yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (202)
  • medya (9)

  202. Bugün meraktan izlediğim ev turu videosunda tiktok'a içerik yüklediğini söylemesiyle takipten çıkmam bir oldu. zaten çok da sevmezdim kendisini. İzlenmek için ne yapcaklarını şaşırdılar, tiktok ne ya.

  13 şubat 23:11

  201. önerilerde çıkan yeni videosuna göz gezdirdim. Antin kuntin rutin falan. Oil pulling olayını anlatıyor ve 10 dakika ağzınızda bekletmeniz lazım diyor. 7/24 beraber olduğu kocası ise 10 dkyı duyunca şaşırıyor çok değil mi diye. Madem her saniye berabersiniz karının her sabah yaptığı şeyi nasıl bilmezsin ki, üstelik ağza yağ alıp en az 10 dk içerde bekletmek, Bu yüzden o süre boyunca konuşamamak gibi radikal bir olayken. Şimdi ben kocamla sadece akşamları görüşebiliyorum ve benim unuttuklarımı bile bana hatırlatır, Her şeyimi bilir. Elvin sözde her gün yaptığı rutinleri anlattığını söylüyor videoda, inanmadım. Eşim beni alenen yalan söylerken görse soğur benden. Maşallah kendileri tam gaz devam.

  12 şubat 16:56

  200. Ben bu kadını gerçekten samimi falan sanırdım. Girdileri okudum da, meğer sen neymişsin kız elvin, hiç haberim yokmuş.

  12 şubat 00:43


  199. Kendisini ilk kez dün akşam bir tiyatro çıkışında gördüm. İnstagramdaki o ışıltısı yok ama fiziği gerçekten çok düzgün. Oldukça minyon biri ama. Yanımdaki kişi kendisini tanımıyordu ve kız neredeyse 30 dediğimde inanılmaz şaşırdı. Gerçekten de yaşını göstermiyor. 

  Bunun dışında nasıl karakterde biri olduğunu hepimiz biliyorum. İnstagramda yıllar önce engellemiştim kendisini. Bugün hesabına tekrar girip baktığımda bıraktığım gibi olduğunu gördüm. 

  11 şubat 19:20

  198. Tedx konuşmasında sanal dünya yalan, birbirimizin gözlerine bakmıyoruz, her şey like oldu artık cümlelerini kuran komik(!) insan. Karşıma çıktığı an sayfayı kapatma hızıma karşı tek rakibim çitalardır o kadar da severim kendisini.

  Edit:imla

  11 şubat 01:55 11 şubat 02:00

  197. Havaalanına seyahat için gittiğini söyleyen ve krem reklamı yapan ardından uçaklarının iptal olduğunu söyleyen (kibar tabirle) kandırıkçı YouTuber çünkü Bir sonraki storyde bu kez uçağı kaçırdıklarını söyledi. Yalan söylemek zor iştir süslüler daima ne  söylediğini hatırlaman gerekir

  11 şubat 01:42 11 şubat 01:45

  196. en sevmediğim youtuber/instagrammerdir. hayatı yalan. kendisine yapmacık diyenleri anlayamıyormuş. nesini anlamıyorsun, herhangi bir videonu açıp izlesen yeter.

  eğer unutulduysa yine hatırlatalım, maratonda hile yapmış sporcu etiğinden yoksun kişidir. nike artık bırak bu kadının sponsorluğunu. aldığı reklamlarda da hiçbir seçiciliği yoktur, herşeyin reklamını yapar. yanı is etiği de yoktur. kocasının soyadını da söylemeye çekiniyormuş, demek ki orada da bir etik sorunu var, utanıyor mu neyse artık. ama tamam tamam tüm bu yalanlara rağmen yapmacık değilsin. hadi git hiç içmediğin nescafe linki paylaş, hayvan tüyünden yapılan mont linki paylaş da kendine gel.

  bir de elvinin en yakın arkadaşlarından biri bildiğim kadarıyla voi kafelerinin sahibi deniz özpınar idi, fakat ne olduysa konuşmuyorlar artık. ne yaptıysa artık en yakın arkadaşını da canından bezdirdi herhalde. kafe reklamı için para falan istemis olsa şaşırtmaz.

  6 ocak 17:15


  195. Asıl adı elvin hacıömeroğlu'dur.

  kocasının soy ismi olan Hacıömeroğlu'nu neden sır gibi sakladığını anlayamadığım yogi. Zaten kendisi sosyal medyada kullanmıyor, işin garibi kocası da khannazzab, kltsky gibi (doğru hatırlıyorsam eğer harf sıralarını) enteresan kullanıcı adları seçmişti instada. Şimdi de dümdüz "bülent" olmuş ismi.

  Geçenki google videosunda elvin bahsetmişti, bülentle sevgiliyken yolda bunu daha önceden tanıdığı bir muhabir durdurmuş. Haber yapabilmek için bülentin soyadını sormuş, elvin de hemen bülente kaş göz yapmış, soyadının açığa çıkmasını engellemiş. Ertesi gün gazetelere bülent kocamanoğlu ile sevgili, diye yazılmış. Elvin de diyor ki kocamanoğlu kimsenin soyadı değil, ama siz öyle bilin umrumda değil, düzeltmicem .

  Cidden bu sır perdesi nedir elvin hacıömeroğlu hanım, anlam veremedik

  6 ocak 11:46

  194. Bu ismi görünce aklıma ilk gelen şey; proje. Evet kızın hayatı, reklamları, gezmesi, sporu, aşırı samimiyetsiz pozitifliği vs hepsi bir proje , kurguymuş gibi. İzlerken gerçek, sıradan bir insan izliyormuş gibi değil de her hareketi önceden programlanmış birini izliyormuş hissi veriyor.

  22 kasım 2019 11:46

  193. Kesinlikle kıskançlık girdisi degildir. Nedense elvin levinler'in videolarını ne zaman izlemek istesem aklıma hep, oynadığı alemin kralı dizisinin, saçma sapan şarkısı geliyor. Videoda elvin levinler bir sürü şey anlatmaya çalışırken ben; " ķükre aslanım hayır hayır yok" derken buluyorum kendimi ve videodan hızla uzaklaşıyorum. Üstelik diziyide hiç sevmezdim. Ama her televizyon izleyicisi olarak bende ucundan maruz kaldım.

  Bu nedenle elvin levinleri kesinlikle ciddiye alamıyorum. Çok şeker, güzel ama konuşması da bana çok kasvetli geliyor. Bir de aşırı sağlıklı yaşam vurguları da çok zorlama gibi...

  22 kasım 2019 02:37