sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (167)
 • medya (8)

167. ilk olarak denediği oyunculuğun neden tutmadığını vloglarında net olarak görebileceğiniz bir kimsedir. kendisini youtube videolarını izleyerek tanıdım. bir süre sonra suratındaki yapıştırıcıyla sabitlenmiş gülüşü, kocasıyla olan scriptten okunduğu izlenimini veren diyalogları, her hareketinin ve mimiğinin planlıymış gibi görünmesi sebebiyle videolarını izlemeye çok da devam edemedim. bir de üstüne maraton rezaletini duyunca kendisiyle ilgili edindiğim bütün fikirler tasdiklendi ve şuan yayınladığı hiç bir içeriği bilinçli olarak takip etmiyorum. her adımını para kazanmak için atan bir insanın ürettiği içeriği ben napayım ya?

oturduğu yerden eleştiri yapmak yerine daha yapıcı olmak isterdim, ancak elvin için bunu yapmayacağım. çünkü bir maratonu hileyle kazanıp, gerekli özrü dilemeden hala şakır şakır nike işbirlikleri yapıyor ve fitness guru gibi takılıyorsan benim yapacağım hiç bir yorumu/öneriyi dikkate alacağını da sanmam. ha zaten buraya o okusun diye yazmıyorum, ancak sizin, benim izlemelerimizden para kazanan bir insanın da bunu ne kadar hakettiği konusunda bir yorumumun olması da normal bence.

11 şubat 17:29

166. ooo elvini mi çekiştiriyoruz? tabii ki burdayım.

yahu sen maratonun yarısını arabayla gidip madalyanı alınca "karın kaslarımız bile ağrımadı" postunu atarken sahtekarlık değil de başkası parayla takipçi alınca mı sahtekarlık oldu. şikayet edebilecek son kişisin, çünkü sen de bir sahtekarsın.

7 şubat 22:51

165. instagram biter mi isimli bir post attı iki üç gün önce. herkesin infiluunsır olduğundan, paralı içeriklerin arttığından ve sahtekarlıktan bahsetmiş. distance runner, distance runner olalı böyle kendi ayağına sıkma, böyle kendini bilmezlik görmedi süslüler.

7 şubat 22:24 7 şubat 22:24

164. komik internet ünlüsü.

sponsorlu gönderisine “kendimizi çok sevmeliyiz kendimizle barışmalıyız” diye başlamış, “o yüzden falanca marka size pürüzsüz gösteren selfie ışığı hediye ediyor” diye bitirerek güldürmüştür. niye elvincim, selfie ışığı olmadan pürüzlü iğrenç cildimizle de kendimizi sevemez miyiz? hı?

4 şubat 11:12

163. sanırım londra'ya taşınma planları yapıyor. birkaç ay önce londra'ya gittiğinde bülentle bugün ne yapsak diyip akıllarına sinemaya gitmek bile gelmiş. eğer turist olarak gittiğin yerde artık sinemaya bile gidecek kıvama gelmişsen oranın yerlisi sayılırmışsın diyor kendisi.

gel görelim ki bugün londra'da metronun dolu olduğunu görünce şaşırıp bunu storysinde "bu mümkün mü?" diye paylaşmış. evet londra'da da insanlar çalışmak zorunda elvin, rush hours denilen saatler mevcut ve kalabalık şehirde de metroda sıra beklemek zorunda kalabilirsin. hayat yaşadığın gibi pembe bulutlardan oluşmuyor.

7 yıla yakın oldu ben türkiye'den göçeli, eşim yabancı ve ben bile şu yıllardır yaşadığım ülkeyle ilgili her gün başka bir şey öğreniyorum, çünkü kültür öğrenmek sadece burda sinemaya gitmek değil. her gün işyerinde birileriyle konuşurken, arkadaşlarımın çocukken oynadığı oyunları öğrenirken, eşimin annesiyle yemek hazırlarken, onlarla noeli kutlarken öğreniyorum kültürlerini. yine de senin kadar tribe girmedim buranın yerlisiyim diye. insanda biraz görgü olacak.

bir de şu bülent'in tarzına bi çözüm bulun artık, kaykaycı ergenler gibi giyiniyor sürekli.

26 ocak 13:11

162. kendisini dün ankara galleria dolaylarında gördüğüm kişi. kocası da yanındaydı. yanında fotoğraf çekinmek için ağaç arıyorlardı, şu ağaç iyi orda çekelim bilmem ne diye, hayat zor valla bunlara, her gün ağaç falan arıyorsun düşünsenize, şahsen ben ikna oldum ekmek elden su gölden yaşamadıklarına?!.

bir kere ikisi de minicikler, minyon ufak tefek insanlar hem kendisi hem kocası, instagramda sanki daha uzun gibi görünüyorlar ama boyum 1,65, bana minik geldiler. ayrıca, instagramda elvin genç görünüyor yaşını göstermiyor diye düşünüyor insan ama bence minyon yapılı olmasını geride bırakırsak yüzüne bakınca yaşını gayet de gösteriyor. (dibimden geçti dikkatli bakabildim o nedenle.) bilmiyorum tuhaf bir enerjisi var, bana çok itici geldi, kocasıyla da instagramda gösterdikleri süper eğleniyoruz çok mutluyuz modunda değil gibilerdi, elvin önden basmış yürüyordu ağaç bulmak için, belki o anlıktır bilmem tabi.

ha bir de instagramına baktım ankarada olduğuna ilişkin paylaşım göremedim, hatta halüsinasyon mu gördüm bi süre diye düşündüm ama kocasının bayraklı ve ponponlu şapkası dikkatimi çekmişti, son storysinde kocasının şapkasını görünce onlar olduğunu anladım.

son olarak, pişt kız elvin, güzel ankaramızı niye paylaşmıyorsun, isviçre alpleri olsa affetmezsin tabi dimi!

14 ocak 11:18 14 ocak 11:21

161. iticiliğin bir sınırı olur mesela di mi? insan öyle düşünüyor ama hayır. elvin hanımın samimiyetsizliği ve yapmacık tavırları sayesinde iticiliğinin sınırı yok.

kapatıcının ne olduğunu öğrendiği bir videosu var mesela. cildinin makyaja ihtiyacı olmaması ve kullanmaya gerek olmaması ayrı bir şey kapatıcının ne olduğunu bilmemek ayrı bi şey. 30 yaşında kadın. bir de videoda öyle abuk hareketlieri var ki...

healthy life, positive vibes tripleri muhteşem. koşmadığı koşuyu prim için koştum diye paylaşan bir insan. (link: http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/elvin-levinler-ve-ismail-ege-sasmaz-bu-yaptiginiz-olmadi-40008676 bakınız)

iphone videosuna hiçç değinmiycem. kalbim kaldırmıycak. belki de bundan mutsusuz biz ya. sabahın köründe 7 yaşındaki kız tripleriyle iphone almaya gidip de 86 diş gülerek, atom parçalayan bir cihaz gibi telefonu tanıtmadığımız için.

8 ocak 15:21

160. Ya artık bir doğursa da rahatlasak! Bu kaçıncı videosu bebek üzerine. Senin ne zaman hamile kalacağın, bebek isteyip istemediğin kimi ne ilgilendirsin? Her seferinde de sazan avlıyor resmen. Videonun başlığına 48 punto ile bebek yazınca milletin onun hamile olduğunu sanıp hemen videoyu izleyeceğini sanıyor herhalde. Ya sen İngiliz Kraliyet ailesi üyesi misin insanlar senin hamile olup olmamanı niye bu kadar önemsesin?

2 ocak 13:18

159. her üç videosundan birinde "bebek yapacak mıyız??" konusu üzerinden clickbait kasan kişi.

2 ocak 12:05 8 ocak 11:05

158. aras bulut iynemli'nin eski sevgilisi. irrite edici youtuberlığından bahsetmeyeceğim.

29 aralık 2018 12:35