yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (240)
  • medya (21)

  240. eskiden evsiz evlilik yuppi, hayal ederseniz olabilir sürekli gezebilirsiniz diyor, minimalist yasam ve göcebe hayatinin reklamini yapiyordu. simdi üc evi var hayal ederseniz istediginiz yerde eviniz olurun reklamini yapiyor.

  londra'ya da bir plan icin gittiklerini düsünmüyorum, gidislerinin tek nedeni orada oturum iznimiz olsun hatta belki bir gün vatandaslik da aliriz diyedir. anlasma zamani bitmeden basvurmak istemisler ve basvurulari icin gereken is planini da bir baskasi yazmis tamamen onlar icin. hayal etmis ama yaninda biraz da para vermis diyelim.

  11 mayıs 10:00

  239. dün gece uyuyamamaktan you tube'da debelenirken son attığı ''neden londra'ya taşındık'' temalı videosunu izleme gafletinde bulundum. kocambey ile oturup bin saat konuştukları videodan ''neden'' sorusunun cevabını asla alamıyoruz. çok yakında sürpriz projeler varmış...... buymuş nedeni. bakalım kendi markam diyerek penye tişörtün üstüne baskı yapıp 300 tl'ye mi satacak yoksa asla kullanmadığı birbirinden alakasız ürünleri londra havası eşliğinde linklemeye devam mı edecek. çok merak ettim bu sürpriz projeyi doğrusu.

  ayrıca hem londra'da hem istanbul'da hem datça'da evleri varmış ve hiçbirini kapatmayacaklarmış. canları istediğinde hepsine gidebilmek istiyorlarmış. elvin'in derdi ise hawaii'ye taşınamamakmış çünkü bu sefer istanbul'daki, datça'daki ve londra'daki evlerine uzak olurlarmış. bu kadar derdin içinde sağ olsunlar bize tavsiye vermeyi de unutmamışlar. eğer istersek biz de yapabilirmişiz. sadece hayal etmemiz gerekiyormuş. :)

  ben gerçekten bu cahilliğe, pişkinliğe katlanamıyorum. burada insanlar 20 - 30 yıl köle gibi karın tokluğuna çalışıp da kendilerine depreme dayanıklı bir evi bile zar zor ya alıyorlar ya alamıyorlar. burada insanlar hastalıktan, virüsten, açlıktan, borçtan, ümitsizlikten patır patır ölüyor. senin hitap ettiğin kitlenin, ülkenin gerçeği bu. sen karşımıza geçmiş ''eğer isterseniz sizin de dünyanın farklı yerlerinde birsürü eviniz olur, sadece hayal edin, hayat kim bilir bize neler getirecek ehehehe'' diye bir şeyler zırvalıyorsun. şaka gibi bir ahmaklık seviyesi.

  10 mayıs 21:13

  238. ankara anlaşması 2020 aralık ile son buldu, herkes yapıyor bitmeden biz de yapalım demişlerdir eminim.

  21 nisan 11:26


  237. 7/24 gülen bu yüzden de sevemediğim kişi. İnandırıcı mı sizce bence hayır. Belki kötü şeyleri yansıtmayı sevmiyor olabilir ama bu insanlar hep nedense olumlama yapan tipler oluyor. Sen de yap kanka o zaman sen de göster olumsuzluklarını zayıflıklarını? Kocasıyla gezip sadece gezdikleri için para kazanmalarına gerçekten kuruluyorum başkaları bu kız kadar irrite etmiyor beni garip bi şekilde

  20 nisan 17:47

  236. Tahminler doğru çıktı, ingiltereye yerleşiyorlarmış. Bakalım beleşe ürünler gelmeden, sadece Trendyol linki vererek nereye kadar dayanabilecek.

  20 nisan 14:44

  235. Benim plaza çalışanı arkadaşım yedi sene boyunca aylık iki bin kenara koyarak gitti Londra'ya. Ankara antlaşması ile çok basit şekilde gidilebiliyor yaşamak için. Yüz bin lira parası olan her insan gidebilir. Yani Londra'ya gitmenin tek yolu para. Parası olmayan için epey zor tabi ki. İnsanlarin Londra'ya gitmeyi neden başarı gibi gördüğünü gerçekten anlayamadım. Bu hanım kızın zaten paradan yana derdi yoktu ve gitti. Bu bir başarı değil ki.

  20 nisan 12:01 20 nisan 18:41

  234. Bir süslü daha yazmış, ben de, Ankara Anlaşması ile İngiltere'ye taşındığını düşünüyorum. Zaten bir kaç sene önce instagram hesabında "İngiltere'ye taşınıyoruz artık paylaşımlarımı İngilizce yapacağım" gibi birşeyler paylaşmıştı sonra o paylaşımlar hiç gerçekleşmedi. Demek ki hep akıllarında olan birşeymiş, şu anda da, Türkiye'de yaşanan sıkıntılar, insanların geleceklerini net görememesi insanların çeşitli yollarla bir yere gidip yeni şeyler denemeye teşvik ediyor. Elvin tek değil ; ece targıt, duygu turgut gökpınar, dilozof gibi dijital içerik üretcileride şu anda Ankara Anlaşması ile şu aralar İngiltere'ye taşınıyorlar. Ama Elvin herhalde anlaşmayla geldik, ülkenin ekonomisi kötü falan demez herhalde onun yerine; herşey zamanında olur, yolun tadını çıkardık kendimizi burada bulduk falan derler. Sonra bunu duyan herkes gringe!

  20 nisan 02:33


  233. bu kadın hakkında ekşi’deki ilk yorumlara bakarsanız tam bir “proje bebek” olduğunu görürsünüz. üstün zekalıymış da aynı anda 563 işi/projeyi aynı anda idare ediyormuş da mış mış. 

  yine bir ramazan günü ikindi vaktinde kendinden geçmiş bir şekilde televizyonda gezinirken kendisini bir atv dizisinde görmüş ve “abo, ne güzel kadın” demiştim. aynı zamanda tv kariyerini aşırı parlak görmüş, “tutar bu kadın” demiştim. 

  şu vizyona bakar mısınız. (gizlinot: bu tam bir soru değil, kendimle dalga geçmek için retorik bir soruydu)

  vizyon reisliğime doymadım bu geçen senelerde yine. 

  sonrasında da süslü’de gezinirken “kocam bey” ile hatırladım kendisini. 

  hatırlarken de flashbackler ile minik şoklar geçirdim, yalan olmasın. bu hanım mıydı üstünr zekalı, koç mezunu, balerin, güzel kadın? 

  en sonunda “kocam bey ve nikaragua tatilimizzz ikinci evimiz nikaragua <3” mıydı yani? ilk cv’sini (tam cv demek istemedim ama anlamanızı umuyorum. keşke benim de iq seviyem “dahi” olsa ve ben de koç’tan mezun olsam demek istedim) okuyunca yaşadığım imrenme yerini koca bir “hmmm...” efektine bırakmıştı. 

  şimdi bakıyorum da, oturduğu yerden “ıtişim çıktı bi tirmimitri linkliyirim bilki işinizi yirir” diye para kazanabiliyorsa, pandemi öncesi ayağı yanmış tavşan gibi istediği vakit ülke gezebiliyorsa, (şimdilik söylenti olsa da) gidip londra’da yaşayabiliyorsa zekasını konuşturmuş harbiden. zeka başka bir şey azizim. 

  teşekkürler elvin levinler. yine zekanın ne menem bir şey olduğunu gösterdiğiniz için. “çok çalışan kazanır, zeki olan değil” derler ama tam bu bir palavra. zeki olan saman altından su yürütüyor, yine yolunu buluyor. 

  19 nisan 22:12

  232. Sayko Bi tarafı var gibi ama tam kestiremiyorum o hissiyatı nerden aldığımı. Sürekli gülmesi ve kocaman açtığı gözleri... Evet ben de korkuyorum dostlar çok haklısınız.

  19 nisan 20:48

  231. bu kadının adını görünce aklıma ''yoga, matcha çayı, no bad vibezzz, positivity'' paylaşımları arasında trendyol yemek işbirliğiyle attığı hamburger reklamı storysi geliyor. samimi değilsin/değilsiniz.

  19 nisan 18:11