yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  9. caddedeki şubesinde habire bilgisayar-randevu sistemi bozulan lazer merkezim. hem bir seferlik ödeme yapmanız hem de gösterdikleri ilgi alaka gerçekten çok güzel. gözünüz kapalı gidebilirsiniz. 

  23 ocak 22:54

  8. Mart ayından beri koltuk altım için bakirkoye gidiyorum. İlk niyetim yüz içindi ama yüzümü incelediler ve tüyler çok ince bunlara lazer olmaz istersen İğneli epilasyon yap ama o sadece Nişantaşı şubesinde var dediler. Ben de gelmişken bi yeri mi yaptırayim bari diye koltukaltina başladım. 2 seans bitti. Bu ayın 20lerine doğru 3. Seans için gidecem. Gözlemlerim söyle : ergenlikten beri haldir haldir jilet ile alırdım ve ilk zamanlarda baya bi zarar verdiğim koltuk altım var. Daha sonra epilasyon makinası ile aldım o da batık yaptı . Kalın ve batık olan tüylerim hafifledi. Lazer yaptırdıktan sonra 2 seans için diyebilirim ki bi 20 gün kadar çıkan tüyler dökülüyor. Yaz aylarında olduğumuz için ben jilet ile alıyorum ağda falan sürmek yasak diye. Genel olarak olumlu . 3. Seanstan sonra asıl etkiyi görürsün dedi herkes. Bakalım şanslar devam ettikçe ve en sonuna geldigimde sürecin tekrar güncellerim burayı.

  Edit: son durum güncellemesi. 17 ocak 2020 tarihinde 5. Seansim için gittim. Buraya ilk yazdigim zaman ile suan ki durum arasında gözle görülür ciddi bi fark var. Tuylerin %90 i gitti ve benim hep jilet ile aldığım koltukaltlarımdaki erkek sakalı gibi olan kalın tüyler ip ince oldu. Çıkanlar çok ince bi şekilde çıkıyor. Kesin sonuç için 1 veya 2 seans daha gideceğim. Kesinlikle verilen ücreti hak ediyor. Tamamen bitince bu süreç tekrardan güncellerim burayı.

  12 temmuz 2019 20:50 20 ocak 2020 14:57

  7. Burada 4 seans genital bölge, 2 seans alt bacak ve 5 seans kadar koltuk altı için lazere gittim. Kişiden kişiye değişik sonuçlar alınsa da bendeki etkiler şöyle oldu, öncelikle 2 senedir gidemiyorum üşengeçlikten onu belirteyim. Bir kere çok ilginçtir koltuk altında herhangi bir etkisi olmadı bende, ama sanki güçsüzleşti, azalma olarak bir etki gözlemlemedim. Ama azalmasa bile yaptırdıktan sonra 3 ay tertemiz gezme olayı çok güzel. Bacak 2 seansta çok çok azaldı, jiletle devam ediyorum hiç ağda vs sürmedim. Bir ara tekrar gideceğim bu kış, 2 seans daha gitsem baya baya azalacak çünkü. Genital de çok azaldı, bana yetiyor açıkçası. Belki 1-2 seans daha giderim bacağa gitmişken. Bu arada bu bölgelerin hepsine jiletle devam ediyorum hala. Benim bitmesi gibi bir beklentim olmadığı için gayet memnun kaldım. Beklentinize göre memnuniyet derecenizin değişeceği ama genel olarak eli yüzü düzgün ve fiyatları uçuk kaçık olmayan, nispeten güvenebileceğiniz bir lazer epilasyon merkezidir.

  30 kasım 2016 11:25


  6. ben etiler şubesine 3 seans gittim, şu an gittiğim yerle aynı cihazı kullanıyordu. epilasyon yapan bayanlardan bazıları çok suratsız, herhangi bir artısını göremedim ve 2 katı para ödedim

  29 kasım 2016 17:11

  5. yaklaşık 10 sene önce nişantaşı şubesine gitmiştim, o zamanlar tek tip epilasyon vardı ve oldukça can acıtıyordu, hatta bir kere bacağımı çok kastığım için doktor "aç şunu" diyerek (gizlinot: çaaat diye!) vurmuştu. Sadece genital bölge ve kol altı için seans başına 250 TL civarında bir para ödüyordum. Kol altımdaki kıllar bitti, ancak genital bölge bitmedi, bundan sonraki süreçte lazer epilasyonla devam edilemeyeceğini ilettiler, ince kılları lazer epilasyon yakmıyormuş iğneli epilasyona gitmek gerekiyormuş. Şuanda genital bölgem sanki hiç lazer epilasyona gitmemişim gibi, kollarımın altında da tek tük kıl çıkıyor. Şuanda sistemleri nasıl bilmem ama eski aklım olsa asla gitmezdim.

  29 kasım 2016 17:01

  4. Ben de sadece bacaklarıma yaptırdım lazer epilasyon.Tamamen sıfırlanmadı çünkü yarım bıraktım.Fakat çok az ve uzun vadede çıkıyor tüylerim jiletliyorum.

  Kardeşim bütün vücudunu yaptırdı kolları dahil.Koltuk altları bıyık bölgesi her yerini.ondan gördüğüm şöyle;

  En çok kollarından memnun kaldı..Resmen bitti kılları..Şakur şukur ağda yaptırırdı eskiden ya da ocakta tütsülerdi tavuk gibi:d..şimdi tertemiz pırıl pırıl bir cilt oldu kolları ben de hayretle bakıyorum.

  Bacakları tamamen sıfırlanmadı çıkıyor ara ara jiletle alıyor..özellikle üst bacakların da daha yoğun..bacakları için 1-2 seans gitmeyi düşünüyor.

  Koltuk altı için ilk başta koku oldu yani koltuk altları kokuyordu normalmiş sonra geçti o koku..kollarında ki görüntüden sonra en çok koltuk altından memnun..

  Özel bölge+bikini hattı..İnanılmaz kıllıydı bilhassa popo üstünde çok vardı..onlar tamamen yok oldu..hiç çıkmıyor..yalnız özel bölgesinde ara ara çıkıyor jilet yapıyor fakat genelde iyi ki yaptırmışım dediği 3. Yer..

  Bıyık hattı..hiçbir işe yaramadı aynı eskisi gibi çıkmaya devam ediyor..boşuna lazer aldım diyor..iğneli epilasyon yaptıracakmış..

  Göbek çizgisi..çok memnun çıkmadığını söylüyor..

  Benim birebir bildiğim kardeşim özellikle bütün vücudunu aldıran..

  Yalnız yazarken bir kez daha farkettim çok çekti ya kıllarından:)epilasyon onun kurtuluşu oldu diyebilirim..bir de bembeyaz tenli biri çok zordu işi

  28 aralık 2015 20:54

  3. geçenlerde randevu alıp giden bir arkadaşıma "senin cildin çok koyu renk, sana yapamayız" diyerek doğrudan gönderen, cildi uygun olmayanlara lazer yapmayan, benim çok memnun olduğum lazer merkezi.

  8 ağustos 2014 14:37


  2. bakırköy şubesinin iş etiğinden çok memnun olduğum lazer epilasyon merkezi. ücretsiz kontrol seansları hariç iki aydan önce seansa çağırmazlar. bölgeyi inceleyip uygun görmezlerse lazere başlamazlar. devam eden seanslarda bölgeyi hazır görmezlerse o seans zamanını sizinle doldurmalarına rağmen işlem yapmaz, randevuyu ileri bir tarihe ertelerler. en başından size mucize vaat etmez, lazerden ne kadar sonuç alacağınız konusunda sizi bilgilendirirler.

  sorunlu olmamasına rağmen yüzüme de lazer yaptırmak istiyordum. inceleyip lazere gerek olmadığını rahatsız olduğum birkaç kıl için de iğneli epilasyon yaptırabileceğimi söylediler. bacak bölgemi bronz bulup güneşe çıkmamamı ve koruyucu sürmeyi ihmal etmememi söyleyerek rengi açılana kadar işlem yapmadılar, bir yıl sonra seansa başladılar. ilk bacak seansımdan iki ay sonra gittiğimde bacağımın durumuna bakarak seans için erken olduğunu söylediler. bir ay sonra tekrar gittiğimde yine olmaz dediler. bütün bu süre zarfında gereksiz de olsa randevuya çağırıp güzelce paramı alabilecekken sonuçta ikinci seansa dört ay sonra gidebildim.

  çevremden epilasyon yapılan bölgeyi incelemeden ezbere ayda bir seansa çağıran, toplu olarak ücretini baştan alan, sonra doğru dürüst hizmet vermeyen bir çok merkez olduğunu duyuyorum. epiderm (en azından bakırköy şubesi) kesinlikle bu yapıda bir kurum değil. tavsiye ettiğim arkadaşlarım da çok memnun kaldı. ben de bakırköy şubesini gönül rahatlığıyla size tavsiye edebilirim.

  Edit: bu kadar övdüm. Kötü bir yönünü de belirteyim. Ücreti kredi kartı ile öderseniz fark koyuyorlar. Nakit fiyatları ve kredi kartı arasında fark var.

  8 ağustos 2014 10:20 8 ağustos 2014 10:50

  1. üniversite yıllarımı geçirdiğim mekan. ben nişantaşı şubesine gittim ve her zaman da çalışanlardan çok memnun kaldım. ayrıca etiler, bağdat caddesi, etiler ve baküde de şubeleri var. bu işin tekniğinden çok anlamasam da makinelerinin başarılı olduğunu düşünüyorum. ben her bir bölge için 6-7 sefer gittim. tabi bu kadar seansın, acının ve paranın sonunda hala tüylerim son bulmuş değil. ama zaten lazerin tüyleri tamamen bitirme gibi bir iddiası da yok. çok çok az çıkıyor artık, onları da iğneli ile halletmeyi düşünüyorum.

  19 eylül 2013 00:11