sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (411)
  • medya (5)

  411. Sephora curl

  Maybelline lash sensational

  Loreal miss baby roll

  Golden rose catwalk

  Kullandıklarımın arasında en iyisi bu dörtlü, beni asla yarı yolda bırakmadılar.<3

  8 temmuz 00:57

  410. Gerek drugstore gerek highend ürünleri kullandım. Çoğu iyi markanın maybelline lorealden aşırı büyük bir farkı yok bence. 

  Kirpiklerim düz kısa ve asagiya bakıyor. gün içinde gozlerim aşırı aktığı icin de akmayan ve kirpigim varmış gibi gösteren bir maskara benim icin cok önemli. 

  Önerilerim arasında da beni aşırı şaşırtan ilk ürün Gratisin beaulis markasının maximize it maskarası müthiş. Ben aşırı sevdim. 

  İkinci Önerim; flormar oh my lashes high definition. 

  Üçüncü de burda her ne kadar sevilse de sevmeyeninin de çok olduğu maskara; maybelline lash sensational. 

  Daha vardır belki ama bu aralar kullandığım ve aşırı sevdiklerim bunlar. 

  Not: siz de bana memnun kaldığınız wateeproof drugstore maskara öğrenebilir misiniz ? (Lash sensational olmasın lütfen) Denizde kullanacağım.

  7 temmuz 18:19

  409. kısa ve düşük kirpiklerim için bugüne kadar çok sayıda maskara denemis biri olarak en memnun kaldıklarım, max factor calorie 2000 ve maybelline push up angel. ama daha iyisi için arayışım devam ediyor.

  7 temmuz 13:06

  408. Her ne kadar herkesin kirpik yapısı aynı olmadığı için en iyi maskara budur diyemesem de benim kirpiklerimle en iyi anlaşan maskara L'oreal Paris Volume Million Lashes Feline oldu şu ana kadar. Ne yazık ki artık üretilmiyor. Fırçasını atmamıştım belki keramet fırçadadır diye ama değil maalesef, yapısındaymış. Seni özleyeceğim feline.

  9 haziran 12:40

  407. aynı anda göz yakmayan, kirpikleri iyi ayıran, hacim veren ve uzatan bir maskara olduğuna dair inancımı yitirdiğim anda karşıma çıkmış olandır.

  (bkz: Loreal Paris False Lash Wings - Midnight Blacks Maskara) seviyoruz, aşığız.

  27 mayıs 01:07

  406. benim kısa ve cansız kirpiklerim için (bkz: rimmel london lash accelerator endless maskara) dır. tek tek ayırıp uzatıyor, kirpikleri kaldırıyor, gün içinde de düşürmüyor. akmıyor, parçalanmıyor buna rağmen uğraştırmadan siliniyor. hacim beklentisi olanlar yeterli bulamayabilir.

  13 şubat 13:01

  405. Hypnose Drama Maskara

  Maybelline Lash sensational

  Loreal Mega Volume collagene

  Essence crazy volume (pembe olan ) . Yalnız essence'in rimeli çok sıvı sürerken biraz zor oluyor ama ilk andan itibaren kirpikleri uzatıyor.

  13 şubat 12:47 13 şubat 12:47

  404. düz kirpikli bir öğrenci olduğum için bu zamana kadar sadece uygun fiyatlı ürünler denedim. Çoğu rimeli ikinci kere almam ama bu ikisi hep elimin altındadır. 

  Lash sensetional waterproof- Kıvırıcıdan sonra kirpiklerimi düşürmüyor, uzatması ve hacmi günlük kullanım için uygun.Tek sıkıntısı asla temizleyemiyorum. 

  Essence-i love extreme waterproof  (gizlinot: lacivert olan) hacim ve uzatma konusunda daha başarılı,daha kolay çıkıyor,pembesine göre asla akmıyor ancak fırçası çok büyük olduğu için özenerek sürmek gerekiyor acelem olduğunda hiç bulaşmıyorum. 

  12 şubat 23:45 12 şubat 23:46

  403. Kısa, seyrek ve düz aşırı vasıfsız kirpiklerime göre en iyileri

  Lancome Moisseu Big,

  Too Faced Better Than Sex- Essence I Love Crazy Extreme (verdikleri etkilerinden gözümde akma güçlerine kadar çok çok benzetiyorum ikisini. Ancak bazı arkadaşlarım iki rimelde de akma yaşamadı o yüzden listeye koymak istedim.) 

  ve Loreal Paradise 

  Ama maalesef ki Hepsinin bana göre bir eksi yönü mevcut. 

  İlk olarak Lancome’un fiyatı dışında hiçbir sıkıntım yok indirimli olarak bile 100tlye satın almasam hayatımın rimeli olabilirdi. Too faced ve essence ise malum yazın kullanılamayacak raddede akıyorlar fakat etkilerinden çok memnunum ek olarak better than sex gerçekten gereksiz derecede zamlandı 200 küsurlarda. Loreal ise Lancome ve too faced kadar yüksek fiyatlı olmasa da o kadar sık kuruyor ki kısa süre sonra tekrar satın almanız gerekiyor, Lorealin diğer rimelleri gibi yüksek indirimlere sürekli girmiyor hatta yüzde 30-35 indirimde görüyorum genelde, (gizlinot: Bazı rimeller özellikle yazın %60-70 kadar inebiliyor) totale vurunca yine pek de uygun olmayan fiyatlar dökülüyor 15-20tl ye edinebileceğim bir rimel olsaydı hiç macera aramadan yoluma kendisiyle devam edebilirdim. Genel olarak rimellerin ortak özelliği siyahlık ve hacim vermesi. Sadece kıvırmaya veya uzatmaya yönelik rimeller maalesef bende korkunç görünüyor.

  12 şubat 23:33

  402. kirpiklerim daha dolgun durumdayken golden rose sexy black favorimdi. artık akmayan herhangi tombul fırçası bulunan bir rimelle ilk katı sürüyorum, sonrasında ayırma ve uzatma için sexy black kullanıyorum. vazgeçemiyorum bu rimelden.

  12 şubat 16:58