girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

7. Artık yüzünü de gösteren videolar çektiği için daha odaklanarak izleyebildiğim, efsane göz makyajları yapan ve anlatım becerisi yüksek youtuber. Gayet de güzel bir kadınmış, maşallahı var; severek izliyorum kendisini.

14 eylül 23:21

6. Samimi bulduğum ve makyajlarını beğendiğim YouTuber. Lakin instagramını paylaşıp sonra da sorulan sorulara sürekli kızması fenalık getiriyor. İnsanlar hadsiz olabilir terbiyesiz olabilir bunu bazen paylaşadabilirsin ama ben neden sürekli senin negatif enerjili hikayelerini izleyeyim?

28 ağustos 02:05

5. Bir ara ben çok beyaz tenliyim, çok beyaz olduğum için gibi söylemleri çok yapıyordu. Daha sonra birkaç kişi uyardı, beyaz değilsin diye. Bana da beyaz gibi gelmiyor. Olsa olsa açık buğdaydır. Bazı videolarda rengi açıyor ama açmadığı videolarda teninin esas reng belli oluyor. Bence beyazlığı bu kadar takmasın kendi ten rengini sevsin..

19 ağustos 19:08


4. Göz makyajı videoları (gizlinot: ek olarak yüz ürünleri gösterdiği videolar ve fotoğraf düzenleme videoları da var) paylaşan youtuber.

Neredeyse en başından beri takip ediyorum. Hem youtube hem snapchat hem de instagramdan. Özellikle snapchatten çok konuşmuşluğumuz da vardır. Tüm mesajlarıma cevap verdi şimdiye kadar. Ve gayet samimi bi şekilde konuştu. Kendisi egolarından arınmış bi insandır.

Sadece makyaj konusunda değil günlük hayatta attığı hikayeler de (gizlinot: snapchat değiştiğinden beri instagramda aktif) çok eğlenceli.

Özellikle snapchatte soyunun pamuk prensese dayandığını anlattığı zaman gülmekten yıkılmıştım.

Kesinlikle daha fazla abonesi olmasını hak ediyor. Çünkü bildiğim kadarıyla herhangi bi profesyonel makyaj eğitimi yok. Ama çoğu makeup artiste taş çıkartır.

Ayrıca görüp görebileceğiniz en çeşitli göz makyajlarını yapan Türk youtuberdır.

12 ağustos 14:24 12 ağustos 14:29

3. Çok tatlış bir kız. Yaptigi makyajlari çok beğeniyorum.

25 şubat 20:29

2. ben de çok beğenerek izliyorum elimdeki far paletleriyle daha farklı makyajlar yapabiliyorum sayesinde

25 şubat 20:21

1. Gerçekten videolarını çok beğeniyorum tarzınıda.(gizlinot: YouTuber)

25 şubat 15:30