burs bu anlamadım.

29 ekim 23:51

136. o sürekli hala liseli ergenmiş gibi bıcır bıcır konusmaya calışması, kendini sürekli sevimli hallere sokmaya çalışması ve spor sevdasıyla övünüp, maratonda yarış çizgisine arabayla maratona devam etmiş olmasıyla akıllara kazınmış youtuber

29 ekim 01:14