yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (93)
  • medya (4)

  93. indirim dönemlerinde değerlendirilmesi gereken mağaza. Nevresim vs ürünlerini tavsiye etmiyorum çünkü kumaş kalitesi güzel değil o yüzden ütü tutması sıkıntıları yaşayabilirsiniz ama çeşit olsun derseniz alabilirsiniz. bardakları güzel, kuru çiçekleri özellikle dekorasyon için değerlendirilebilir. havluları bir özdilek kadar olmasa da yine altını çiziyorum ki indirim dönemlerinde alınabilir. çubuklu kokuları çok başarılı, oda bildiğin mis gibi kokuyor ben banyoda kullanıyorum ve memnunum.

  18 eylül 2019 16:23

  92. Bugün ilk defa bir mağazasına girdim, Pamuk saten çift kişilik nevresim takımına 799,00 tl etiket koyup bunun üzerinden %70 indirim yapan şahane marka. Ahhzjajzjsks. Pazarlama ve fiyatlandırma ekibinizi tebrik ediyorum, dahiyane pazarlama stratejileriniz için asfsgsggshs.

  24 şubat 2019 00:02

  91. Tüm ürünleri %75 indirime girmiş, 2400 lira etiket fiyatlı nevresim takımları 600 liraya iniyor. English home, nevresim takımı, 2400 lira. Asfghklş sinirim bozuldu. Artık ben evdeki çarşafların üstüne yatmaya kıyamam, kendimi sereyim de onlar benim üzerime yatsın. 

  Yerli ev tekstili markamız “English” home, tekstil cenneti diye bilinen ülkemizde 2400 liraya nevresim satıyor. 90’larda ve öncesinde ilkokulda olanlar bilir, ülkemizin tarım ülkesi olduğu, dört mevsimi yaşadığı defaatle anlatılırdı derslerde. Bu konuda gerçekten iyiydik çünkü. Şimdi tanzim satışlarında 3 kilo patates için 5 saat  kuyruk bekleyip Allah devletimizden razı olsun diyorlar. Tam bir sosyal deney ortamı yemin ederim. 

  22 şubat 2019 12:44 22 şubat 2019 12:44


  90. Çizgilerini, tarzını sevmeme rağmen fırsatçılıklarını görünce sinirleniyorum. Havlularda%75 indirim varmış. Firma kurulduğundan beri satılan yüz havluları in fiyatını hiç 100 TL görmemiştim. Güya indirim yaptılar ve 25 TL. Sen zaten 25 e satıyordun, yapmak istediğin fiyatı yap, sırf indirim demek için ederini katlama. Dürüst olmayan satış politikası...

  14 şubat 2019 10:58

  89. Sakarya Akyazı yolunda outlet mağazası var ve herşey çok ucuz. 150 tl’na tekli berjer vardı. Odamda Koyacak yer olsa hemen alacaktım. 70 liraya çok güzel bir takı dolabı aldım ve gerçekten kaliteli. Odamdaki çoğu aksesuarı oradan aldım. Takı kutularım, yastıklarım ve süslerim oradan. Sadece alınan şeyleri iyi incelemek gerekiyor hasarı var mı yok mu diye ve şansa denk geliyor bazı ürünler. Bazen ne alacağımı şaşırırken bazen hiçbir şey bulamadığım da oluyor. Mesela takı dolabını biz kurduk. Alırken de tüm parçalar tam mı diye kontrol ettik. 

  25 kasım 2018 02:14 25 kasım 2018 02:15

  88. Seni severdim english home ama eskiden. Eskiden yastık kılıflarının 12 tl olduğu günleri bilirdim.indirime girince 6 tl olurdu alırdık. Geçenlerde bir gireyim dedim en basic yastık kılıfı 30 tl olmuş. Ürün kalitesinden çok memnunum ama bu aşırı artan fiyatları beni biraz soğuttu açıkçası. Hı bu arada english home bir türk markası.

  25 kasım 2018 00:51

  87. Well-soft tv battaniyelerini çok sevdiğim, çok da önerdiğim ve hediye aldığım yerdir. Tabii en son geçen yıl almıştım, iki tanesi 40 liraydı bir alana bir bedava şeklinde, birini kendime birini arkadaşıma hediye almıştım örneğin. Önceki zamanlarda da bir tanesi 20 liraydı, şimdi nasıldır bilemiyorum. 

  Ancak koca kışı bu battaniyelere sarınarak geçiriyorum. Sıcacık tutuyor, özellikle kış sabahları duş filan almışsam titreyerek bu battaniyeye sarınmak çok iyi geliyor. İyi bir fiyata bulursanız mutlaka alın süslüler.

  Ek olarak, kedilerin bu battaniyeye bayıldığını keşfettim. Hem kendi kedilerimde hem arkadaşlarımın kedilerinde fark ettim bunu, yumuşaklığından sanırım, bu battaniyeleri yoğurmayı ve üstünde uyumayı çok seviyorlar. O yüzden aldığım bazı battaniyeler cebren ve hileyle kedilerin oldu, sadece onlar kullanıyorlar (gizlinot: Swh )

  19 ekim 2018 01:55


  86. Bu mağazada 5-6 ay önce bir yatak örtüsü beğenmiştim. Kapitone , fildişi rengindeydi ve çok güzel sedefli bir görüntüsü vardı, su ana kadar gördüğüm en güzel yatak örtüsuydu. 200 tl etiketini görünce aman sürekli indirim yapıyorlar zaten kesin bugün yarın girer diye almadım. Sonra siteye girip baktığımda da bu ürünü göremedim. Sanırım üretimden kaldırmışlar :( Hâlbuki hiçbir şeye benzemeyen sofra bezi gibi bir sürü yatak örtüsü vardı onlar hala duruyor . Kendisiyle kavuşamadım , nevresim takımlarıyla avunuyorum .

  19 ekim 2018 00:48

  85. geçenlerde buradan bir bornoz sipariş ettim, mint rengiydi, resimde oldukça koyu bir yeşildi, hatta sitesinden görebilirsiniz.

  bornoz eve bir geldi, bildiğiniz apaçık bir yeşil, su yeşili gibi. yani bazı ürünleri resimdeki renkle alakasız olabiliyor.

  onun dışında çarşafları ve battaniyelerinden çok memnun olduğum bir ev mağazası.

  18 ekim 2018 23:56

  84. Bana annemden babamdan kocamdan çok mesaj atan ve mesaj saatini hiç sektirmeyen kuruluş; düzenli olarak sabah 09:15 akşamda 17:30 sularında gelir Mesajlar. Gelmediğinde bir endişelenmeye bile başlıyorum ufaktan. Niye atmadılar hala diye. Mesaj içeriklerini de asla okumuyorum. English home yeter lütfen ama artık. Aramızdaki ilişki yürümüyor.

  Ürünlere gelecek olursak. Ordan kendi nevresim takınımını kendin yap olayını seviyorum. King size olan ürünleri sadece burda bulabildim. Ama buna rağmen yeter mesaj atma artık.

  18 ekim 2018 22:53 18 ekim 2018 22:54