girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (132)
  • medya (5)

132. Bugün lavache quirit peynir reklamı yapmış blogger. Artık reklamın da suyunu çıkardı. Ahahah ay beni bir gülme tuttu. Ne bileyim insan biraz da seçici olmalarını bekliyor ya. 

3 ekim 12:59

131. Ses tonu, konuşması ve paylaşımlarını samimi bulmadığım kişi. Yani yine bir yaşayan reklam panosu vakası (link: https://www.suslusozluk.com/cansu-akın?i=889100 cansu akın)

27 eylül 10:41

130. mimikleri, hareketleri ile 13 yaşındaki bir kızdan farksız davranan instagram ünlüsü. biri 30 yaşında olduğunu söylesin bence.

27 eylül 10:12


129. Birkaç zaman önce kocası bey ile Roma’da Fontana di Trevi’nin hemen çaprazında bir yerde konaklayıp bolca hava yapmıştı kendisi. Geçen gün annesi ile Roma’ya gidip bu kez Trevi’nin tam karşısında bir otelde kalmış. Sanırım bir dahakine utanmasa direkt Aşıklar Çeşmesi’nin içinde kalacak. Bu kadar parayı kazanıp, böyle bir hayatı yaşayacak ne meziyeti var gerçekten çok merak ediyorum.

26 eylül 15:00

128. ben anlamadım kendisi ne iş yapıyor. instagramda karşıma çıkıyor sürekli geziyor başka bir şey yaptığını göremedim

25 eylül 17:59

127. keşfette (link: https://www.instagram.com/p/Bnd58ajB7kR/?taken-by=elvinimin şu fotoğraf)ı karşıma çıktı ve inanamadım. çok takip ettiğim bir kız değil, yüz hatlarına aşina olmasam da bu başkası mı acaba dedim bir an. belki filtre ya da photoshop, belki de suyun yansıması nedeniyle yüz hatları ve ağız çevresi biraz farklı çıkmış. büyük ihitmalle açıdan ama estetik açıdan yüzünü olduğundan farklı şekilde gösteren bir fotoğrafı neden koydu anlamadım.

24 eylül 21:04

126. "Beni asıl şarj eden Bülent" ne yani fesat düşünmesek yine mantıklı veya duygusal bir tarafı da yok ki metnin. #sevdiklerinişarjet nedir chjbdfhvhffb çıldırıyorum.

24 eylül 13:27


125. kocasını şarj ettiğini iddia eden youtuber. bir yere daha yazdım buraya da yazayım eksik kalmıyım; o reklam neyin nesi?! toyota türkiye, siz kafayı mı yediniz? piyasa değerinizi düşürmeye mi çalışıyosunuz? cringefest'18 gibi bişey olmuş yeminle. ve gittim baktım yorumlara ay nasıl tatlısınız ay nasıl bir yakışan bir çift vb. kim yazıyor bu yorumları o kadar merak ediyorum ki. video efekleri mi daha cringe yoksa elvin'in küçük çocuk gibi kameraya dil çıkartarak kendini sevimli göstermeye çalışması mı yoksa aşırı sahte 'replikler' mi karar veremedim. keşfetime artık böyle şeyler düşmesin (bkz: pls stahp).

24 eylül 10:54

124. sanırım eleq isimli bilgi yarışmasını hazırlayan kişilerle bir tanışıklığı var. dün bir soruda şıklardan biri elvin levinlerdi ve sunucu blogger diye kendisinden bahsederek bir nevi reklamını yaptı. soru da çok alakasız şekilde seyahatnamenin yazarı kimdir sorusuydu.

23 eylül 15:40

123. Sürekli instagram keşfetime düşen kişi. Kimdir nedir bilmiyorum açıkcası. Ben bu kızın resimlerini ne zaman görsem hep yurt dışında, tatil yapiyorken çekilmiş resimler. Bu kız ve kocası çalışıyor mu? Çalışıyorlarsa nasil sürekli tatildeler? Nerden geliyor bu değirmenin suyu merak ettim.

Keşfetime düşmesinden hoşlanmıyorum ayrica, engeli bastım gitti. Bana çok itici geldi kendisi. Ama merak etmektende alikoyamadim valla nasil bu kadar gezebiliyor, ne iş yapiyor vs.

Eminim onu engelledigim icin suan acile kaldirilmistir. benim yerimede gezsin bari.

23 eylül 15:31