yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (0)

  37. E hiçbiri. Hele ki şu pandemi dönemde çoluk çombalak misafircilik oynayan Görkem karman denen kadın hiç değil.

  4 aralık 2020 12:49

  36. hiçbir bloggera tamamen güvebileceğimi düşünmüyorum. fakat çisem çakır benim için diğer bloggerlardan çok ayrı bir yerde. çisem'in youtube sayfasını pandemi döneminde, cilt bakımıyla kafayı bozduğum bir zamanda keşfettim. çok bilgilendirici içerikleri var ve bahsettiği bilgileri de bilimsel referanslarıyla paylaşıyor. bu çok hoşuma gitmişti. Ürün önerilerinden ziyade, genelde hangi içeriğin hangi cilt tipine iyi geleceğinden bahsediyor. böylece temel bilgiyi öğrenip kendi rutininizi oluşturabiliyorsunuz. bir ara videoların başına ders gibi oturup not alıyordum (gizlinot: :D)onun sayesinde cildimi nasıl gözlemlemem gerektiğini, hangi içeriğin cildime neden iyi geldiğini ya da irristasyon yarattığını öğrendim. Bu sayede önerdiği ürünlerin benim cildimde nasıl bir etki bırakacağını az çok tahmin edebiliyorum.

  3 aralık 2020 19:50

  35. hiç kimsedir.

  herkes kendi çıkarının peşinde. internetten ürün tavsiye eden kimseye güvenmem kusura bakmayın. gider arkadaşlarıma yakın çevreme sorarım yüzün için ne kullanıyorsun maskara ne kullanıyorsun diye.

  3 aralık 2020 13:48


  34. Cisem çakır. Hem kendisinin bu işi para için yaptığını düşünmüyorum zira Türkiye'deki tek 7 yıldızlı otelin sahibi olup Londra'da eğitim görmüş birisidir kendileri. Yani bu işi cidden sevdiği ve ilgisi olduğu için yapıyor. Yoksa bu işlerden kazanacağı para onun zaten normal hayatında sahip olduğu paranın yanından geçebileceğini sanmıyorum. Öyle olmasaydı da kendisinin samimiyeti bana geçiyor. Seviyorum yani.

  3 aralık 2020 00:18

  33. Serap Alaca, cruelty free ürünler tanıtıyor

  2 aralık 2020 21:32

  32. Onerisini dikkate alırsınız anlarım da gözü kapalı güvenirim ne demek. Cogu kisi de aynı kalıbı kullanmış üstelik. Ben bu işten para kazanan birine guvenemem sahsen. O yuzden gercek kullanıcı yorumlari benim icin daha önemli. Orada da cilt tipi, beslenme, genetik vs bir yığın farkli faktör devreye gireceği icin deneme yanilma yoluyla ilerliyorum butcemin yettiği ürünlerde.

  2 aralık 2020 20:38

  31. sadece çisem çakırı dikkate alıyor ve güveniyorum

  2 aralık 2020 19:42


  30. hiçbiri. zaten artık sosyal medyadan da uzaklaştım muradıma erdim. oh be! hayat varmış. ama gerçek anlamda hayat varmış, öyle instagramlı, sahte falan filan değil. gerçek, iyisiyle, kötüsüyle içinde daha çok ben ve beni ilgilendiren bir hayat sosyal medyasız mümkün ancak. bloggerlara güvenmeme sebebime gelecek olursak, sebep çoğunun para için gerekli gereksiz her şeyin reklamını yapabilmeleri ya da kullanabilmeleri değil.. bilgisiz ve cahil buluyorum çoğunu. ciddi ciddi düşününce, benden daha donanımlı değiller. hani tabak, çanak, kıyafet için bir donanıma sahip olmaya gerek yok aldıkları bu tarz ürünleri göstermeleri insana fikir verebilir, takip etmek bu anlamda mantıklı olabilir tabii. ama güven dediğimizde, daha kozmetik ve dermokozmetik anlamda kullanılan ürünler aklıma geliyor. ve çoğu içerikten bir haber, ürünü yalapşap anlatıyor, laf olsun diye paylaşıyor, hani ürünü kullanmamış biri olarak sitesine girsem detaylı bilgi okusam, içeriğine baksam bir bloggerın bana aktarabileceğinden daha çok fikir sahibi oluyorum açık ve net. hele ki yabancı diliniz/dilleriniz varsa daha da geniş bir bilgi ağına hakimsiniz. aç doya doya oku binlerce siteden gerçek kullanıcıların yazdıklarını. o yüzden görsel ve işitsel hafızamı reklamlarıyla kirletmelerine izin vermiyorum, gereksiz harcama yine yapıyorum ama en azından birilerinden etkilenmiyorum, tek sorumlusu benim.

  2 aralık 2020 19:00

  29. çisem çakır, yağmur vardar, arzu betül çelik, burtegram

  2 aralık 2020 16:21

  28. Eskiden gizemel vardı. tıp öğrencisi idi, inceledeği her bir cilt bakım ürününü etken maddeleri, katkı maddelerine göre falan irdeler anlatırdı. Retinoik asit ne yapar? Salisilik asit ne yapar? Nemlendiriciler, temizleme jelleri epidermise nasıl etki eder her şeyi tane tane açıklayarak öğretirdi okuyucularına.

  Tavsiyeleri arasında en çok dikkat ettiğim en temel olarak her insanın cildine uygun bir temizleme jeli ve bir güneş kremini mutlaka düzenli kullanması gerektiğidir. sağolsun. Keşke geri gelse.

  2 aralık 2020 12:15