girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (0)

19. aqua kiss en güzel kokan pudrasız deodorant olabilir. Koruması da oldukça başarılı.

25 haziran 23:47

18. ben de alüminyumsuz yeni serisini görünce aldım. öncelikle söylemek gerekirse yoğun bir kokusu var. ilk sıktığımda yoğunluğu rahatsız etti. ancak koruması gerçekten çok başarılı. kesinlikle gün içinde ter kokmuyorsunuz. anneannem duştan çıkınca odamda görüp sıkmış; (gizlinot: ki kendisi deodorant konusunda niveanın hastasıdır) çok çok beğendiğini, pazara alışverişe gittiği halde bir gram ter kokutmadığını söyledi. valla şimdiden anneannemi fanı yaptılar yani(gizlinot: swh)

22 haziran 22:09

17. fresh,okyanus kokusu tarzı ferah bi koku arıyorsanız lütfen emotion-aqua kiss 'i bi koklayın.mükemmel ya mükemmel

22 haziran 01:20


16. Bilen bilir kendisi çok eski bir markadır. Annelerimiz ya bunu ya verita'yı ya da caldion'u kullanırdı. Annem hala deodorantlarını çok sever ve kullanır. Şu an evde yeni seriden yeşil ve mavi kapaklı olanı var. İkisi de iyi kokuyor bence. Arada ben de kullanıyorum. Alüminyumsuz olması çok güzel bence.

Not: Eskiden emotion'ın bir kokusu vardı. Nasıl anlatsam... Vişne rengi mumlar olur hani frambuaz gibi kokar ama sadece frambuaz da değil. Emotion'ın da 20 yıl önce falan böyle bir kokusu vardı. Sanırım artık üretilmiyor. Bilen varsa ve ünlü bir markanın kokusunun kopyası falan ise n'olur söylesin.(gizlinot: mesaj kutuma beklerimm) O kokuyu istiyorumm!

21 haziran 15:10

15. Üç deodorantını denedim : Ocean fresh, romance ve violet. Hepsinin kokusunu çok sevdim fakat bende en kalıcısı violet oldu. Gün sonunda koltukaltımi kokladigimda ter kokusu hiç mi hiç yoktu ve deodorantın kokusu hafif hafif geliyordu. Dün marketten ikinci şişeyi aldım 6.95₺. içinde paraben alüminyum olmamasından dolayı içim rahat bir şekilde kullandığım tek deodorant.

20 haziran 17:00

14. love serisi muhteşemdir. Bir de bu roll ondan başka kullanamıyorum. Ne terletiyor, ne kokutuyor. İki gün duş almasam yine de ter kokusu yok, niveada iki-üç saatte oluşuyordu oysa ki. Hastasıyız.

29 kasım 2017 17:26

13. ucuz fiyatına rağmen kalıcılığı çok yüksek hoş kokusu olan parfüm. (bkz: violet )

sıktığınız andan itibaren 2-3 gün üzerinizde kalır ve insanların size "parfümün çok güzel, adı ne?" diye sordurur.

açık tende daha bir hoş durur ayrıca.

15 haziran 2017 13:36 15 haziran 2017 13:37


12. Ocean fresh olan çok güzel bir yaz parfümü. O kadar zarif kokuyor ki, keske kalıcılığı biraz daha fazla olsa :)

29 mayıs 2017 14:08

11. love ve asian garden olanını kullandım üniversitedeyken . ikisi de birbirinden güzeldi . adında asian geçen şeylere zaafım var diye almıştım birini diğeride hafif diye chloe nin çakması olduğu falan bilinmiyordu o zaman. elimdekiler bitince nostalji adına alasım geldi

28 mayıs 2017 23:16

10. violet olanını ortaokulda sık kullanırdım. az önce gratiste yine kokladım ve birden ortaokul sıralarına gittim. hala ve hala muhteşem bir koku emotion violet

28 mayıs 2017 20:14