girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

9. göz şeklinize göre değişkenlik gösterecektir.

shu uemura, asyalı göz tabir edilen daha düz göz kapaklarında ve kısa kirpikte daha iyi sonuç verirken, mac kirpik kıvırıcı daha standart neredeyse tüm göz yapılarına uygun oluyor.

piyasadaki 5-6 tane en popülerini denedikten sonra ortalamadan biraz büyük ve aşağı doğru bakan gözlerime en uygununun kevyn aucoin kirpik kıvırıcı olduğunu farkettim. zamanında cult beauty'den almıştım. çok memnunum.

8 kasım 12:05

8. Üstteki süslüye katılıyorum. Fiyat performans olarak efsane iş başarıyor h&m kirpik kıvırıcıları. Ben 2 yıldır kullanıyordum, şimdi yeni bir tane daha aldım çantamda dursun makyajsız günlerimi kurtarsın diye :D

8 kasım 02:15

7. Uygun fiyatı ve mükemmel performansıyla h&m kirpik kıvırıcı. Çok memnunum. Genellikle normal, bazen de ısıtıp kullanıyorum. Sayesinde Kirpiklerim daha kalkık ve hoş görünüyor.

8 kasım 01:09


6. Eklipsinkinin olmadığı kesin olan kıvırıcıdır

8 kasım 00:33

5. (bkz: shu uemura)'nın kirpik kıvırıcısıdır ama buralarda satılmıyor, hadi satılsın diyelim, alınabilecek fiyatlar değil onlar.(gizlinot: iyisin hoşsun ama biraz zalımsın shu uemura.)

7 kasım 23:49

4. Mac in kirpik kıvırıcısı diyorum (:

7 kasım 22:58

3. Kirpiklerim uzun fakat çok düşükler neredeyse dümdüz, Missha'nın 3 katlı kirpik kıvırıcısı ile kıvırdığımda kaşıma değiyor resmen, bayılıyorum !

7 kasım 10:09


2. Çekik gözlere sahip olduğum için yuvarlak formlular benim kirpiklerime uymuyor. Ben misshanınkini kullanıyorum daha düz çekik gözlere uygun bir formu var. İstediğim sonucu elde ediyorum.

7 kasım 09:11

1. Bana göre f/p olarak dirty workstür.Tabiki yüksek fiyatlarda daha iyileri var özellikle bobbi brown fakat şu an buna 10-15 liralık fiyatıyla bayılıyorum.kendi kullanmamla mı alakalı bilmiyorum ama bununla bir kere olsun göz kapağımı da sıkıştırmadım ve çok kısa süredede kıvırır,bazen üzerinden maskara geçmem evde öyle gezerim hatta uyurum hala durur. ukte:(yazar: aslanyelesi)

7 kasım 09:06