4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (1)
  • medya (0)

5. dün rossmanda denedim. koku gerçekten fresh ama içinde adını koyamadığım beni tıkayan bir şey var. şüphelerim şakayık yönünde çünkü şakayık olan parfümlerde ben nefes alamıyorum. ama asıl şunu söylemeye geldim, kalıcı değil demişsiniz ama dün bileğime iki fıs sıktım rossmanda akşam 7 gibi, sabah hala burnuma kokusu geliyordu hafif hafif. adı aqua olan ve fresh kategoride ki bir parfüm için bence kalıcılığı iyi.

7 eylül 13:49 7 eylül 13:50

4. Kalıcılığı iyi olmasa da çok güzel temiz bir kokusu var. Geçen markette parfümünü de gördüm en kısa zamanda almak istiyorum. Uzun zamandır böyle beğendiğim taze bir koku olmamıştı.

20 ağustos 19:05

3. Oldukça ferah kokuyor ama sadece ben mi erkek parfümüne benzetiyorum bilemedim. Yine de performansı güzel. Terleme var koku yok !

29 temmuz 22:16


2. yeni çıkan alüminyumsuz deodorantlarından indirimde görünce kaptım.. kokusu güzel alüminyumsuz olması zaten ayrı müthiş ama bu sıcaklarda güvenip gönül rahatlıgıyla kullanıp çıkamıyorum .. yaz kış deodorant kullandıgım için kışın kullanmayı düşündüm en azından kışın alüminyum içermeyen deodorantlarla belki kendime daha az zarar vermiş olurum ...

24 temmuz 17:41

1. fresh ve enerjik.. harika bi mandalina ve su kokusu. canım yaz kokum.

ben bu kokuyu Victoria's Secret'ın Bombshell'ine dupe olarak görüyorum..

bi deneyin bence süslü guys.. 

15 haziran 03:19