yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • medya (0)

  38. Klasik beyaz kalıp sabundur benim için. Kokusuna bayılıyorum temizlik kokuyor adeta. Duş jeli kullanmıyorum çünkü hiçbir duş jelinin sabunun verdiği temizlik hissini vereceğini düşünmüyorum. 

  14 haziran 12:50

  37. mehmet aydın, olivos markasının tüm sabunları ve hacı şakir klasik beyaz sabun efsane. ama genlerimden sebep tariş ürünü görünce dayanamıyorum. dün macroda görüp kokusuna bayılıp aldım. pirina sabunu, arkasında iki kez sıkım olduğu yazıyordu. zeytinyağlı denediğim tüm sabunları çok güzel ama bunun kokusu hissi ayrıca hoşuma gitti. bir de tek kalıp 350 gr kocaman bir sabun. (link: https://ta-ze.com.tr/urunDetay/313/taris-pirina-sabunu pirina sabunu)

  14 haziran 11:47

  36. kesinlikle zeytinyağı sabunudur. ama öyle kozmetik amaçlı sabunlardan değil. bayağa geleneksel usüllerle yapılmış sabundan bahsediyorum. kullanılan zeytinyağı çok önemli. bir de size çok önemli bir detay vereyim bu sabunlarla ilgili; gerçek bir zeytinyağı sabunu, bildiğimiz sabunlar gibi delicesine köpürmez ve öyle parfümlü parfümlü kokmaz. çünkü içeriği sadece kostik, zeytinyağı ve sudan oluşur. o çok köpürenlere özel bir kimyasal kullanıyor. buna karşın gerçek z. sabunun temizlemesi bir harikadır. ayrıca sabunun açık renkli oluşu kullanılan yağın kalitesini gösteriyormuş. bu arada daha önce başka bir girdiye daha yazmıştım sanırım, ben yağderesi zeytinyağının sabunlarını kullanıyorum çok uzun süredir ve çok memnunum. kesinlikle tavsiye ederim. başka katkı maddesi olmadığı için öyle kolay kolay erimiyor sabunlar :) içim de çok rahat.

  13 haziran 17:44

  35. banyoda örgü liflerle bol köpüklü olarak liflenmeyi sevenler için vazgeçilmezdir, 3 sene kadar sürekli kokusu itibariyle dalin bebek sabununu kullanıyordum ancak gratisin kendi markası olan bee beauty katı sabunları bir harika ve indirimde 4 tlye kadar düşüyor

  13 haziran 11:24

  34. duru kalıp sabun türevleri. duş jelinin verdiği kaygan hissiyatı sevmeyen biri olarak harş harş yıkanıdıktan sonra gırç gırç temizlik sesini paha biçilmez buluyorum. bacaklarımı haşır huşur kurutsa da nemlendiriciye abanarak çaresine bakıyorum.

  kuru cilt sahiplerinin daha nazik temizleyicileri tercih etmesi gerekse de temizlik tatmini sağlamasından mütevellit şahsen vazgeçemiyorum beyaz sabundan.

  13 haziran 11:21

  33. Defalarca yazdığıma eminim ama olur da birinin işine yarar memnun kalır diye tekrar yazıyorum.

  migroslarda Anatolia Daphne Defneli Doğal Banyo Sabunu var, yıllardır kullanıyorum.vücudu inanılmaz güzel temizliyor, resmen kir akıtıyor.

  dizlerimin altından itibaren bacaklarım kurudur vücudumun geri kalanı yağlı diyebilirim. kuru tarafları nemlendirdi diyemem diğer bölgelerin yağını güzel dengeliyor bence. en önemlisi vücuttaki pütürlere çok iyi geliyor soru cevapta pürüzsüz popo için tavsiye isteniyor, öneririm.

  güncel fiyatı 13.25. bir pakette 6 adet var indirime giriyor ama sık değil. evdeki en fazla stok bu sabuna ait.

  eşim de tariş zeytinyağı sabunundan çok memnun. o da anatoliayı kullanırken daha çok beğenip buna geçti.

  (link: https://www.migros.com.tr/anatolia-daphne-defneli-dogal-banyo-sabunu-600-g-p-1bd8e95?gclid=EAIaIQobChMIh9LD9PXl4gIVWMayCh2yQQXlEAYYASABEgKiBPD_BwE anatolia defneli sabun)

  (link: https://ta-ze.com.tr/urunDetay/282/taris-zeytinyagi-sabunu tariş zeytinyağlı)

  13 haziran 10:30

  32. Hacı şakir’in klasik beyaz sabunu. Mis gibi temizlik kokar, vazgeçemiyorum.

  12 haziran 21:33

  31. Benimki de defne sabunu. Bi ara duş jelini bırakmış bunla yıkanıyordum çok hoş bi kokusu yok ama egzamaya iyi geliyor.

  12 haziran 20:44

  30. benim favori banyo sabunum klasik beyaz kalıp sabun :) ooh o temizlik kokusunu hiçbir duş jelinde bulamam.

  küçük bir uyarı- bazıları gibi ben de dove hastasıydım ancak son alışımda el derimi soydu ve dermatolojik merhemlerle anca düzeltebildim. tabii herkes için aynı şey olacak değil ama el derisi hassas süslüler dikkat etsin.

  dove sıvı sabun bu arada bahsettiğim ürün. kalıp değil 

  12 haziran 20:35

  29. Kesinlikle dove go fresh restore... Kokusu ve temizlemesi muhteşem. Benim cildim kuru sayılabilir. Her duş sonrasında bebek yağı süren ben, şimdi duştan sonra bir şey sürmeye tahammül edemiyorum. Çünkü gerek kalmıyor, nemlendiriyor. Kokusu da çok güzel, keşke parfümü yapılsa ilk alanlardan olurum, bir sabuna göre de kalıcı... (gizlinot: Bu kokuya benzer parfüm önerinizi de bu vesile ile alabilirim. Mesaj atarsanız çok sevinirim süslüler...)

  12 haziran 19:51