yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (0)

  1. dövülmeyi, hapsi ve bilumum cezayı gerektiren harekettir.

  öncelikle ilgili (link: http://onedio.com/haber/eminonu-nde-sarilan-bir-cift-ve-cevredeki-insanlarin-dusunceleri-393283 video).

  hani türkiye'nin durumunu, nereye gittiğini falan görüyoruz da tam bir unutma geliyor şu videoyu izliyorum yeminle sinirden titreme geliyor.

  sarılmak dört duvar arasında yapılması gereken, insanı teşvik eden bir eylemdir.

  neyse ki sevgilim yok da böyle pis hareketler yapmıyorum. (gizlinot: hıhhh) (gizlinot: sensin kıskanç)

  bazen bu kadar sapık fantezileri olan insanları anlamak istiyorum.

  kadının oturduğu koltuğun sıcaklığına erkek oturmasın günah!

  tango ayaklı zinadır!

  17 aylık bebeğe tecavüze karşı çıkmak timsahın gözyaşlarıdır!

  vs. vs.

  ve bunları söyleyenler de sözde okumuş ama eskortluktan devredilme dnaları ile gelişimleri tamamlanamamış tanımlanamayan türler.

  bu insanlar o kadar sapkın ki her türlü halttan tahrik oluyorlar. kim bilir fantezi dünyalarında neler neler var da açıkça yaşayamıyorlar. hani srpski film'i izleyenler bu neyin kafası diyorlar ya aha işte direkt memba bunlar.

  güzellik yarışmalarındaki sihirli değnek hikayesi vardır ya eğer ben de olsaydı direkt bu ahlaksız, sapkın yobazları yok ederdim. it üresin, eşek üresin siz üremeyin mk.

  aldığınız oksijen bile zarar.

  ps. başlık ekşi'den alınmıştır.

  31 ekim 2014 00:28

  2. sevgiden korkan, sevgiyi ayıplayan bir toplumuz artık. tahamülsüzlüğümüz, hoşgörüsüzlüğümüz ve dar kafalılığımız günden güne iyice artıyor. Kanımca çok daha karanlık günler bizi bekliyor. Sokakta artık daha az gülümseyen insan var. Daha az birbirine güvenen ve yardım etmeye çalışan. Daha fazla mutsuz insan. Evde mutsuz, sokakta mutsuz, işte mutsuz. Cinayet, gasp, taciz ve tecavüz günden güne artarken izliyoruz. Kabullendik sanki artık değiştiremeyiz diye bir şeyleri. İçimize oturuyor sadece duyduğumuz şeyler. Kızıyoruz ama alışmış bir şekilde karşılıyoruz artık. Birbirimize saygı duyacak ya da anlamaya çalışacak sabır bırakmadılar bizde. Hüzünle izliyorum güzel ülkemi ve korkuyla bekliyorum şahit olacağımız tüm karanlık değişimleri.

  ek olarak videodaki teyzem, dört duvarın tek işlevini açıkça belirtmiş.

  31 ekim 2014 02:44 31 ekim 2014 02:45

  3. "insanı teşvik ediyorlar" diyen amcanın açlığına verecek tepki bulamıyorum cidden. kaç yıldır eline kadın eli değmedi be amcam? ki yolda normal bir şekilde sarılan iki genci görünce "hapis cezası bile olmalı" gibi bir yorum yapabiliyorsun.

  bence hapis cezası senin gibi içindeki dürtüleri bastırıp, bulduğu ilk fırsatta kadınların üstüne hunharca atlayacak tiplere verilmeli.

  s.k kadar beyniniz yok yemin ediyorum.

  31 ekim 2014 11:57


  4. Dehşete düştüğüm tepkilerdir. Yalnız bu çift dese ki "imam nikahımız var." Ne oranda tersine dönecekti o fikirler ve söylemler en çok onu merak ettim. Kuzen? Ağabey kardeş? Resmi nikah??

  O değil de insanların ahlakı ne kadar pamuk ipliğine bağlıymış arkadaş. Sanırsın memleketteki bütün tacizlerin, tecavüzlerin, cinayetlerin, hırsızlıkların sebebi hep bu birbirine sarılanlar. Daha küçücükken birbirinden soyutlanan, kadını erkeği, cinsiyet farkını bilmeden yetişen insanlar yüzünden şu an memleket bu halde. Bu ülkede eşeğe, köpeğe, 17 aylık bebeğe tecavüz ediliyor güzel kardeşim! Siz karşı cinsi öcü gibi gösterdiniz diye! Keşke tahrik olmadan birine dokunmayı, sarılmayı, sevmeyi öğrenseniz. Keşke evlatlarınıza bunu öğretseniz. Birine sarıldınız diye günaha girmekten ziyade "gıybet" edip hak yemekten korksanız keşke.

  Ahlak bekçisi kesilip milletin ahlakına hadsizce dil uzatan dedikoducu teyzelerim amcalarım, Bildiğim kadarıyla Allah katında affı olmayan tek şey kul hakkı yemek. Ahlakınız bozulmayacaksa ellerinizden öperim.

  31 ekim 2014 14:30

  5. dumur olduğum video. malmısınız oğlum nasıl bir cinsel saplantınız var. gidin sevişin de rahatlayın. sevgisiz cahiller sizi. çocuğuna bile sarılmaz böyle tipler ayıptır diye. sonra bu çocuklar niye böyle saldırgan oldu derler orda burda. akşam akşam sinirlerimi oynatmıştır. hala hayretle nasıl bir karşıt tepki geliştirmedir diyorum. içten içe nasıl arzuluyorlarsa artık.

  31 ekim 2014 21:17

  6. toplumun belli kesiminin ne kadar ahlaksız olduğunu gösteriyor.

  akıllarınızı sadece bel altına çalıştırmak nasıl bişey yahu biri bana anlatsın.

  4 duvar arasıymış, töbe ya.

  bu tür şeyleri böyle bilinçaltından çıkarıp söylemek o iki insanın sarılmasından daha büyük suçtur bence.

  aydın bir ülke istiyorum ben aydın.

  böyle kafasız insanlar oldukça biz ilerlemeyi bırakın gerileriz bile.

  1 kasım 2014 00:26

  7. İzlediğimde şok oldum, bu zihniyeti anca freud tarzı psikanaliz paklar.

  1 kasım 2014 13:22


  8. bu ülkeden neden ümidi kestiğimi çok güzel anlatan videodur. bir de "4 duvar niye vaaağğr, 4 duvar arasında yapsınlar napıyolarsa" diyen çılgın hayal güçlü, amca görünümlü teyzeyi (gizlinot: teyze görünümlü amca da olabilir) 4 duvar arasından çıkarmamak lazım bence.

  1 kasım 2014 15:35