girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (113)
  • medya (3)

113. kendisiyle ciddi ciddi evleneceğimizi düşünüyordum, eskiden oturduğu evlerini gösterip “şimdi kirve murat’a(:D) kiraya verdik ama ben burayı çok seviyorum burda oturalım ilerde” demişliği olduğu için, o evin önünden geçerken bir garip hissederim. ayrıldığımızda da nasıl ya şimdi ayrıldık mı cidden, ee hani evlenecektik moduna girdiğimden 5-6 ay depresyondan çıkamayıp, deli gibi sabah akşam ona mesaj atmıştım, tabii ki cevap vermedi. 

velhasıl şu an ikimizin de ayrı ilişkileri var, onunki de benimki de gayet iyi gidiyor, allah ikimizi de mutlu etsin, hiçbir şey hissetmiyorum ne kin ne nefret.

tanım: geçmiş zamanda hayatlarımızı paylaştığımız insanlar.

dün 11:20

112. İyisi zor bulunur. Genelde nefret ve argo söylemleriyle anılır. Şahsen, çok iyi çocuktu diye andığım birileri varsa, sevgilim olmamış demektir. Niyeyse şu geçmişle barışma işlerini hala daha beceremiyorum. Yapabilenleri de hayretle izliyorum. 

dün 03:53

111. biliyorum yanlış yaptı, anlıyorum onunda zor zamanıydı ama işte bazı zor zamanlar var ki onunkinden üstün... söylediği kelimeler çok yanlıştı, kağıt kesiği gibi acıtıyor hala kalbimi. ondan hiç beklemezdim. annesini dahil etti bir de. yani sebebini çoğunuz anlamışsınızdır çünkü daha önce de yazdım buraya 2-3 kere o yüzden yine okuduğunuz için özür dilerim.

ondan sonra neler yaşadım, nasıl sancılı bir sürecin içine girdim bilmiyor. bilse bile inanmaz bana zaten. hala gözyaşı döküyorum. bir ara ara vermiştim ağlamaya ama aklıma yıldönümümüzün yaklaştığı gelince içim burkuluyor. çok iyi bir insandı o güne kadar, ya da ben öyle hissediyordum bilmiyorum ama sevildiğimden ve sevdiğimden çok emindim. bugün eve dönüş yolunda bir şeyden çok korktum; o da onu biriyle görebilme ihtimali... ben bu gönül işlerinde çok amatörüm daha, bazen yazıyordunuz bana salla boşver diye, hayran kalıyordum size ne güzel umursamıyorlar diye. bazen kafam o kadar dağılıyordu ki düşünmüyordum onu çok. ama bazen kafam dağılsa bile günün sonuna doğru hele ki evinin önünden geçiyorsam anılarım canlanıyor, üzülüyorum. o gün demiştim ona allah benim kalbimi biliyor, seni nasıl sevdiğimi de diye. bilenler salaksın diyecek biliyorum. kalbime söz geçiremiyorum, ama bir o kadar da nefret ediyorum ondan. düşünüyorum da bir araya gelsek yine olmayacak biliyorum. farklı insanlarız, ama bizi çeken de belki buydu. ayrılık sebebimize bahane arıyor da demiştiniz, o konuda olabilir ne diyebilirim ki? hiç sıkmadım onu, kısıtlamadım, destekledim ayrıldığımız güne kadar. hiç ayrılacağımızı düşünmedim. ama oldu, daha ne kadar çabalayabilirim ki? bir şey yapamam. ama biliyorum ki onun canı yansa benim de yanar, yine ben koşarım tabi, haberim olursa. çok kötü ayrıldık hiç ummadığım bir anda, zor zamanımda... eski demek kalbimi kırıyor ama çiçeği burnunda eski sevgilim yazabiliyorum. dile getirirken bile zorlanıyorum zaman zaman. iyi günlerimiz de çok oldu, o da koşardı yapardı haksızlık edemem. ama birden değersiz oldu benim emeklerim. hiçe saydı. her gün arkasından dua eden ben, artık bunu yapmıyorum. çok kırdı beni. sevmek için sevmişsin dedi, görseydi halimi belki pişman olurdu söylediklerine. ama bitti.

19 ağustos 18:50


110. Eski mi, sevgili mi, nasıl bir şeydi bilmiyorum.. Tek bildiğim hayatım boyunca yaşamadığım hisleri yaşadım sayesinde ve o sayılı günler boyunca kalbimden geçen/geçmeyen ne varsa yaşattı. Hayatımın en anlamlı anları idi. Son defa binlerce defa özür dilerken benden, ben ona teşekkür ettim. Nerede ne yapıyor bilmiyorum ama tüm kalbimle dualarımda.

19 ağustos 18:32

109. Bir şey hissetmiyorum galiba artık başkası sormadıkça aklıma gelmiyor. İnşallah kendimi kandırmıyorumdur 

18 ağustos 21:41

108. Sanki hiç eski sevgilim olmamış gibi hissediyorum çoook uzun zamandır. Ne kıırgınlık ne kızgınlık. Umarım çok mutlu olurlar. Ben sadece hayatımdaki kişiyle birlikte mutluyum ve hep mutlu olmak istiyorum.

Bu da evrene mesajım olsun burdan. Öpüyorum. 

28 temmuz 00:25

107. Eski sevgililerin abv mevcut sevgilime bir sey olmasin.

27 temmuz 23:56


106. İlk sevgilim ve bir süre daha görmeye mecbur kalacağım karaktersiz kişidir. Hakkımı helal edemiyorum malesef, bir insan bunca şeye katlanıp da hala nasıl günah keçisi görülür, arkasından birlik olunur, kötü kadına varana kadar ağır laflar işitir? Yaptığım şey yanlıştı biliyorum ama ödedim ben bunun bedelini sancılarla, ondan ayrıyken konuştuğum kişileri bile sadakatsizliği bağladı ya yazıklar olsun, sanki kendisi kimseyle konuşmamış benim saflığımı yok etmemiş, hiçbir şey saklamamış gibi.. Kıskançlıklarıyla kaprisleriyle gecelerce kriz yaşatmamış gibi.Arkadaşlarımdan psikologuma kadar herkes kınadı onu oluru yok dedi ama ben ısrar ettim,sonra şiddetli tartışmalar ve fiziksel boyuta da varınca son verdim ama yine de ben kötü bilindim.Ben şimdi yeni yeni güçleniyorum ve de sonradan gerçek yüzünü gördükçe..O şimdi egosuyla kızlarla falan çok mutlu ama elbet bulur.

O acı günlerimi asla unutmam, ona da gün yüzü görmek haram olsun.

27 temmuz 23:50

105. Eski olup sevgili bile olmadığım bir adamı özlüyorum ben. Tam yedi yıl oldu. Şaka gibi, herhangi bir duygunun bu kadar zamanda tükenmesi gerekmez miydi? Peki neden hala daha aklımdasın? Aklımda dediğime bakma, ne yüzün ne kokunu hatırlayamıyorum bile. Sadece özlüyorum, hiçbir şeyini hatırlayamadığım, hatırlayamadığım in ağladığım bir adamı özlüyorum. Git be artık, bırak da biraz kendimle yalnız kalayım. Alkollü yazdığım şeyleri ertesi gün hatırlamadığımı gördüm de, seni hala nasıl hatırlıyorum acaba?

27 temmuz 03:00

104. Gün geçtikçe unutulması, sevginin bitmesi falan gerekmiyor muydu? Neden böyle her geçen gün sevgim daha da artıyor? 

Keşke bir sabah uyansam ve seni unutmuş olsam. Çünkü gün içinde çorba karıştırırken dalıp gitmek, sadece yürüyen köpeğe bakıp gözlerinin dolması normal değil. 

27 temmuz 02:46