girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (0)

23. en sevdiğim türk youtuber güzellik kanalı harici, kesinlikle geekyapar! bayyyılıyorum kendilerine. türk güzellik kanalı olarak pek bir özellikle seçimim yok sanırım. illa birini diyecek olsam merve özkaynak derdim. ve bir dönem bundan 1-2 sene önce sanırım elif bala vardı, o kadar oldu mu emin değilim ama ispanya'da yaşıyordu kendisi. n'oldu bilmiyorum aniden kanalı falan her şeyi kapattı, gitti. ses seda gelmedi hiç. onu çok severdim.

yabancı youtuber olarak; jeffree star, alexandrasgirlytalk ve crystal lindy'yi seviyorum.

sevmediğim türk youtuberlar; danla bilic, duygu özaslan. türk kanalları pek takip etmiyorum maalesef ki.

sevmediğim yabancı youtuberlar; tati, laura lee, james charles.

13 haziran 00:42

22. en sevilen ılgın özgan, idil ertürkler,yağmur vardar,çisem çakır,aa vegan mısın sevmediğim herhangi bir youtuber yok sadece bunlar dışında dikkatimi çeken birşey çıkmazsa izlemeye değer bulmuyorum.

12 haziran 10:32

21. En sevilen Barış Özcan

En sevilmeyen Duygu Özaslan veya Danla Bilic gibi gibi ama bana kalırsa Fatmanur Öztekin hoşlanmıyorum pek kendisinden...

12 haziran 05:41


20. Sözlük için konuşucam en çok sevilenin Merve Özkaynak olduğunu düşünüyorum en sevilmeyenin de Duygu Özaslan

12 haziran 03:21

19. görkem karman! çok inandırıcı gelir bana nedense. ve çok severim. eskiden korkar, uyuyamazdım geceleri, can sıkıntısından açar snapchat videolarını izlerdim. en sevdiğimdir bu yüzden.

11 haziran 12:22 11 haziran 18:04

18. çalışkanlığı ve işini büyük bir ciddiyetle inandığım "merve özkaynak" ve objektif olarak ürün yorumlarına güvendiğim "yağmur vardar" ve "görkem karman" en sevdiğim youtuberlar. mua olup da youtube hesapları olanları saymıyorum.

sevmediğim çok youtuber var, ama en çok hangisinden nefret ediyorsun diye sorulsa "duygu özaslan" derim, samimiyetsiz geliyor bana.

11 haziran 00:42

17. Türkler için söylenirse, Nihan Güzel’i beğeniyorum. Tabiki kusurları oluyor (marka sponsorluklarında sevmediği ürünleri beğenmek gibi) ama ben marka incelemelerini beğeniyorum ürünleri direkt objektif bir biçimde inceleniyor. Duygu Özaslan’ın şımarıklığını ve gereksiz marka takıntısını düşünmezsek vloglarını ve makyajlarını beğeniyorum özellikle Vloglarının editleri çok kaliteli geliyor bana. Ezgi Fındık’ın göz makyajları çok hoşuma gidiyor arada ona bakıyorum. Merve Özkaynak’ın üslubu güzel olduğu için seviyorum.

Sevmediğim: Gerçekten Danla Bilic. Bu kız Youtuber olmayıp okulda benimle aynı ortamda olsa önünden geçmem.

10 haziran 12:47


16. Benim için en sevdiğim youtuber kesinlikle muharrem ince'dir.   

 (link: https://m.youtube.com/watch?v=gUYf9f7PsfM Erdoğanla ekonomi konuşma challenge) 

 

(link: https://m.youtube.com/watch?v=CMykuIRUoHE Kanalıma hoşgeldiniz)

 

 "Muharrem başkan kalp at" yorumlarına da kalp atarak ve ardından "hepinize benden kalp gençler" yorumuyla güldürmüştür ayrıca. (gizlinot: <3)

10 haziran 11:54 10 haziran 11:55

15. Bir sebepten veya bir sebep olmaksızın sevdiğimiz-sevmediğimiz youtuberlar.

Sevilen:

-almazan kitchen (şu anda konuşamam, sadece yemek)

-ece targıt

-yolanda gammp (süpersonik pastalar bulabileceğiniz bir kanal)

Sevilmeyen:

-cansu akın ve dengey. Davranışlarına gerçekten katlanamıyorum. Ne yapmaya çalıştıklarını ve nasıl ünlü olduklarını da anlamıyorum, bir tane dolu içerikleri yok ilaç niyetine.

- elvin levinler. Bu benim şahsi gıcıklığımla ilgili, bu kadar şirinlik muskası, çok pozitif en pozitif insanlardan hoşlanmıyorum. İzlerken yoruluyorum.

- danla bilic. Cinsiyetçi söylemlerini çok yanlış buluyorum. Bu tarz insanlar malesef beni eğlendirmiyor, izlerken utanıyorum. Asgari bir seviyenin her zaman her koşulda var olması gerektiğini düşünüyorum.

3 şubat 01:50

14. En sevdiklerim daha doğrusu samimi bulduklarım diyelim youtube da olsa samimiyet, gülerken içtenlik arıyorum profesyonellikten öte ; Bilgentolis***** , Samantha Maria(beautycrush) , Lily Pebbles

Sevmediklerim (samimi bulmadıklarım) ; denizshares***** ( espri anlayışlarına anlam veremedim bir türlü kocasının yaptığı saçma sapan herşeye gülüyor) , merve özkaynak , duygu özaslan , şule karaok .... bu liste uzar

13 ocak 2017 11:49