girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (86)
  • medya (3)

86. Well-soft tv battaniyelerini çok sevdiğim, çok da önerdiğim ve hediye aldığım yerdir. Tabii en son geçen yıl almıştım, iki tanesi 40 liraydı bir alana bir bedava şeklinde, birini kendime birini arkadaşıma hediye almıştım örneğin. Önceki zamanlarda da bir tanesi 20 liraydı, şimdi nasıldır bilemiyorum. 

Ancak koca kışı bu battaniyelere sarınarak geçiriyorum. Sıcacık tutuyor, özellikle kış sabahları duş filan almışsam titreyerek bu battaniyeye sarınmak çok iyi geliyor. İyi bir fiyata bulursanız mutlaka alın süslüler.

Ek olarak, kedilerin bu battaniyeye bayıldığını keşfettim. Hem kendi kedilerimde hem arkadaşlarımın kedilerinde fark ettim bunu, yumuşaklığından sanırım, bu battaniyeleri yoğurmayı ve üstünde uyumayı çok seviyorlar. O yüzden aldığım bazı battaniyeler cebren ve hileyle kedilerin oldu, sadece onlar kullanıyorlar (gizlinot: Swh )

19 ekim 01:55

85. Bu mağazada 5-6 ay önce bir yatak örtüsü beğenmiştim. Kapitone , fildişi rengindeydi ve çok güzel sedefli bir görüntüsü vardı, su ana kadar gördüğüm en güzel yatak örtüsuydu. 200 tl etiketini görünce aman sürekli indirim yapıyorlar zaten kesin bugün yarın girer diye almadım. Sonra siteye girip baktığımda da bu ürünü göremedim. Sanırım üretimden kaldırmışlar :( Hâlbuki hiçbir şeye benzemeyen sofra bezi gibi bir sürü yatak örtüsü vardı onlar hala duruyor . Kendisiyle kavuşamadım , nevresim takımlarıyla avunuyorum .

19 ekim 00:48

84. geçenlerde buradan bir bornoz sipariş ettim, mint rengiydi, resimde oldukça koyu bir yeşildi, hatta sitesinden görebilirsiniz.

bornoz eve bir geldi, bildiğiniz apaçık bir yeşil, su yeşili gibi. yani bazı ürünleri resimdeki renkle alakasız olabiliyor.

onun dışında çarşafları ve battaniyelerinden çok memnun olduğum bir ev mağazası.

18 ekim 23:56


83. Bana annemden babamdan kocamdan çok mesaj atan ve mesaj saatini hiç sektirmeyen kuruluş; düzenli olarak sabah 09:15 akşamda 17:30 sularında gelir Mesajlar. Gelmediğinde bir endişelenmeye bile başlıyorum ufaktan. Niye atmadılar hala diye. Mesaj içeriklerini de asla okumuyorum. English home yeter lütfen ama artık. Aramızdaki ilişki yürümüyor.

Ürünlere gelecek olursak. Ordan kendi nevresim takınımını kendin yap olayını seviyorum. King size olan ürünleri sadece burda bulabildim. Ama buna rağmen yeter mesaj atma artık.

18 ekim 22:53 18 ekim 22:54

82. zorlu ve istinye park markasında indirimleri geçerli değilmiş. arkadaşımla kedisine tarak bakmıştık, istinye park mağazasında 50 küsür, internette 30 tl. kaldıramıyorsanız kiraları kapatın gidin bu nasıl fiyat farkı yahu?

18 ekim 22:46

81. Nevresimleri, yastık kılıfları, havluları çok güzel ve hepsi %100 pamuk. Gel gelelim evlenmeden 5-6 önce aldığım aynı kalitede mallara %100 zam koymuşlar ve bunlar %50-70 indirimli fiyatmış. Dediğim zamlar ise seçimlerden çok önce yapılmıştı. Sezonu geçmiş ürünler bile pahalı. Kaldı ki muadilleri artık pazarda bile var aynı kumaş, aynı desen. Bizimla diyılsın artık.

15 eylül 22:43

80. internet sitesinden assssssla bir şey almayın. daha önce aldığım tabaklar hiçbir şeye sarılmamış olarak direk kutunun içine konmuştu ve tabii ki kırık geldi! iadesi vs derken de baya bir uğraştım. şimdi de annem internet üzerinden bir şey almış ama nasıl oluyorsa adresimiz değişmiş görünüyor. saçmasapan numaralar yazıyor bize ait olmayan. düzelttirmek için müşteri hizmetlerini arayan anneme ne deseler beğenirsiniz: "biz burdan adres düzeltme işlemi yapamıyoruz siparişinizi iptal edip yeniden verin."

pardon????????????

müşteri hzmetleri ne işe arıyor tam olarak? bu kadar basit bir işlemi yapamayan firma, ağzım açık kaldı bu ilkellik karşısında. porselen tabakları direk kutuya atıp yollamalarından akıllanmış olmamız gerekiyordu ama demek ki bir ders daha lazımmış. bizden uzak allaha yakın bundan sonra. zaten fiyatları 5 katına çıkarıp 7/24 yüzde 50 indirim moduna geçtiklerinden beri bir şey almıyorduk.

10 mayıs 16:31


79. bugün çok güzel far paletleri gördüm özellikle urban decay naked serisine muadil olabilecek pek çok palet vardı. markası english home değildi başka bir markaydı hatırlamıyorum adını. çok güzel görünüyorlardı gerçekten. ihtiyacım olmadığı için almadım ama baya aklım kaldı diyebilirim, ihtiyacı olanlar gidip bakmalı mutlaka.

10 mart 00:52

78. Eskiden fena değildi kalitesi, hatta fiyatına göre oldukça güzeldi kulladıkları kumaşlar. Hatırladığım 9 küsüre yastık kılıfları vardı defalarca yıkamama rağmen ne rengi attı ne şekili bozuldu. Derken birden kalitesini bozdu pamuk saten diye geçen sene aldığım nevresim ranforce kalitesinde bile değil. Fiyatları deseniz uçmuş gitmiş, buradan takım yapacağıma üzerine çok az daha ekler gider taç tan alırım ( taç diyorum linens değil linens ile taç aynı fiyatlarda ve zorlu grubunun ama taç daha iyi) sonra ayak havluları da iyiydi onlarda bozulmuş. Yazık günah adi malların fiyatlarını şişirip sonra da yüzde 50 indirim yaptık diyorlar.

18 ocak 12:09

77. çalışanları ürünler hakkında pek bilgi sahibi değil. ve pek yardımcı olma taraftarı da değil.

geçen seferki %70 indirimde web sitesinden 3 adet nevresim, yastık kılıfı ve uygun ölçüde yorgan aldım. lastiksiz çarşafın da ölçüsünden emin olamadığım için mağazasına gidip çalışanlara sorarak almak istedim zira ölçüsü 160x220 yazan lastiksiz çarşaf "160x200lük yatak için" anlamına mı geliyor yoksa dıştan dışa ölçüsünün 160x220cm olduğunu mu belirtiyor yani aslında 140x200lük yatak için mi bunu öğrenmek istedim. her biri farklı birşey söylüyordu. bir tanesini açın ölçün bari dimi? hayır, ölçün de siz de bi kesin bilgi sahibi olun bi başka müşteriye de aynı şekilde rezil olmayın yani. yok. üzerinde 160x220 yazan lastiksiz çarşafların hangi ölçüdeki yataklar için olduğunu onlar da ben de hala bilmiyoruz.

18 ocak 10:22 18 ocak 10:25