yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • medya (3)

  26. Hamileymiş kendisi.

  26 ekim 22:11

  25. keşfet sekmesine olur olmadık zamanlarda düşen mabadından, karnının ortasındaki anlamsız çizgiden ve beynim yok zaten hiç olmadı ki bakışlarından yıldığım için instagram'da engellemiştim. Koltuk altı kılı olayını da burdan öğrendim ama çok hazırlıksız yakalandım. sen kim feminizm kim emrata bacı. Bütün vücudunu yıllarca üzerinde doğduğun andan itibaren hiç kıl bitmemiş gibi mükemmel ötesi sergiledin. Kadın vücudu kusursuz olmalı algısına sen de dünya kadar katkı sağladın inkar etme şimdi. Dert deyince senin aklına bu gelebilir belki ama kadınların daha gerçek dertleri var. Koltuk altı kılı uzatan kadına da erkeğe de hijyen eğitimi eksik kalmış öğretmemişler demek ki der geçerim. vaooov kadına bak be cinsiyetçiliğin dibine dinamit koydu yıkacak şimdi demez kimse. Blurred lines şarkısının o berbat ötesi klibinde oynamayı kabul etmiş birinin feminizm kasması da nusret'in veganlığı desteklemesi gibi bir şey oldu bence. Öyle uyumsuz.

  13 ağustos 2019 14:28

  24. Göğüslerinin estetik olmadığını kanıtlamak için 14 yaşındaki fotoğrafını paylaşmış ki ben ikna oldum. Güzel ve seksi bir kadın lakin feminist oluşumu koltuk altına yapıştırılmış sahte kıllarla desteklemesi aşırı sığ. (Kıl hariç herşey mükemmel derecede şoplu) allahım biz iş hayatında eşit işe eşit ücret  diyoruz, Kadına şiddet hakettiği cezayı bulsun diyoruz. bunların yaptığı feminizmin hangi bölümüne destek vermek oluyor acaba?

  13 ağustos 2019 11:59


  23. Bana boyu 1.70’den kısaymış gibi geliyor. Bella’nın boyu 1.75 geçiyor internette emily ise 1.70 ama yanyana olan fotoğraflarında bella’nın yanında çok daha kısa duruyor yani arada ki fark 5 cm’den fazla bence. kolları falanda kısacık. Memeleri doğal diye biliyorum ama karın bölgesi estetik. Yüzünü ise çirkin diyemem ama güzel de bulumuyorum. Sıradan geliyor. 

  13 ağustos 2019 03:30

  22. allahım affetsin kolay kolay kimseye demem ama baktığımda içimde tiksinme benzeri duygular uyandıran model. tiksinme kelimesini kullanma sebebim gerçekten o tarz bir his oluşması.hani bi fotosunda o yüz ifadesi falan o kadar avam geliyor ki yüzümü buruşturuyorum istemsizce:/ bunun kadının sürekli çıplak olmasıyla hiç alakası yok çünkü benim çıplaklıkla ya da seksi olmakla ilgili bir sorunum yok. ne biliyim kendallın da çıplak pozları oluyor, lady gaganın madonnanın da ultra seksi fotoları klipleri çıkıyor . gayet de seksi buluyorum(gizlinot: hatta seksi kadınlardan ilham alıyorum genelde) ama bu emrata gözüme o kadar ucuz görünüyor ki hiç ama hiç beğenemiyorum. şöyle bakınca elbette fiziği güzel. kendi incecik , memeler büyük , esmer güzeli falan ama o sürekli avam duran suratı, ifadesiz ve hiçbir şey anlamıyormuş gibi bakışları, seksi değil bence sadece teşhirci gibi durması  bir kez daha gösteriyor ki duruş her şeydir. tabii vücut güzel olunca milletin bu kadar ayılıp bayılması normal çünkü kadını sadece memeden ibaret görüyorlar. kendini aktivist olarak falan tanımlaması, kadın bedeninin metalaştırılmaması üzerine über duyarlı şovlar yapması da komik bence.

  13 ağustos 2019 02:15

  21. Kıvrımlarını çok fazla ve doğallıktan uzak bulduğum kadın. Yani her yeri günümüz idealinin en üst seviyesinde. Beli aşırı ince, poposu aşırı çıkık, memeleri aşırı yuvarlak, zayıflık desen aşırı. Kadında ab crack dedikleri zımbırtı bile var. Mükemmele bu kadar uyması bana doğal gelmiyor. Bir de ışık mı filtre mi bilmiyorum ama teni pehlivan gibi yağlı duruyor. Dokunsan eline bronzlaştırıcı bulaşacak gibi. Bilemiyorum ya ay neyse öf :d

  19 haziran 2019 22:06

  20. vücudunun beğenilmesinin fakat yüzünün fazla beğenilmemesinin sebebi esmer ve kahverengi gözlü olması. kendall jenner için aynı şey geçerli. dünya üzerinde ünlü olmuş her kahverengi göz için türkiye'nin yorumu aynı genelde. türkiye'nin güzellik anlayışı renkli gözlü olsun da ne olursa olsun bu yüzden bunlar size güzel gelmiyor. direkt eliyorsunuz.

  19 haziran 2019 04:52


  19. bi ara emily didonato ile karıştırdım ve bu kadını nasıl güzel bulmazlar dedim kendi kendime... gerçekten güzel kadın görmek isteyen bu adaşına bakabilir kesinlikle.

  bu söz konusu hanımefendinin vücudu inanılmaz ama verdiği hava, yüzü falan ne bileyim, mehhğ

  18 haziran 2019 22:54

  18. Güzel veya seksi bulmadığım kadın.

  18 haziran 2019 19:43

  17. Benim gibi düşünenler de varmış dedirtti bu son yazılanlar. Fiziği cidden güzel özellikle öyle yağsız bir karnın yukarısında biçimli dolgun göğüsleri harika duruyor. Ama yüzü ne bileyim çok ortalama. Bu çirkin demek değil ama ortalama işte çevremde yüzü ondan daha güzel olan bir sürü kadın var. Yüzü etkiyeyici olan barbaradır mesela candicedir ne bileyim Adriananın seksi bakışlarıdır.

  18 haziran 2019 16:43