yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (262)
  • medya (28)

  262. denk geldiğimde yoga yapışını hayranlıkla izliyorum.

  geri kalan konular hakkında birşey demeyeceğim. karmadan korkarım.

  21 eylül 17:24

  261. Tahminimce şu sıralar bebek sahibi olmak isteyip olamıyor. Eğer böyle ise umarım çok ama çok kısa dönemde sağlıkla kucağına alırsın elvin. O çok istediğin hayaline kavuşursun.

  Son posttan anladığım..

  19 eylül 01:01

  260. italyada gibi paylaşım yaparken ankarada katmer yerken görülmüştür, sahtekarlık kızımızın ruhuna işlemiş sanırım. koşu yarışını arabayla tamamladıktan sonra şimdi de bu. komik gerçekten bir de demiş ki her zaman nerede olduğumu paylaşmak zorunda olduğumu şimdi öğreniyorum, yavrucuğum sen çişini bile paylaşacaksın utanmasan bu zeytinyağı durumunu sal hemen.

  26 haziran 15:35


  259. Türkiye'de olmasına rağmen İtalya'daymış gibi 2 gündür azimle paylaşım yapan influncerımsı 

  26 haziran 11:54

  258. "Linksiz hava sahasına geçtik" dedikten tam 3 saat sonra link atan koca yürekli elvin sjsjsjsj

  27 mayıs 23:44

  257. Makemeup'ın girdisine kesinlikle katılıyorum. (link: https://www.suslusozluk.com/elvin-levinler?i=1286108 Girdi)Bu kadın ankara antlaşmalı. Ankara antlaşması sayesinde Londra'da oturum hakkı var. Geçenlerde uzatmaya başvurdu hatta bunu duyurdu, normalde uzatmaya başvurduktan sonra hangi iş alanında olursanız olun sonuçlanana kadar seyahat engeliniz olur. Sonuçlanana kadar birleşik krallıktan çıkamazsınız. Ben 1.5 yıldır ailemi göremiyorum, kimisinin turkiyede anne babası öldü cenazeye bile gidemediler. Hızlandırma bile yapmıyor home office.

  Bu kadın ise uzatmaya başvurdu, 2 gun sonra Turkiyeye uçtu. İstanbul datca zin zin geziyor suan. 

  Tanım: Eğer home office tarafından ülke dışında olduğu farkedilirse büyük ihtimalle oturum hakkını kaybedecek kişi. 

  26 mayıs 17:39

  256. Çok acımasızca gelecek ama onca proje çocukluğuna rağmen (bale, yoga keman piyano envai çeşit dil, koç üni) bana böyle mental retardasyonu olan ve her istediğini triple veya ayağını yere vurarak tutturup elde eden özenti ve doyumsuz zengin kızlarını andırıyor. Öyle gezdiği yerlere bile "vay be kimler ne hayatlar yaşıyor" diyemiyorum ki ben çok özenirim normalde böyle şeylere; "vah vah gezdirsinler yazıktır" filan dedirtiyor bana. bende böyle "yazık uğraşıyor ama işte anca bu kadar oluyor" duygusu uyandırıyor. 

  29 aralık 2021 16:33 29 aralık 2021 16:34


  255. eşinden bahsederken "kocam bey" diyen hiçbir sosyal medya karakterini anasayfamda görmeye katlanamadığım için kendisini asla takip etmeyeceğim influencer

  29 aralık 2021 10:17 29 aralık 2021 10:21

  254. mutlu olmaktan, hayatını sevmekten ziyade manik episode yaşıyormuş gibi bir izlenim veren o yüzden asla izleyemediğim, enerji emici influenza.

  Bu kadar pozitif olup beni bu kadar yoran başka insan yok dünyada. GEnç kalmak için genç kızların kanını emükleyen fantastik film karakterleri gibi bu pozitifliğini bizim enerjimizi emerek mi sağlıyor diye düşünmeden edemiyorum.

  Tabii ki bunlar işin şakası. Çünkü kendisi tam bir show girl. Bize gösterdiği o mutluluk, bence idealize ettiği hayatın senaryosunun yazılarak oynanmış hali. Yani elbet her şeyde seni mutlu edecek bir şey bulabilirsin. Bu garip değil. Ama sürekli abartılı mutlu olamazsın. Muhteşem bir hayatın dahi olsa ülkenin ve ülkendeki insanların hâli azıcık da olsa yüzünü düşürür. Düşürmüyorsa zaten sorun bende değil, empati kuramayan sendedir.

  29 aralık 2021 01:09 29 aralık 2021 03:46

  253. kapitalizmin vücut bulmuş hali... unilever ve p&g nin en sevdiği kız tipi.... bu tipler daha annelerinin karnından doğdukları ilk andan itibaren cv lerine sözde iyiliksever görünmek için gelecekte gönüllü çalışacakları yerleri araştırmaya başlarlar. malum üniversitelerin işletme bölümlerinde gözlerinden etrafa cv hırsı saçarak dolaşırlar... evet bunların yaptığı herşey sözde duyarlı ve iyi görünmek içindir, şirketlerin taşıdığı sosyal sorumluluk, sürdülebilirlik kavramları gibi, sadece cv ye yazmak için bir zorunluluktur, tıpkı stk desteklemek, farkındalık yaratmak için katıldıkları koşu yarışını arabayla gidip sonra da yarış sonunda yarışı bitirmiş gibi fotoğraf makinesine gülümseyerek poz vermeleri gibi...:))) keşke bilgisyar oyunlarında olduğu gibi bazı şeylerden sonra game over olsa ve bu gibi tipler ölse bazı şeylerden sonra. bu koşu yarışını arabayla gittikleri afişe olduktan sonra da bi şekilde ortadan kaybolsaydı keşke bu kız, zira ben yaşamaya devam edemezdim gibime geliyor gerçekten, daha kötü bişey düşünemiyorum

  bı kızın instagramdaki caption ları markaların istediği tarzla o kadar iyi uyuşuyor ki, bu kız sanki bütün hayatı boyunca bu iş için yoğrulmuş... gerçekten markalar kendileri uğraşsa bu kızın yaptığı kadar iyi reklam captionlar çıkaramazlar... örnek: "sabah uyandım ve mutlu olmaya karar verdim. mutluluğumun kontrolü bende" :))) kız bu dünyaya unilever ve p&g olarak gelmiş resmen, aslında kendisine "linkçi" diye seslenmek yerine "hey, unilever!" diye de seslenebilirsiniz :)))

  kocasıyla da hiç güzel durmuyorlar, kızın olduğundan daha genç, adamından da olduğundan daha yaşlı durması hiç iyi sonuçlanmadı, baba kız gibi durmaları midemi bulandırıyor, erkekler genel olarak midemi bulandırdığı için de olabilir...

  19 aralık 2021 17:29 19 aralık 2021 21:23