girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (162)
  • medya (0)

162. Hassas cildim ve göz çevrem sebebiyle en iyi performansı temizleme sutlerinde alıyorum ne biliyim bu makyaj temizleme suları bana göre değil kimisi yağ hissi bırakıyor, bırakmayanlar da temizlemiyor

15 haziran 22:49

161. benim için gül sabunudur. evet bildiğiniz o rengarenk sabunlar satan sabuncularda bulunan pembe renkli gül sabunu. bazı yerlerde osmanlı gül sabunu falan diye de geçiyor. 

her türlü göz makyajı, ten makyajı, ruju yüzünüzde köpürttüğünüzde zorlanmadan çıkartır. sonrasında biraz kuruluk oluyor ama zaten nemlendirici kullanırken kalacak kadar kötü bir kuruluk değil. 

bir de göz makyajını temizlerken biraz dikkatli olmak gerekiyor zira göze kaçarsa çok fena yakabiliyor. 

bunların dışında oldukça ucuz -maksimum 5 tlye bulursunuz- ve yüzde hiçbi ürün bırakmayan bir makyaj temizleyici benim için.

7 mayıs 22:00

160. Uzun yıllar Loreal çift bazlı olan ürününü kullandım.

Şimdi Bioderma'nın Sensibio H2O Hassas Ciltler için olan yüz temizle suyunu kullanıyorum. Kullandığım rimel ve eyeliner su bazlı olmasına rağmen ben çok memnunum. Hatta aldıktan sonra internet yorumlarına baktım, hemen hemen herkes kötü yorum yapmıştı. Bence gayet başarılı, tahriş etmiyor.

17 şubat 22:20


159. süslülerin birçoğu tarafından bilinmediğine eminim ama (link: https://www.nyxcosmetics.com.tr/stripped-off-cleansing-balm-11496 nyx stripped off cleansing balm ) üstüne tanımam bir ürün makyajı bir daha hiçbir şeye gerek olmaksızın anında çıkarır mı valla çıkarırmış ben de şoktayım

16 şubat 23:33

158. Sephoranın çift bazlı göz makyaj temizleyicisi favorim. Diardermine'nin çift bazlısını denedim ama gözümü yaktı artık sephoranınki dışında kullanmıyorum.

16 şubat 23:30

157. Bebak acı badem sütüne benden +1. Gözlerimi hiç yakmadan yumuş yumuş söküyor bütün makyajı. 

16 şubat 22:29

156. yeni ürünler kullanmayı sevdiğim için bu zamana kadar göz makyaj temizleyicisi olarak neutrogena, nivea, yves rocher, garnier, diadermine ve loreal denedim. hepsi de çift fazlı ürünlerdi. kullandıklarım arasında bana göre en iyisi yves roches - ekspres çift fazlı göz makyaj temizleyicisiydi. yakmaması, yağlı his bırakmaması ve göz kenarlarımda kuruluğa sebep olmaması artıları. eksisi fiyatı diğerlerine göre biraz daha fazla olması ve sık sık indirime girmemesi.

16 şubat 09:23


155. bebak acı badem sütü ve bioderma sensibio h2O (mavi renk serisi) tek geçerim

16 şubat 00:14

154. üzüm çekirdeği yağı. ben hem göz hem de yüz makyajımı bulunla çıkarıyorum. elime birkaç damla döküp nazikçe ovuyorum tüm yüzümü sonra da bir yüz yıkama jeli veya yüzünüzü normalde nasıl arındırıyorsanız o şekilde yıkayıp bitiriyorum.

yalnız dikkatli olmak lazım fena göz yakıyor. unutmadan yağ olduğu için cilt ve eller kuruyken bunu yapmak lazım yoksa tam çıkmaz makyajınız. bu yöntemi 2 3 aydır uyguluyorum ve sanki kirpiklerim çoğaldı gibi hissediyorum deneyin bence herhangi bir yağla bile olsa.

15 şubat 20:13

153. (gbkz: isana young göz makyaj yıkama jeli)’nden çok memnunum. 

15 şubat 15:15