yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • medya (6)

  36. Ciddi anlamda midemi bulandıran bi tipi var. Demet akalin gibi isyan edicem artık göt görmekten kusucam diye. Eksileyenler olcak ama götünü hiç begenmiyorum upuzun ve düşük geliyo. O yagli dudakları daha iki saniye önce yemek yemis de silmemis gibi, aptal bakışlarından bahsetmek istemiyorum. Bi de feminizme yeşil ışık yakmış hanimefendimiz... Onu taniyanlar zaten magazini az cok takip eden kızlar ve got gormek isteyen erkekler yani toplumsal bi mesaj vermeye müsait kitlesi yok. kendini teşhir etmekten baska ne işe yaradi ki iki kıllı poz verdi diye kimse onun sayesinde feminist olmayacak

  14 ağustos 00:44

  35. Estetik yaratımı bir insan işte. Çok türedi bunlardan bunun da bitmesini bekliyoruz hayırlısıyla Allah ın kezbanı

  14 ağustos 00:04

  34. keşfet sekmesine olur olmadık zamanlarda düşen mabadından, karnının ortasındaki anlamsız çizgiden ve beynim yok zaten hiç olmadı ki bakışlarından yıldığım için instagram'da engellemiştim. Koltuk altı kılı olayını da burdan öğrendim ama çok hazırlıksız yakalandım. sen kim feminizm kim emrata bacı. Bütün vücudunu yıllarca üzerinde doğduğun andan itibaren hiç kıl bitmemiş gibi mükemmel ötesi sergiledin. Kadın vücudu kusursuz olmalı algısına sen de dünya kadar katkı sağladın inkar etme şimdi. Dert deyince senin aklına bu gelebilir belki ama kadınların daha gerçek dertleri var. Koltuk altı kılı uzatan kadına da erkeğe de hijyen eğitimi eksik kalmış öğretmemişler demek ki der geçerim. vaooov kadına bak be cinsiyetçiliğin dibine dinamit koydu yıkacak şimdi demez kimse. Blurred lines şarkısının o berbat ötesi klibinde oynamayı kabul etmiş birinin feminizm kasması da nusret'in veganlığı desteklemesi gibi bir şey oldu bence. Öyle uyumsuz.

  13 ağustos 14:28

  33. Göğüslerinin estetik olmadığını kanıtlamak için 14 yaşındaki fotoğrafını paylaşmış ki ben ikna oldum. Güzel ve seksi bir kadın lakin feminist oluşumu koltuk altına yapıştırılmış sahte kıllarla desteklemesi aşırı sığ. (Kıl hariç herşey mükemmel derecede şoplu) allahım biz iş hayatında eşit işe eşit ücret  diyoruz, Kadına şiddet hakettiği cezayı bulsun diyoruz. bunların yaptığı feminizmin hangi bölümüne destek vermek oluyor acaba?

  13 ağustos 11:59

  32. Bana boyu 1.70’den kısaymış gibi geliyor. Bella’nın boyu 1.75 geçiyor internette emily ise 1.70 ama yanyana olan fotoğraflarında bella’nın yanında çok daha kısa duruyor yani arada ki fark 5 cm’den fazla bence. kolları falanda kısacık. Memeleri doğal diye biliyorum ama karın bölgesi estetik. Yüzünü ise çirkin diyemem ama güzel de bulumuyorum. Sıradan geliyor. 

  13 ağustos 03:30

  31. Çok meşhur göğüsleri estetik, boyu manken olamayacak kadar kısa, çoğu instagram fotoğrafı şoplu bir ünlü. Kendine has bir havası olduğunu düşünüyorum, ama sporunu yapan kendine bakan bir türk kadını o standartlara ulaşamaz tezine katılmıyorum. Sahip olduğu estetikleri, bakımı ve yaşam şartlarını ortalama bir kadına sunsanız zaten emily gibi birşey çıkar ortaya.

  Edit: göğüsler estetik değilmiş diyorlar.

  13 ağustos 02:54 13 ağustos 13:33

  30. Bu kadının doğal olduğunu iddia edenlerde ne bileyim...karın kasları bile operasyonla yapılmış(kardashianların doktoru yapmış demişti bikotbitisort kışın) ha spor yapıyodur illaki o fiziğe.ay bide sürekli g*tünü keşfette görmekten midem bulandı 

  13 ağustos 02:47

  29. allahım affetsin kolay kolay kimseye demem ama baktığımda içimde tiksinme benzeri duygular uyandıran model. tiksinme kelimesini kullanma sebebim gerçekten o tarz bir his oluşması.hani bi fotosunda o yüz ifadesi falan o kadar avam geliyor ki yüzümü buruşturuyorum istemsizce:/ bunun kadının sürekli çıplak olmasıyla hiç alakası yok çünkü benim çıplaklıkla ya da seksi olmakla ilgili bir sorunum yok. ne biliyim kendallın da çıplak pozları oluyor, lady gaganın madonnanın da ultra seksi fotoları klipleri çıkıyor . gayet de seksi buluyorum(gizlinot: hatta seksi kadınlardan ilham alıyorum genelde) ama bu emrata gözüme o kadar ucuz görünüyor ki hiç ama hiç beğenemiyorum. şöyle bakınca elbette fiziği güzel. kendi incecik , memeler büyük , esmer güzeli falan ama o sürekli avam duran suratı, ifadesiz ve hiçbir şey anlamıyormuş gibi bakışları, seksi değil bence sadece teşhirci gibi durması  bir kez daha gösteriyor ki duruş her şeydir. tabii vücut güzel olunca milletin bu kadar ayılıp bayılması normal çünkü kadını sadece memeden ibaret görüyorlar. kendini aktivist olarak falan tanımlaması, kadın bedeninin metalaştırılmaması üzerine über duyarlı şovlar yapması da komik bence.

  13 ağustos 02:15

  28. İlk aklıma gelen tanım: teşhirci

  Evet incecik bedenine rağmen güzel kıvrımları var. Estetik değilse az rastlanır bir durum ama arada instagramina denk geliyorum, hep şuh pozlar, bi yerlerini acmalar. Evet manken ama dengeyi kuramuyor, kaliteli görünmüyor. Mesela monica bellucci nin de tonla açık fotoğrafları var ama o kaliteli dengeyi kurabiliyor.

  Yüz olarak zaten standart, çok güzel diyenlere demek istediğim 'su gibi duru kadınlara haksızlık etmeyin böyle tikileri şaha kaldırarak'

  Kısacası overrated, denk gelmisken yorumluyum.

  13 ağustos 00:44

  27. Kıvrımlarını çok fazla ve doğallıktan uzak bulduğum kadın. Yani her yeri günümüz idealinin en üst seviyesinde. Beli aşırı ince, poposu aşırı çıkık, memeleri aşırı yuvarlak, zayıflık desen aşırı. Kadında ab crack dedikleri zımbırtı bile var. Mükemmele bu kadar uyması bana doğal gelmiyor. Bir de ışık mı filtre mi bilmiyorum ama teni pehlivan gibi yağlı duruyor. Dokunsan eline bronzlaştırıcı bulaşacak gibi. Bilemiyorum ya ay neyse öf :d

  19 haziran 22:06