girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

4. ilham için; pinterest

müzik için; spotify, shazam

fotoğraf düzenleme;

vsco (filtreleri mükemmel)

facetune (beyazlatma, arka planı flu yapma, ağzı burnu düzeltme konusunda çok iyi) lightroom (renk ayarlarını ve fotoğraf ışığını ayarlama konusunda en iyisi)

foodie (filtreleri çok tatlış)

retouch (fotoğrafta istemediğiniz birşey çıktıysa kolayca silebiliyorsunuz)

spring (zayıflatma ve arkayı yamultmadan bedeni inceltme konusunda iyi)

Oyun;

tower (kuleden kaçan prenses oyunu, feminist ruhumu okşuyor sfksj)

Nebuu (tabu tarzı bir oyun, baya eğlenceli)

ingilizce öğrenmek için; wakie (dünyanın farklı yerlerinden bir sürü insan kullanıyor. o an aktif olan biriyle sizi eşleştiriyor. öğrenmek istediğiniz dil ve seviyenize göre. yarım saat konuşuyorsunuz. sonra başka biriyle eşleşiyorsunuz. pratik yapmak için baya güzel)

regl düzeni takip etmek için; pepapp

telefonumda olan en işlevsel uygulamalar bunlar. starbucks, yemek sepeti, whatsapp, instagram veya banka applerini falan yazmaya gerek yok zaten.

16 mayıs 10:35

3. Google Arts & Culture özellikle yurtdışı seyahatlerine bulunduğunuz konumdan yakındaki bir çok müzeyi öğrenebiliyorsunuz ve sık güncelleniyor. bir çok güzel içerik geliyor. en son size benzeyen sanat eserini bulan bir eğlenceli uygulaması çıkarmıştı bazı ülkelere. türkiye'e henüz sunmadıkları için dns değiştirilerek erişim sağlanabiliyor.

fotoğraf uygulamalarım ise; bir çok değişikliği yapabildiğim için hatta fotoğraf makinemden telefona aktarıp üzerinde oynadığım fotoğraflar için polarr app'i kullanıyorum. ve afterlight app.

telefonda çok oyun oynayan bir değilim ama bir yerde beklerken vakit harcamam gerekince bbtan açıyorum.

takvimim için ise ladytimer yüklü. basit bir kullanımı var. takviminden yumurtlama günlerini ve regl dönemimi rahat takip edebiliyorum. benzer başka uygulamalarda denedim ama bana bu daha pratik geldi.

16 mayıs 09:47

2. Fotoğraf düzenleme için vsco, facetune, snapseed diyorum. Eski telefonum bozuldu bozulalı en çok bunları özlüyorum...

16 mayıs 09:23


1. Hem yararlı olabilen hem de güzel zaman geçirten uygulamalardir. Bence pepapp kadınlar için çok ama çok yararlı ve güzel bir uygulama. Facetune da fotograflar icin çok övülüyor ama kullanmadım. Bunun yanı sıra bu aralar love balls isimli bi oyuna takılmış durumdayım. Yeni oyun ve uygulama arıyorum ama hoşuma giden bi şeyler bulamıyorum sanki hep ayni seyler var :(

16 mayıs 02:52