yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (287)
  • medya (3)

  287. nafakayı lütuf ve evliliği istedikleri zaman sorumsuzca çıkabilecekleri bir bilgisayar oyunu sanmaları. bunun üzerinden mağdur rolü yapmaları.

  dün 19:00

  286. Türkiyeli olmaları. Hatta sadece itici değil; uzak durulası, saplantılı, tehlikeli de yapıyor.

  dün 18:46

  285. Bir şeye kırılıpp bunu medeni bir yetişkin olarak konuşmak yerine küsüp uzatmaları ve çocuk gibi surat yapmaları. Dayanamıyorum gerçekten geç olgunlaşıyor olmalarını kabullenmek zorunda da hissetmiyorum. 

  Bir de atlet olayına çok takığım herhangi bir zorunluluk ve kıyafet altına giyinilmesinden bahsetmiyorum tabi ki ancak bayağı atlet giyip evde dolaşan ya da tatil bölgelerinde kolsuz giyinen erkekler beni çok itiyor üzgünüm. 

  dün 13:41

  284. Asalak ve paragöz olmaları.

  Dışarıda höt höt öterler, ataerkiller ya, erkekler yaaa hani, testesteron falan desen tavan ya...

  Olay hesap ödemek değil de cimri olmaları.

  Ayyy işin içine ne zaman hesap ödemek girse bık bık bık çekilirler kabuklarına.

  Örnekle anlatacağım şimdi:

  Bir sevgilim vardı hergün spora giderdik birlikte. O ben ve onun yakın bir erkek arkadaşı. Öncesinde de kahve içerdik starbucksta. 

  Neyse bu bık bık bık önden yürürdü hüç arkasına bile bakmazdı o an hemen siparişini verir hesabını öder çekilirdi. Fakaat iyi günümdeysem eğer şanssız bir günümdeysem bu beyefendi derdi ki “canım ben bi wc gidiyorum, bu da kahve mataram buna al sen bana”

  Adam kahve matarasını yeni gelin gibi yanından ayırmazdı sanmayın ki çevreci starbucksta 50 kuruş mu ne indirim oluyor!!

  Neyse birgün dışarıya çıkacağız gece eğlenmeye ben öğrenciyim o çalışıyor. Babasının yanında çalıştığı için para lazım olunca istiyor ailesinden. Neyse o gün ben de oradaydım benim yanımda annesinden 100₺ istedi annesi verdi. Sonra biz 4 kişi eğleneceğimiz yere gittik. Daha ilk içki 0₺ harcamışız otobüse bastığım akbil hariç. Bana demez mi bana viski ısmarlar mısın?? 

  Ulan viski de en pahalı içki! Daha cebinde paran duruyor.

  Son anım bir keresinde de dedi ki spora ayrı arabalarla gitmeyelim benimki benzinli çok yakıyor. Ya sen ya ben gideriz birbirimizi evlerimizden alırız. Sonra ne oldu peki? %90 benim arabamla gidildi, kendini evine kadar bıraktırdı. Yok böyle bir şey.

  Bunun gibi daha bende başka insanlarla yaşadığım birçok anı var. Sorun bende ama keriz olursak ve hayır diyemezsek böyle aptal yerine konarız. O yüzden böyle olayın kızlar.

  23 ağustos 22:44

  283. Cinsel tecrübesini kendinden aşağı gördükleri, tanıdıkları hatta arkadaş oldukları diğer erkeklerin cinsel hayatının başladığını öğrendiklerinde, arkalarından ‘acaba deliği bulabilmiş midir ki bizim oğlan ahahihihi’ gibi yersiz, hadsiz, mide bulandırıcı yorumlar yapmaları. 

  Uluorta insanların cinsel hayatı hakkında atıp tutmak, eziklemek gerçek bir aşağılık kompleksi göstergesidir. Nasıl bir kuyruk acısı varsa bilemem. işte bu gibi tipler arkasından ‘çükü hem yamuktu hem de kısaydı, beni tatmin etmedi’ denilmeyi hak ediyor.

  23 ağustos 12:12 23 ağustos 12:13

  282. Her şeyden anlaması diyorum, buna kadınsal konular da dahil. Ciddi anlamda deli ediyor beni. Kadınları anlamaları güzel, buna hepimiz tamamız zaten. Ama ince ayrıntısına kadar da bilme be adam!

  Mutlaka karşılaşmışızdır bu tiplerle. kadının öz bakımına, makyajına, saçına kadar her konuda fikir sahibi. Bilgi kıt ama fikir çok. Dibimizin geldiğini, hangi rengin bizi daha açacağını, tüylerimizin çıktığını vs. biliyoruz, farkındayız. Bunu söyleyince aferin falan demeyeceğiz size.

  Bir keresinde imajım konusunda bana akıl veren bir gerzekle karşılaştım. Yok efendim o zamanlar kızıl olan saçımı, siyaha boyatıp düz kullanmalıymışım. Bir de giyim tarzımı değiştirmeliymişim. Şimdi şu erkek o dakikadan sonra, ağzıyla kuş tutsa o iticiliği üstünden atabilir mi? Bir iş arkadaşım da her gün makyajım konusunda yorum yapardı. Şu fazla kaçmış, bu olmamış vs. diye her gün bilgilendirirdi beni sağ olsun.

  Stilist ya da kuaför değilse bir erkek, bu tür hareketleri bana çok itici geliyor. Ki profesyonel olarak yardım almadıysam yine laf düşmez. Onun haricinde her kadın kendi için iyi olanı zaten biliyordur. 27 senelik kadınım sonuçta, karşımdaki kazmadan daha çok biliyorumdur herhalde kendimi. Her konuda fikir beyan etmek zorunda değilsiniz. Bırakın da kadınlar konusu "kadınlara" kalsın yani.

  22 ağustos 22:50 23 ağustos 00:07

  281. Kişisel bakımına önem vermemesi

  Çok konuşması

  Her şeyi sorması, he, ne, nolmuş diye sürekli laf arasına girmesi

  Ulu orta yerlerde, sokakta boğazlarını temizlemesi oralarını buralarını karıştırmaları, kaşımaları :/

  hiçbir vasfı olmamasına rağmen sosyal medyada en muhteşem, en havalı benim imajı çizmeye çalışması (Üniversitede gördüm bunlardan bol bol) (gizlinot: Tm krdşm snsn.)

  Evde annesine, kız kardeşlerine, eşine kötü davranıp dışarda diğer kadınlara karşı tam bir beyefendi gibi davranmaları..

  22 ağustos 20:32 22 ağustos 21:08

  280. Ne dediğini bilmedenen (gizlinot: Gevşek gevşek) konuşmaları

  Cinsel hayatlarını sağda solda anlatmaları

  Sık sık duş almamamaları

  Şiddete meyilli olmaları

  Kadınlarla nasıl konuşacaklarını bilmemeleri.

  22 ağustos 19:54

  279. asla olmayacak şeyler için fazla çabalaması.

  22 ağustos 04:26

  278. Bakımsız dişler, ağız kokusu, ter kokusu, kötü kokuya dair her şey, gevşek olması, fazla geniş mezhepli olması, ortamına göre davranmayı bilmemesi, bakımsız olması.

  22 ağustos 00:57