girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (119)
  • medya (3)

119. kuzenimin eski sevgilisi ile çıkmaya başladıklarını öğrenmemle gece gece bana şok yaşatan insan.

onları zamanında tanıştıran da ben... zamanında kuzenim ve sevgilisi, ben ve ırz düşmanı beraber çiftler olarak sinemaya konsere falan gittik kaç kez.

19 ekim 00:23

118. Benim uzunca sürdüğü icin tek eski sevgilimdir kendisi.kendiyle baslamadan evvel ciddi anlamda hayat hakkında hicbir sey bilmiyordum.su an sevmek ,asık olmak, sevilmek , birine güvenmek , güvenilmek , bakarken gözleri dolmak gibi kavramların önemini bana kavratmıs kisidir aynı zamanda , yalan, dolan , dolap, entrika, şov, yılanlık, şerefsizlik gibi kavramlarla ufkumu iki katına cıkartmıs Doğduğumda gözlerime takılan pembe gözlükleri sherlock holmes karası gözlüklere büründüren kisidir.an itibariyle insanlığa güvenim kalmamayla beraber erkek ırkından tiksiniyorum.tesekkürler eski sevgilim beni büyüttün tecrübe kattın.

15 ekim 23:37

117. kışlıklarımı yerleştirirken bana hediye ettiği şalı bulduğum kişidir. travma yaşadım anlık. ömrümde tanıdığım en çetrefilli insan olarak kalsın inşallah. daha beterinden allah saklasın.

15 ekim 23:07


116. Annesi benim oğlum ders çalışamıyor, böyle birisi bizim ailemize yaraşmaz gibi cümleleri sarf etmişti bana ve arkadaşlarıma karşı. Oysaki buluşmazdık, okul dışında görüşmezdik. Meğersem kadın haklıymış ders çalışamama konusunda. oğluyla ayrıldık, ayıptır söylemesi sanırım ben terk edildim ve oğlu efsane bir performans gösterip Türkiye derecesi yaptı üniversite sınavında. Hâlâ anlamadığım tek şey benim neden onlara yaraşamadığım, çok üzerinde durmama kararı aldım bunun ama.

15 ekim 22:32

115. dünyanın en sorunlu insanlarından biri olmasına rağmen(ilişkimizde çok uzun sürmedi) nedense hala unutamadığım kişi.Altı ayı geçti ayrılalı hala döner mi diye umut fakirin ekmeği şeklinde takılıyorum . Etrafıma bakma güdümü de iyice kaybettim . Değer vermeyene takıntı yapma huyum geçmedikce mutlu olamayacağım ama bir türlü de vazgeçmiyorum bu huyumdan. Artık kurtulmak istiyorum . Umut işte kitlelerin en büyük afyonu . Ben yaptım siz yapmayın biten bitsin giden gitsin takılmayın. Şu dünyada insanı kendinden daha mutsuz eden bir canlı daha yok . Üniversitedeki bir hocamın lafıyla kapatmak isterim .Ex 'den next olmaz.

15 ekim 11:34

114. Benim için yeri dolmayacak hayatıma girdiğinden beri bana hep güzellikler getirmiş Harika insandır. 

Ps: ilk defa bir eski sevgilim için doğru düzgün bir şeyler yazıyorum korkmayın. 

15 ekim 08:34

113. Genelde gözde küçülmeye odaklı davranışlar sergilerler ve bir daha adını bile anmaya çekinirsiniz

15 ekim 06:32


112. Az önce kendilerini hiç iyi anmadığım birkaç eski sevgili, flört ne varsa profil fotolarını stalkladım. Tövbe estağfurullah bunlara bir şey olmuş. Hepsi bir yaşlanmış, bir sarkmış. Şimdi olsa olsa 28-29 yaşlarındadır. Valla zaman size hiç yaramamış beyler. Siz bizden daha çabuk yaşlanıyorsunuz.

7 ekim 14:53

111. Yok annemmmmm, yok guzummmmm bunlar kibarlıktan anlamıyor. Benim uzun yıllar önceki rahmetlilerden biri yazıyor 1-2 gündür, yolda falan karşılaşır selamlaşırdık, hadi tatar dedim yüz yüze bakıyorsunuz mahalle aynı tersleme adamı.

"Senin yüzün bile değişmiş, yanakların dolu doluyken daha şirindi" diyor, "teşekkürler, ama pek değişmedi hala aynıyım" diyorum.

"Rahatsız etmiyorum dimi" diyor, "yok estağfurullah, iyi akşamlar sana" diyorum.

"Çok kibar ve iyi niyetli bir insansın, senin gibiler kalmadı" diyor, burada benim şalter atıyor, "hayır kibar falan değilim, sadece boşu boşuna kırmamak için kibar davranmaya çalışıyorum" dedim, "anlamadım" dedi. "Ya bir defol git gerizekalı mısın nesin, ayıp olmasın yüz yüze bakıyoruz diye düzgünce cevap veriyorum, kendini nimetten sayma, yürüyecek insan mı kalmadı yine, hadi uza yavrum" demedim. "Kabalık etmemek için ters cevap vermemeye çalışıyorum" dedim, "sana da bu yakışır" diyor, benim kibarlık buraya kadar.

(bkz: al dedi çocuklarını dedi çocuklarını istiyorsan dedi kendini dedi al kendini dedi git dedi nerde kalırsan kal dedi bana)

25 eylül 22:10

110. İyisi zor bulunur. Genelde nefret ve argo söylemleriyle anılır. Şahsen, çok iyi çocuktu diye andığım birileri varsa, sevgilim olmamış demektir. Niyeyse şu geçmişle barışma işlerini hala daha beceremiyorum. Yapabilenleri de hayretle izliyorum. 

20 ağustos 03:53