girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (189)
  • medya (1)

189. ben de sürekli sırt çantası kullanan güruhtanım benim listem:

Nike-Liseye başlarken satın aldım sırt çantası sekiz senedir benimle herhangi bir deformesi yok. Otobüs Uçakta hala bu çantamı kullanıyorum.)

-Eastpak klasik model bunu da yaklaşık yedi senedir kullanıyorum.

Gel gelelim beni fazlaca şaşırtan çantama

Reebok ilköğretim Dördüncü sınıfta annemin hediyesi olan çantam kaç sene olduğunu bile sayamadım bu sene baktım fermuarında bir sıkıntı var sadece onun dışında taş gibi (gizlinot: Hayretler içindeyim:) )

13 kasım 14:17

188. sadece tecrübeye dayanarak:

Pierre Cardin

Guess

Beymen

Adil Işık

Mango evladiyelik

13 kasım 14:09

187. Çoğunlukla sırt çantası kullanan biri olarak eastpak diyorum. 15 yıldır, arazilere, kamplara götürdüğüm halde tek bir yırtığı bile olmadı. Defalarca da yıkadım açıkçası renginde de ufak bir solma dahi yok. Parasını hakedenlerden.

12 kasım 17:23


186. Şehir içi sırt çantası olarak kesinlikle beymen ve tommy olmayanlardır. Ulan o kadar para veriyoruz 2 aya kenarları fır fır oluyo. Neyse siyasi yazmayalım...

12 kasım 17:04

185. Şehir içi sırt çantası olarak "Kanken";

klasik çanta olarak "Vakko";

Günü birlik doğa yürüyüşleri için ise "timberline" diyorum.

Kullandıklarımdan memnun kaldığım bunlardır.

11 kasım 18:50 11 kasım 19:05

184. Lise 2. Sınıfta Jansport sirt çantası almıştık o zaman da çok pahaliydi inceden bi vicdan azabı yokluyordu, tabi serde ergenlik var fazla uzun sürmemişti. Şimdi uzerinden 15 sene geçti ben hâlâ yolculuklarda kullaniyorum çantamı.. Bana misin demedi:)

11 kasım 00:39

183. matraştır. edindiğim 2 çantasından biri 7 yıllık sanırım. hala ilk günkü gibi derisi pırıl pırıl parlıyor. en ufak bi deformesi bile yok. diğerini günlük kullanamıyorum o da parlıyor o yüzden

10 kasım 21:56


182. Daha bulamadım ama h&m mango bershka kesinlikle değildir. 3 ünden de çantam var ve hepsi birbirinden beter halde. Alalı 1 yıl olmayanlar tamamen saldı kendini.

Özellikle bershka çantada en son seçeneğiniz olsun. 

10 kasım 21:54

181. Vakko: 6 yıllık postacı çantasını kullanıyorum sadece köşeleri ufacık soyuldu. Yine iki yıldır speedy model çantasını kullanıyorum sıkıntı yaşamadım. İkisi de deri değil ama malzemesi oldukça dayanıklı.

 Lonchamp: biri neo olmak üzere iki çantasını kullanıyorum ki neo 3 yıllık, kirlenme de dahil sıkıntı yaşamadım.

 Tergan: deri çantasına sahibim. 4 yıldır kullanıyorum ki en hurharca kullandığım çantam, sapasağlam duruyor.

Bunların dışında lacoste, michael kors(deri modellerine), eastpak ve kipling’e kefil olabilirim. Bu marka çantalarım da beni yarı yolda bırakmadı, uzun zaman da bırakmaz umarım.

Uzak durmanızı tavsiye edeceklerim de; nine west(parasını asla haketmiyor), guess(hemen soyulmaya başlıyor) ve desigual marka çantalar. Desigual’ın tasarımlarını seviyorum keza çantaları da çok güzel ama bir süre sonra sağı solu soyulmaya başlıyor.

10 kasım 21:52

180. Kesinlikle Beymen ve Derimod olmayan markalardır.

10 kasım 21:37