sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (153)
 • medya (7)

153. Bu hanımefendiyi bir iphone videosuyla tanımıştım, sonra baktım her yeni iphoneda satın alıp deliler gibi sevinip video çekiyor. Hamdolsun bu sefer de çekmiş bilgilendirmiş bizleri yeni iphone xs max ve xr konusunda. Hayatında hiç telefon görmemiş gibi davranması falan ahsksks. Eşi de buna uymuş adamcağız ne yapsın ekmek parası tabi. Sağol elvin, sen de olmasan nerde göreceğiz yeni teknolojiyi. Çıktığı ilk gün almazsa bu kız üzüntüden ölür diye düşünüyorum, yazık.

3 aralık 10:53 3 aralık 10:54

152. Dudaklarının çift taraflı bant ile diş etlerine yapıştırıldığını düşündüğüm dünya sevimlisi.

Bir insan sürrrrrekli aynı volümde gülebilir mi? Gülümser, sırıtır, zoraki tebessüm eder, kahkaha atar, gülerken ağlar... yok, bu kadın korku filmi tadında stabil! Ve bir o kadar da riyakâr :(

Tilt oluyorum +1

29 kasım 01:45

151. Bana friends’de pheobe’nin çıktığı aşırı pozitif hevesli ve heyecan dolu Parker’ı hatırlatıyor. Alec baldwin canlandırıyordu. 

ilgili medya:
1
29 kasım 01:24


150. Youtube’da videosu karşıma çıkınca İLGİLENMİYORUM’a tıklıyorum anında, tilt oluyorum

29 kasım 01:06

149. makyaj koleksiyonunu temizliyormuş az evvel gördüm. Hamiyet akpınarla makyaj videosu çekmişti 1-2 sene evvel o videosunu izlemiştim, orda bb kremi bile ilk kez görmüş gibi yapan, concealer ne işe yarar bilmiyorum diyen kızın, 638 tane ruju var ve yetmemiş en sevdiği rujları stoklamış. Reklamlardaki tutarsızlıklara tahammül edebiliyorum,youtuberların reklamcı olduklarını kabullendim eğlencesine izliyorum ama bu nedir allah aşkına?

27 kasım 14:21

148. Tedx konuşmasını izlemiş bulundum, onun adına çok utandım. Keşke nazikçe teklifi reddetseydi. Youtube yorum kısmında okuduğum kadarıyla bir kişi bile konuşmasını beğenmemiş, kendisini ve konuşma yaptığı konuyu çelişkili bulmuş. 

Elvin sen istersen reklamına para kazanmana dalgana bak ya. Duyar “kasma” ne olur ki? 

Nescafe reklamını burdan gördüm, çok güldüm. İçinde %9 kahve, %20ye yaklaşan şeker oranı ve çamur kokusuyla eminim hep hissettirmeye çalıştığın “good vibes”ı yaşatıyordur sana. 

27 kasım 13:57

147. Az önce youtube’da makyaj malzemelerini düzenleme videosunu gördüm. Makyajdan hiç anlamadığını, yapmadığını iddia eden birinin evinden nerdeyse tüm odayı kaplayacak malzeme çıkması oldukça ironi. Çok sahtesin elvin keşke biraz kendin olsan.

27 kasım 13:30


146. Bu karakter ve tüm tavırları aşırı derecede sinirlerimi zorladığından dolayı çook uzun zaman önce takipten çıkıp, videolarına da ilgilenmiyorum etiketi bastım. Dolayısıyla denk gelmiyorum. Temizim.

Bu aralar kahve hazırlama işine sardırdığım için süslüde girdileri okurken gördüm ve videosunu izlemeye, bir şeyler öğrenmeye çalıştım. Allahım çok az insana bu kadar sinir oluyorum demem yanlış olmaz.

Nice şahsına münhasır, sevmeyeni bol karakterler misal başak kablan, makyajmıdedin ayşegül, duygu özaslan, melodi elbirliler, grup şurup ki bunların da sevmeyeni var ve Ben de bazılarına sinir oluyorum, ancak buna rağmen iyi kötü öğrenebileceğim bir şeyler aktardıkları için veya sadece kafa boşaltmak için tahammül edebiliyorken, bu elvin'in adam/kocası bir şey anlatırken araya girip sürekli sözünü ağzında bırakmasına, kahve içip yimyimyim şeklinde tuhaf sesler çıkarmasına, konuşma şekline, tavrına, tarzına, pozdan poza girmesine kat-la-na-mı-yo-rum. Kafamda nasıl bir çocukluk anısıyla eşleştiriyorsun bu kızı yarebbil alemin ki, bu kadar uyuz oluyorum. Bu kizin ardindan ece targit geliyor. (Ki ece'yi ilk buldugum dönem ard arda 10 videosunu izlemişimdir. Değişti çok değişti. )

27 kasım 02:53

145. Son iki girdinin de bahsettiği nescafe postunu hayretler içinde okuduğum reklam kelimesinin ta kendisi kişi.

Kendisini instagramdan takip etmeyi çok önce bırakmıştım.Youtube da pilates,yoga gibi videolarını takip ediyorum.En son eşiyle yüklediği kahve ve hazırlanışı ile ilgili videoyu görünce izledim.Farklı türlere,demleme şekillerine yeni yeni ilgi duyuyorum ve kendime bu konuda birşeyler katmak istiyorum. Videoda eşinin anlatımını da çok beğendiğimi,öğretici bir video olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Keşfetimde kendisinin nescafe kupalı resmini görünce postu okudum ve yuh artık dedim.Benim alanım reklamcılık değil ama yani bence bu alanın gerçekçilikle de bir yerde kesişmesi lazım.Bari kahve videosundan hemen sonra bu reklamı yapma.Buna onu takip edenlerin inanacağını düşünüyorsa yanılmış.İnsanları değil kendini salak yerine koymuş oluyor bence.Resmen sinirlendim. (gizlinot: swh)

24 kasım 17:03 24 kasım 17:17

144. reklam levinler denilse daha doğru olacak ..

24 kasım 00:24