sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (49)
 • medya (0)

49. Kesinlikle basit evet. Tipik türk dizisi modunda. Moralim gayet iyiyse tv’de denk gelirsem izleyecek hiç birşeyim yoksa izliyorum. Moralim bozuksa tahammül seviyemi zorlayan cinsten. O bariz ‘rol’ yapışları falan oyuncuların izlemeye mecal bırakmıyor çünkü.

23 aralık 2018 18:41

48. Hala bitmediğine şaşırdığım, basitlik akan, izlenecek o kadar dizinin içinde kimlerin izlediğini merak ettiğim, demet'in içinde olduğu her proje batarken bunun hala neden batmadığı, aynı şekilde ultra kasıntı can'ın o kendini yakışıklı zannedip bacaklarını ayıra ayıra yürürken yan yan bakmasıyla hepimizin tahrik olduğunu zanneden, yazın başlayıp ne hikmetse yürü ya kulumla kışa sarkan küskünç bir dizi.

23 aralık 2018 00:17 24 aralık 2018 09:12

47. Bu akşam ne yazık ki bu diziye bir süre katlanmak zorunda kaldım. Hayatımda kötü dizi çok gördüm, kötü senaryolu kötü oyunculuklu kim bilir kaç diziye maruz bırakıldık. Ama bu çok başka gerçekten başka. Senaryoyu falan geç de demet özdemir karakterinin iqsunun 40 olduğunu sanmakta bence, her saniye "ah, ayy, yaa, off, uff, tühh" şeklinde. 20 cümle kurduysa 19 cümle böyle başlıyor. Can yaman ise... Ahh can yaman... onu nasıl anlatsam... (dizideki kız olsa cümleye böyle başlar.) (gizlinot: Swh)kendisi kasıntılıkta bir marka, hepimiz biliyoruz onun kasıntı olmaya yeni bir boyut getirdiğini, kendisini bir yunan tanrısı sanıyor ve bence ona kivanc tatlıtuğ muamelesi yapmadığımız için bize biraz kırgın. Iste dizide de aynısı hatta adı da can'dı galiba,senarist kendisinden mi esinlendi acaba? Vallahi bu kadar cool olmayıp kendini bu kadar cool bulan başka çok az çift (dizide çift ama gerçekte de öyle mi bilmiyorum) vardır.

23 aralık 2018 00:10 23 aralık 2018 00:11

46. can yaman az önce, sizi çekici bulmuyorum diyen sanem'e kahkahalar atarak çekici bulmuyorsun ha güzel şakaymış bana aşıksın gibi şeyler dedi. gerçek hayattaki balon egosu oynadığı karakterde de var resmen. sapık gibi ısrar ediyor bir de. kızın ağzının içine girerek konuşmasının ne kadar rahatsız edici olduğu yukarda yazılmış, katılıyorum. ay evlerden ırak.

29 eylül 2018 21:16 29 eylül 2018 21:16

45. Basrol erkek karakterin sapik yazildigini dusundugum bir dizi

İki tarafta hoslaniyor olsa da adamin surekli kistirip ha opecekmis gibi bir pozisyonda konusmasi -neredeyse her sahne- rahatsiz edici gorunmuyor mu

Bir de o kızın karakterini yazmayi detaylari unutmuslar. Yan karakterler daha iyi

28 eylül 2018 11:34

44. Mutsuz bir günün sonunda beyni uyuşturma işini layığıyla yapan dizi. Yahu, bu dizinin ismi bence can bey olmalıydı. Koskoca şirket ama tek konu can bey. Can bey, polenden ayrıldı mı? Can bey kızdı mı? Can bey ise geldi mi? Can bey, senem'e niye öyle dedi? Can bey, projeye onay verecek mi? Aaaay içim şişti.

Orantısız vücutlu, little dick energysine sahip bir adamın bir kızın peşinden koşmasını izliyoruz her bölüm. Kızı istiyor ama konuşamıyor. Herkesin korktuğu, o soğuk duruşlu maganda iki lafı bir araya getiremiyor. kızın Kolundan çekiyor, lafı ağzına tıkıyor ama sürekli bir "ee sen poleni mi kıskandın, yök sen beni niye aradın" diye başlayıp yakın temasa giden saçma sapan pasif agresif hareketler. Sürekli çarpışmalar, dudak dudağa gelip aptallaşan kız ama profesyonelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen çaaaan bey. Aşklarının önünde tabii ki engel var ve o engel bir konuşmaya bağlıyken o konuşma asla yapılmıyor.

Aşık olunan kizimiz asistan galiba ama ne hikmetse birden şirket toplantılarına alınıyor, mutlaka fikri soruluyor. Kızda çocuk çocuk hareketler var. Böylece küçük yas kitlesine de hitap edilmesi hedeflenmiş. Bir yandan da kıza masum imajı çiziliyor. Diğer kötü kadınlar falan hep yönetici ve fettan. Şaşmaz bu. Kadın üst kademedeyse mutlaka kötü karakterdedir yaz dizilerinde. Ama senem, masumluğu ve akıllı fikirleriyle herkesi solluyor ve sapsık sapsık prensinin kollarına koşuyor.

Bir de her saçma dizideki gibi abuk karakter var burada da ama iki tane: cey cey ve senem'i karşılıksız seven şaşkaloz. Bunların sürekli abartılı hareketleri, boş Lafları, garip konuşma şekilleri var. İzleyen kitlenin "ya ona ben çok gülüyorum yaa" diyeceği basitlikteki roller. Bu cey cey mesela, şirkette yönetici kadrosunda olmamasına rağmen neredeyse şirket hakkında her şeyi biliyor. Yahu, şirket böyle mi yönetilir? Şirketin asistanından çaycısına herkesin ağzında da can bey ve onun muhteşem hayatı.

Gerçekten tamam para güzel şey ama senaryo yazılırken, roller okunurken; her şeyi geçtim çekerken bile şu saçmalığı nasıl içinize sindiriyorsunuz? Çoluk çocuk izleyip böyle aşklar yaşamaya, böyle insanlar olmaya çalışıyor. Neden daha yararlı, daha özgün işler çıkmıyor bu yaz dizisi sektöründe?

Evlilik programları gibi yaz dizileri de kalksa keşke.

12 eylül 2018 21:25 12 eylül 2018 21:32

43. bir aşk dizisi düşünün ki hem başrol kadın oyuncusu hem de erkek oyuncusu iticlikte ve yeteneksizlikte zirvede olsun.

o dizinin adı erkenci kuş.

göz kantaan performanslar için salı akşamları foxa bekliyoruz...

edit: fox değil starmış kızlar.

4 eylül 2018 20:25 4 eylül 2018 20:46

42. hayatsızlıktan izlediğim dizi için yazdığım ikinci girdime hoşgeldiniz. bu sefer farklı bir amaç için geldim ama. son bölümde çaldıkları şarkıyı bi' dinleyin demeye geldim. ufuk beydemirmiş söyleyen abimizin adı. şarkının adı 'yüreğimdesin' (link: https://www.youtube.com/watch?v=YgQ7J0bUOS4 link) dizi abibas ama şarkı adidas yani. türk dizilerinde böyle güzel şarkılar görünce şaşırıyorum.

aynı zamanda 'ay tenli kadın' şarkısını da söyleyen kişiymiş. ufukcum buraları okuyorsundur kesin (gizlinot: kesin okuyosundur, kesin.), beni bul bi şey söyliycem :)

2 eylül 2018 16:19

41. geçenlerde yaz ayları dizisizliğinden her akşam tekrarları döndüğü için zamp yaparken kısa süre-45 saniye belki- biraz bakarım diye durdum. her an değiştirecek gibi olmama rağmen reklama kadar izledim ama yani o an ne düşündüm falan hiç hatırlamıyorum. resmen hipnoz oldum gibi ben de diyorum bu ınstagramda falan herkes bunu nasıl katlanıp izliyor meğer adamlar tekniği bulmuş. hipnoz ksdfjkdfgj

31 ağustos 2018 22:41 31 ağustos 2018 23:28

40. her bölüm öpüşme clickbaiti içeren ama bir türlü öpüştürülemeyen oyunculara sahip dizimsi (bkz: bu diziyse game of thrones ne?) (gizlinot: bu hangi köyün romantiklik anlayışı?) ipucu: karşınıza çıkan fragmanlarından bile takip etseniz aynı televizyon deneyimini yaşayabilirsiniz. bu açıdan efektif bir oluşum.

31 ağustos 2018 16:57

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar