girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (167)
  • medya (0)

167. Dalin bebe şampuanı. Eskiden dalini tüm yüz makyajımı temizlemek için kullanırdım ama burada okuduklarımdan sonra onun da netice itibariyle bir şampuan olduğu gerçeğini zor da olsa kabul ederek sadece göz makyajımı temizlemek için kullanmaya başladım. Yağ+temizleyiciye gerek olmadan tek seferde en zorlu makyajı bile çıkartıyor, ayrıca göze de bir zararı yok hatta aksine göz doktorları da bazen tedavi amaçlı önerebiliyor bunu. Ben baya memnunum.

16 haziran 00:11

166. Hassas cildim ve göz çevrem sebebiyle en iyi performansı temizleme sutlerinde alıyorum ne biliyim bu makyaj temizleme suları bana göre değil kimisi yağ hissi bırakıyor, bırakmayanlar da temizlemiyor

15 haziran 22:49

165. Hatrı sayılır sayıda göz makyaj temizleyici kullandım. Drugstore/mid-end/high-end hepsini geride bırakan tek ürün dalin bebek şampuanı oldu. Tek pompa ile tüm göz ve yüz makyajımı çıkartıyor. Göz çevremde ve yüzümde kurutma yapmıyor. Lash sensetional maskarayı 3 kat süren biri için göz makyajının tek seferde çıkması neredeyse imkansızdır, kullananlar bilir. iki-üç dairesel hareketle çıkartıyor. Yaklaşık 1 yıldır bu ürünü kullanıyorum ve olumsuz herhangi bir etkisini görmedim. Makyaj temizleme süremi inanılmaz kısaltıyor.

15 haziran 22:30 15 haziran 22:36


164. benim için gül sabunudur. evet bildiğiniz o rengarenk sabunlar satan sabuncularda bulunan pembe renkli gül sabunu. bazı yerlerde osmanlı gül sabunu falan diye de geçiyor. 

her türlü göz makyajı, ten makyajı, ruju yüzünüzde köpürttüğünüzde zorlanmadan çıkartır. sonrasında biraz kuruluk oluyor ama zaten nemlendirici kullanırken kalacak kadar kötü bir kuruluk değil. 

bir de göz makyajını temizlerken biraz dikkatli olmak gerekiyor zira göze kaçarsa çok fena yakabiliyor. 

bunların dışında oldukça ucuz -maksimum 5 tlye bulursunuz- ve yüzde hiçbi ürün bırakmayan bir makyaj temizleyici benim için.

7 mayıs 22:00

163. Uzun yıllar Loreal çift bazlı olan ürününü kullandım.

Şimdi Bioderma'nın Sensibio H2O Hassas Ciltler için olan yüz temizle suyunu kullanıyorum. Kullandığım rimel ve eyeliner su bazlı olmasına rağmen ben çok memnunum. Hatta aldıktan sonra internet yorumlarına baktım, hemen hemen herkes kötü yorum yapmıştı. Bence gayet başarılı, tahriş etmiyor.

17 şubat 22:20

162. süslülerin birçoğu tarafından bilinmediğine eminim ama (link: https://www.nyxcosmetics.com.tr/stripped-off-cleansing-balm-11496 nyx stripped off cleansing balm ) üstüne tanımam bir ürün makyajı bir daha hiçbir şeye gerek olmaksızın anında çıkarır mı valla çıkarırmış ben de şoktayım

16 şubat 23:33

161. Sephoranın çift bazlı göz makyaj temizleyicisi favorim. Diardermine'nin çift bazlısını denedim ama gözümü yaktı artık sephoranınki dışında kullanmıyorum.

16 şubat 23:30


160. Bebak acı badem sütüne benden +1. Gözlerimi hiç yakmadan yumuş yumuş söküyor bütün makyajı. 

16 şubat 22:29

159. yeni ürünler kullanmayı sevdiğim için bu zamana kadar göz makyaj temizleyicisi olarak neutrogena, nivea, yves rocher, garnier, diadermine ve loreal denedim. hepsi de çift fazlı ürünlerdi. kullandıklarım arasında bana göre en iyisi yves roches - ekspres çift fazlı göz makyaj temizleyicisiydi. yakmaması, yağlı his bırakmaması ve göz kenarlarımda kuruluğa sebep olmaması artıları. eksisi fiyatı diğerlerine göre biraz daha fazla olması ve sık sık indirime girmemesi.

16 şubat 09:23

158. bebak acı badem sütü ve bioderma sensibio h2O (mavi renk serisi) tek geçerim

16 şubat 00:14