yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • medya (0)

  39. Herkesin hayatına kimse karışamaz, ister uzat ister kısa bırak

  22 kasım 13:19

  38. önemli olan saçın bakımlı olup kişinin yüz hatlarına yakışması. zamanında kızıl saçlarıma bayılan bir sevgilim vardı, inat etmiştim kahverengiye boyatıcam tekrar diye, boyatma böyle güzel derdi. boyattığımda da bayılmıştı kendisi. süslerin dediği gibi erkeklerin dediklerini çok da şey yapmamak lazım...

  15 aralık 2020 18:55

  37. basligi gorunce dusundum de bana hic denk gelmemis bu erkek. hep saclari gogus hizzasinda olan bir kadin olarak butun sevgili/flortlerim kisa sacli halimi sorup kestirsene derlerdi. hic de oyle ay ne guzel saclarin var diyen olmadi.

  15 aralık 2020 17:23


  36. Uzun saç tek başına kadını seksi gösteren ve kadınsı yapan bir unsur değildir. Erkekler ise ister kısa saçlı olsun ister uzun güzel buldukları kadınları beğenirler. Her ne kadar şöyle böyle kadından hoşlanırım kadında şu olmazsa olmazdır diye konuşsalar da sergiledikleri davranışlar bunun tam tersidir. O yüzden erkeklerin beğenilerini hiçbir zaman ciddiye almamışımdır. Eğer bir kadın tarzını erkeklerin ağzından çıkanlara göre belirliyorsa vay onun haline diyorum. O zaman neden eskiden görüştüğüm bir arkadaşım beline kadar upuzun ve harika saçları olmasına rağmen erkekler tarafından hep hayal kırıklığına uğruyordu?

  14 aralık 2020 22:24

  35. Ya onlar ne bilsin ne sevdiklerini takmayın Allah aşkına(gizlinot: Swh). Öyle laf olsun diye diyolar işte. Yoksa güzel buldukları kızı her türlü beğeniyolar.

  14 aralık 2020 21:50

  34. girdilerde yazıldığı gibi erkeklerin dengesizliğini ve maymun iştahlılığını ben de tecrübe ettim. genel olarak uzun saçın daha kadınsı durduğunu düşünüyorlar evet, ama ondan da sıkılmayacakları belli değil. gerçekten bu cinsin beğenisiyle kuyuya inmeyiniz.

  üstteki girdiler gibi benim eşim de saçımı kestiriceğimi söylediğimde uzun güzel der, uzun zaman sonra birden kısa saç sana yakışır der, kahkül varken garipser, kahkül uzayınca aslında tatlı oluyordu tekrar kestirsene der. ben bu sebeple çok dikkate almıyorum. kendim nasıl mutluysam o hale getiriyorum saçlarımı.

  ve şunu söyleyebilirim ki en çok uzun saç sevdalısı olan erkek dahi bence bu konuda dengesiz.

  14 aralık 2020 20:06

  33. vardı böyle bir erkek arkadaşım. kısa saç isteyip bekliyordum, modeller gösteriyordum, ı ıh beyefendi yakışıklı olursun falan diye geveliyordu. arkadaşımda kaldığım bir gün gayet spontane uçlarını aldırmaya gittiğim sıfır tecrübe ve referans kuaförde saçlarımı kulak üstü bayağı erkek gibi kestirdim. iki gün sonra beyefendi ile görüştük ve 1 yıllık ilişkimizde hiç görmediğim parlayan gözlerle karşılayıp, ohaaa ne kadar yakışmış tepkisiyle karşılaştım.

  velhasılı beylerin sözlerine çok da takılmayın. kendileri dünyanın en dengesiz ve tutarsız canlıları olduğu için yıllarca müptela olduklarını bahsettikleri şeyin tam tersini arzulayabildikleri için kendiniz ne istiyorsanız onu yapın. zaten onları size bağlı tutacak şey de sizin kendiniz olmanız ve istediğinizi yapmanız.

  erkeklere dair hiç bir şey bilmiyorsam bile bildiğim çok net bir şey var ki onlar kendilerine tabi kadınları değil, kendi kafalarına göre yaşayan kadınları seviyorlar.

  14 aralık 2020 13:30 14 aralık 2020 13:30


  32. erkeklerin kadınlarda uzun ya da kısa saç sevmesiyle alakalı bir sorun yoktur. sonuçta zevkler çok çeşitlilik gösteriyor ve asıl zenginlik de burada. yalnız benim çok sinir bozucu bulduğum bir durum var ki ( sanırım başlığı açan kişi de bunu kast ediyor) bazı erkeklerin alenen kısa saçlı kadınları sözleriyle aşağılaması. bir erkek arkadaşımız var dış görünüş olarak oldukça iyi göründüğünü söyleyebileceğim. bu kişi her fırsatını bulduğunda kısa saçlı kadınların daha az kadın olduğuyla alakalı söylemlerde bulunuyor ve kısa saçlı kadınlara "yakışıklı" tarzında altında kötü niyet barındıran bir etiket vuruyor. saçlarımı pixie model yaptırdığımda kendisinin hiç beğenmediğini ve çok yakışıklı olduğumu söylemişti. bu kişi partnerim değil ve partnerimin yanında bunu söyledi. cesaretine şaşırdık tabii ama karşılık da vermedik.

  kısacası bir şeyi çok sevebilirsiniz ya da nefret edebilirsiniz ancak bunu manifesto etme şekliniz çok şey ifade eder sizin hakkınızda başkalarına.

  14 aralık 2020 13:18

  31. Sanırım daha dişi gösterdiği için bu tercih.Aslında bazı şanslı kadınlar her saç kesiminde güzel olmayı başarabiliyor o yüzden ayırt etmeye çok da gerek yok

  4 mart 2019 20:19

  30. bazı istisnalar dışında genelde böyle bir sevda var hatta dolgun uzun saç yani oldu canım. Neyseki ben gibi kendine kısa saçı daha çok yakıştırırken yanındaki adam da her seferinde bence daha kısa kestirebilirsin diyen şanslılar da var, şükür. Hadi diyelim olmadı hiiiç kusura bakma canım bunalıyorum uzun saçla der yine kısa kestirirdim o ayrı.

  15 haziran 2016 00:16